Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Regulamin Sprzętu i Oprogramowania

  1. #1
    Avatar Takeya
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    36
    Posty
    1,542
    Siła reputacji
    21

    Domyślny Regulamin Sprzętu i Oprogramowania

    1. To forum nie służy do handlu sprzętem, to nie allegro.

    2. Nie prosimy o linki do konkretnych sklepów internetowych oraz do allegro.

    3. Wypowiadaj się tylko na tematy, o których masz pojęcie. Post 'zrób format!/Polecam format/tylko format' albo 'ściągnij Combofixa/przeskanuj Combofixem' to nie jest żadna pomoc - takie inwazyjne metody to ostateczność.

    4. Tematy dotyczące zainfekowanego systemu oraz typowych problemów z wydajnością (wolno działająca przeglądarka, długo włączający się system, itp.) wymagają załączenia logów z OTL. Poprawne wykonanie logów przedstawia ta instrukcja:

    Ściągnij OTL, uruchom, w tabelce "rejestr skan - dodatkowy" zaznacz "użyj filtrowania" oraz pozaznaczaj "wszyscy użytkownicy", "infekcje lop", "infekcje purity", i nacisnij "skanuj". Innych opcji nie zmieniaj. Pojawia Ci sie dwa logi, wrzuć je np. na http://wklej.org/ i podaj linki.
    10.03.2014 - temat zamykam i odklejam - Vadim
    Ostatnio zmieniony przez Vadim : 10-03-2014, 21:29 Powód: .

  2. #2
    konto usunięte

    Domyślny

    9. Nie zakładaj tematów typu "Nokia czy Samsung, co lepsze". Dyskusje na ten temat zwykle nie mają żadnego celu, gdyż nie ma tu towaru "lepszego/gorszego", a prowadzą do wzajemnego obrzucania się mięsem. Staraj się korzystać z porównywarek.
    Szczerze to mi sie najbardziej podoba skończą sie tematy typu: Samsung Xsahfasfsw czy Nokia co sadzicie Yo?

    Ogólnie podoba mi sie ze ktoś sie wzial ładnie za ten dział bo czasami naprawdę sie śmietnik robi.

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Silnikos
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Giżycko/Gdańsk
    Posty
    715
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Chcialem zauwazyc, ze regulamin dzialu to rozszerzenie regulaminu glownego forum, wiec punkty 1 i 4 mogles sobie darowac ;).

  5. #4
    Avatar Edom
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kazimierz Dolny
    Posty
    1,050
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Nie no niektóre osoby patrzą na regulaminy więc nie przesadzaj. Ten punkt 9 powtarzany był już 1000 razy i nadal ludzie go będą tworzyć ,ponieważ lepiej zapytać się kogoś "żywego" o cene itp. niż porównywarek która ma wgrane dane i pisze to co musi.

    Coś się strasznie rozpisuje ostatnio :P

  6. #5
    Avatar stazzio
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    50
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    mam taką małą sugestie do regulaminu

    "w przypadku jakichkolwiek problemów związanych z komputerem
    w poscie autor powinien dodac jaki ma komputer tzn. procesor ile ramu karta graficzna itp.
    oraz w niektórych przypadkach prędkość i dostawce internetu"

    ostanio bardzo dużow powstaje tematów w których
    ktoś ma problem i potem kilka postów się powtarza żeby napisal jakiego ma kompa albo neta
    po 2 dniach on pisze i dopiero wtedy można rozwiązać problem

    gdyby dodać taki punkt spam by sie zmniejszył a ewentualni potrzebujący będą sie musieli dostosować a tym samym dostaną szybszą odpowiedź

  7. #6

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    61
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    5. Spamowanie, bezsensowne powtarzanie udzielonych już odpowiedzi, post pod postem - wszystko działa jak w każdej części forum - zwykle kończy się +30 do czerwonego koloru pod avatarem.
    szkoda, ze czasem, ktora pisze to co 2 osoby wyzej i dodaje:
    jak pisalem to was nie bylo, nie dostaje warna, jesli nie widac tekstu "post edytowany..."

    niekiedy moderator sie lituje i scala/usuwa posty. no i czesc raportow "ginie" w natloku spamu na skrzynce pocztowej. jesli chcesz, aby warn w 100% zostal rozpatrzony, napisz do mnie pw. [Takeya]

    ps.
    (skad wziasc itp)
    usun "s" bo poprawna forma to "wziąć"

    poprawione, dziekuje za zwrocenie uwagi [Takeya]

    pozdrawiam
    Ostatnio zmieniony przez Takeya : 09-12-2008, 00:08
    JAK MNIE NIE ZBANUJECIE TO ZA ROK MEETING U MNIE W APARTAMENCIE W WARSZAWIE, TEQUILLA NA MOJ KOSZT

  8. #7
    Avatar ..::Lord Taggin::..
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Kalisz
    Posty
    94
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    15. Nie prosimy o linki do konkretnych sklepów internetowych oraz do allegro. Użytkownicy forum nie są niewolnikami-murzynami od szukania.
    Troche zalatuje rasizmem kojarzenie niewolnikow z murzynami ^^
    Niby rzeczywiscie tak bylo... Ale moznaby tych murzynkow skreslic :P

    Nie ja napisałem ten punkt regulaminu, ale uważam, że zostal właściwie sformułowany. Jeśli komuś wydaje się to rasistowskie, znaczy to, że kiepsko u niego z historią (a dokładnie okresem sprzed wojny secesyjnej) i kojarzeniem faktów. Tu nikt nikogo nie wyzywa, a jedynie nawiązuje do dawnych czasów. [Takeya]

    Murzyni, nie "murzyni" //mess
    Ostatnio zmieniony przez Messer : 18-03-2010, 20:45

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Xiaomi - zmiana oprogramowania
    Przez KokoDzambo w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 23-12-2016, 21:09
  2. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 01-06-2015, 22:02
  3. Numeracja wersji oprogramowania
    Przez Verfi w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 19-09-2013, 18:14
  4. Szukam oprogramowania graficznego
    Przez LinQ w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 12-02-2013, 17:30
  5. inżynieria oprogramowania testowanie różnych programów
    Przez haxigi w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 15-03-2012, 11:12

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •