Reklama
Strona 63 z 109 PierwszaPierwsza ... 1353616263646573 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 931 do 945 z 1635

Temat: Adobe Photoshop - porady, problemy tutaj!

  1. #931
    konto usunięte

    Domyślny

    Takiego przypadku nie miałem, być może masz uszkodzony plik.

    A co do ramki: W okienku w którym wybierasz kolor zaznacz: Center, wtedy powinno działać ;d.

  2. #932
    ZiOmAlOwy

    Domyślny

    chyba niezabardoz cię rozumiem.....gdzie....no w kazdym razie nieważne....udało mi się zrobic ramke ale jak to powiedziec;p chyba zadużo....bo zamiast ramki zrobiło mi się z tego tło ;/

    Edit:
    UUu. wiedze ze modek tu siedzi xD mam nadzieje ze nie złamałem regulaminu;p

  3. Reklama
  4. #933
    Avatar _kolobigm_
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Ryki
    Wiek
    33
    Posty
    89
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj ZiOmAlOwy napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no właśnie nie wiem.....wyskakuje mi jakiś komunikat:



    And??;/
    pozostaw bez zmian. Przy instalacji wybierasz sobie profil koloru. Poprostu ktos, kto robil owy obrazek wybral inny profil niz ty i tyle.
    Gdyby Lebon nie był z papieru, tylko z czegoś tam, to byłby droższy niż platyna... true

  5. #934
    ZiOmAlOwy

    Domyślny

    eh...czaje;/ jak zostawiam bez zmian to nadal to samo. a gdzie się ustawia te kolory?? mozna teraz czy odnowa instlka??


    EDit:
    Cytuj Izeey napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Spróbuj tam gdzie masz Custom Shape Tool czy coś takiego, tam jak przytrzymasz to masz takie narzędzie gdzie rusujesz linie, ustalasz grubość i lecisz ; d.

    Możesz także wybrać ołówek, narysować pierwszy punkt i potem trzymając "Shift" Kliknąć w w innym miejscu i linnia się też stworzy.
    EDit:;p juz mi wycina. ale jak zaznaczyc?

    Jest tam troche innych sposobów ale bardziej skąplikowanych, więc nie tłumacze ; d. To powinno Ci starczyć.
    jeszcze raz co dotej lini.....
    1) gdzie tam wogule jest ołówek;p najwyrzej pędzel mam;p
    2) mógłbyś jąsniej?? i najlepiej pod polską wersje bo angielskiej ni mam:P

    Edit: i
    jeszce jedno;/
    1) nie działająmi skróty chyba chce zaznaczyć warstwy w tym okienku gdzie są oczka; trzymam shift i naciskam i nic. a
    2) to nie wiem jak wyciąć coś.....bo ja to zrobiłem tak, ze zaznaczyłem obszar i kliknołem delate i nie działa;p próbówałem tak ze zaznaczyłem coś i kilknołem wypełnij...białym.. i nic;/ HELP FAST:P

    Edit:
    po1)
    Szybko pisąc;p
    po 2)
    ja chce zrobić animacje taką jak w podpisie ale...żeby napis tak nie znikał tylko raz był napisz Kidzio a raz Otesik

    Edit:
    Buhahahahah. zobacz na moj podpis xd jaki se zrobiłem zaje fajny xP BUAHHHAHAHA

    Down#
    Ja nie mam pojęcia jak to zrobić;p dziwny problem. wydaje mi się ze kiedyś tez tak miałem w innym programie ale nie pamiętam co zrobiłem.
    Ostatnio zmieniony przez ZiOmAlOwy : 17-08-2006, 13:53

  6. #935
    Avatar COOL
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    30
    Posty
    25
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Nie wiem czy ktoś o tym pisałe ale mam taki problem:

    Kiedy piszą czciąką o wielkości np. 12 to literek wogóle niewidać, a kiedy pisze czciąka wielkości 72 to widać jakieś małe kropeczki kiedy pisze wielkością 1260 to literki sa mniej więcej takiego rozmiaru jak te... Mam photoshop 7.0, wie może ktoś z was jak rozwiązać ten problem?

  7. #936

    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    /dev/null
    Wiek
    33
    Posty
    110
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Ja mam problem...
    Ściągnołem sobie brushe do Photoshopa i nie wiem gdzie je wkleić i gdzie odnaleść później w programie (czyli jak ich używać).

    Photoshop v. 9.0 CS2

    ~Pozdro
    "Don't let the system get you down."

  8. #937
    Vekegi

    Domyślny

    @up:
    Wklejasz do x:/program files(czy gdzie kolwiek to masz)/adobe/Adobe Photoshop CS2/presets/brushes

    reszte instrukcji:

    Kod:
    http://forum.tibia.org.pl/showpost.php?p=1098372&postcount=838
    swoja droga tyle razy byl ten temat wałkowany, nie poszukacie tylko odrazu idziecie na łatwizne ;/

  9. #938
    ZiOmAlOwy

    Domyślny

    Up@
    A niby gdzie to szukac??
    Mam czytać 90 poprzednich stron...o nie...wolle napisać posta...:



    Cytuj ZiOmAlOwy napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    eh...czaje;/ jak zostawiam bez zmian to nadal to samo. a gdzie się ustawia te kolory?? mozna teraz czy odnowa instlka??


    EDit:


    jeszcze raz co dotej lini.....
    1) gdzie tam wogule jest ołówek;p najwyrzej pędzel mam;p
    2) mógłbyś jąsniej?? i najlepiej pod polską wersje bo angielskiej ni mam:P

    Edit: i
    jeszce jedno;/
    1) nie działająmi skróty chyba chce zaznaczyć warstwy w tym okienku gdzie są oczka; trzymam shift i naciskam i nic. a
    2) to nie wiem jak wyciąć coś.....bo ja to zrobiłem tak, ze zaznaczyłem obszar i kliknołem delate i nie działa;p próbówałem tak ze zaznaczyłem coś i kilknołem wypełnij...białym.. i nic;/ HELP FAST:P

    Edit:
    po1)
    Szybko pisąc;p
    po 2)
    ja chce zrobić animacje taką jak w podpisie ale...żeby napis tak nie znikał tylko raz był napisz Kidzio a raz Otesik

    Edit:
    Buhahahahah. zobacz na moj podpis xd jaki se zrobiłem zaje fajny xP BUAHHHAHAHA

    Down#
    Ja nie mam pojęcia jak to zrobić;p dziwny problem. wydaje mi się ze kiedyś tez tak miałem w innym programie ale nie pamiętam co zrobiłem.

  10. #939
    Omer

    Domyślny

    @up
    masz opcje "przeszukaj wątek"

    aaa jak chcesz mieć fabryczny ustawienia [ to jakie były zaraz po instalce] to wystarczy kliknąć Shift+Ctrl+Alt

  11. #940
    ZiOmAlOwy

    Domyślny

    taa.....ale jak wpisałem w przeszkuaniu wątka "krzywa linia" to wyświetliło tylko 3 posty z których 2 były moje chyba;p

    eDIT: I JESzcze jeden problemik -.- mam 3 powielone warstwy. mam na podglądzie jedna z nich. klikam na drugą....i czemu podglą się niezmienia??;/

  12. #941
    Vekegi

    Domyślny

    Bo może jest pod pierwsza z nich? musisz na sama gore przesunac żeby widziec prawdaż, albo wylaczyc ' oko ' u reszty.

  13. #942
    ZiOmAlOwy

    Domyślny

    eh...no nie wiem. zobacze. trza mi tą krzywa linie jeszcze i...
    Ma ktoś stronke właśnie z takimi rysunkami do przeróbki. bo wy macie jak widze większosć z hińskich bajek xD no i nie wiem;p wolałbym jakieś inne rysnki ale ewantulanie mogą być taie jakie wy macie. tylko pytankop. wy tak szukacie w necie czy macie jakies stronki z fajnymi obrazkami?? ;p

  14. #943
    konto usunięte

    Domyślny

    O co ci chodzi o vectorowe rysunki czy jak 0o ????

  15. #944
    ZiOmAlOwy

    Domyślny

    yeah...co to;p
    oj o takie mogą być typu sonix, te jakieś te ludki z tych hińskich bajek itd xD

    jeszcze o ten film zeby się napis zmieniał plz

  16. #945
    Avatar _kolobigm_
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Ryki
    Wiek
    33
    Posty
    89
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj ?COOL? napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wiem czy ktoś o tym pisałe ale mam taki problem:

    Kiedy piszą czciąką o wielkości np. 12 to literek wogóle niewidać, a kiedy pisze czciąka wielkości 72 to widać jakieś małe kropeczki kiedy pisze wielkością 1260 to literki sa mniej więcej takiego rozmiaru jak te... Mam photoshop 7.0, wie może ktoś z was jak rozwiązać ten problem?
    Sproboj wpisac zamiast samego 12 np: { 12 px } albo { 12 pt } ... ktorys powinien dzialac- chyba xP
    Gdyby Lebon nie był z papieru, tylko z czegoś tam, to byłby droższy niż platyna... true

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Adobe Photoshop
    Przez Astiliapl w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 09-12-2013, 23:12
  2. [Przydatne Linki v2] Adobe Photoshop
    Przez Celestian hunter w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 13-08-2012, 17:14
  3. Adobe photoshop 32 bit. Hm
    Przez pooh w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 22-02-2012, 15:50
  4. [Przydatne Linki] Adobe Photoshop
    Przez Manky w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 24-06-2010, 15:45
  5. Adobe Photoshop School
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post: 04-05-2006, 10:03

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •