Reklama
Strona 1 z 7 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 94

Temat: Calva rising

  1. #1

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    238
    Siła reputacji
    15

    Domyślny Calva rising

    Siema zacząłem grać wczoraj na Calva dość martwym serwerze hardcore pvp którego liczba online wacha się od 20 do 70 graczy naraz co oznacza że większość expowisk jest pusta, 80% servera jedzie na botach wiec poki sie z kims nie tluczesz itp jest cisza spokoj i mozna luzem expa cisnąć.
    obecnie status konta:
    Premium
    Postać:
    Sorc
    Lv. 14
    Mlv. 13
    Eq. dobre
    Kasa. 920k

    Ktoś się przyłączy?



    więcej fot później
    Ostatnio zmieniony przez dusieqq : 03-01-2014, 18:33

  2. #2
    Avatar Rucrus
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    578
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Gram na aurora, mam 193 rp, 120 ek itd ale wlasnie mysle nad zmiana servera. Powód? 900+ osób online i zawalone wszystkie expowiska również w 80% przez boty..... Chętnie pograłbym na serverze z tak małą liczbą graczy, jednak pewnie ciężko coś tu kupić czy grać na wyższym lvlu niż 80? Jak tu jest na serverze hardcore pvp bo nigdy nie grałem?

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Myszków
    Wiek
    30
    Posty
    2,788
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    trochę nie wyobrażam sobie organizacji większych questów no i resp zapewne wolniutki

  5. #4

    Notoryczny Miotacz Postów Neext jest teraz offline
    Avatar Neext
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    dom .
    Posty
    1,435
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    no dobra ale czemu ten temat jest w zdjęciach?

  6. #5

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    28
    Posty
    1,513
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Xeanix napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    trochę nie wyobrażam sobie organizacji większych questów no i resp zapewne wolniutki
    sprawa z expem została poprawiona w którymś ostatnim upie.
    Nawet jak jest mała ilość ludzi online to exp jest o wieeeeeeeeeeeeele szybszy niż kiedyś przy identycznej ilości ludzi

  7. #6
    Avatar Lizaczek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Warszawa
    Posty
    854
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    1. Gdzie 3 zdjęcia na początek?
    2. Już sam nie wiem czy wolę jak jest dużo ludzi, czy jak nie masz do kogo gęby otworzyć.
    3. Powodzenia w prowadzeniu tematu :)

  8. #7

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    238
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    jest w sekcji zdjęcia bo będę je publikował o np teraz.

    Co do kupowania itemów fakt trochę rynek pustawy ale niema tragedii, itemy podstawowe typu bohy demon shieldy itp są dostępne na rynku luzem, ludzi jest mało.

    Resp wolny? tak jakby był wolny to nie wbiłbym 5 lvli w niecałe 2h bez staminy uzywając tylko life ringi i kilkanaście mana potek.

    cały resp mój: <3


    loot ze scrappera:

  9. #8

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    115
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Calvva to smutny serwer, mam tam sorca 16 lvl. W zasadzie to nic się nie dzieje, w thais depo 1 osoba na godzine. Exp zawsze wolny, czasami sie spotka jakiegos br'a ale co to za gra bez rywalizacjii.

  10. #9

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    52
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    ale z Calvy podobno mozna sie przeniesc na inny server ;> wiec... mozna tam duzo zarobic/wyexpic sie na pustych respach.. a potem przeniesc i byc prosem na jakims zaludnionym :D.
    Ps : mam pytanko,jak wyglada transfer z calvy-> inne swiaty h.pvp?. bo jak sie da, to bez sens.. bo jakis 500 lvl transfer na calve da z non pvp. a potem z calvy na normalny serc h pvp np inferna..

  11. #10
    Avatar Gawus t.pl
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    33
    Posty
    695
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    mozna sie przeniesc tylko na calve, a z calvy nie mozna na inny server
    mozna ewentualnie chyba tylko wrocic na swoj swiat

  12. #11

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    238
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    smutny świat dlatego będę tęczowym promyczkiem dla tego serwa xD

    aktualnie trwa wojna polaczkowo szwedowa chyba ale póki się nie wtrącasz póty jest spokój. Poza tym coś czuje że na przestrzeni roku calve zamknie cipsoft a nas przeniosą np na inferne

  13. #12

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    727
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Powodzenia zycze w expieniu sie na calvie i przenoszenia sie na inny server, zeby byc "prosem" raczej idiota co nie potrafi sie wyexpic gdzie indziej.

    btw. gratuluje wolnego spawnu na krokodylach na serverze na ktorym ludzie loguja, zeby sie bic i mogli transferowac jakiekolwiek chary z kazdego servera, raczej normalne, ze 400 lvle nie beda siedziec na krokodylach...

  14. #13

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    238
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Quater nigdzie nie wspomniałem że będę się przenosił więc nie wiem o co ci chodzi, druga sprawa to jest server h.pvp wiec czego ty sie spodziewasz? Poziom debilizmu w twoim poście przekracza wszelkie prawa krytyki, co ci do tego że ktoś zaczyna na h.pvp? płaczesz bo na twoim non pvp nawet ratów nie można bić spokojnie? och jak mi przykro idź wylewać gówno gdzie indziej

  15. #14
    Avatar Merinksban
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    28
    Posty
    1,551
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj dusieqq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Quater nigdzie nie wspomniałem że będę się przenosił więc nie wiem o co ci chodzi, druga sprawa to jest server h.pvp wiec czego ty sie spodziewasz? Poziom debilizmu w twoim poście przekracza wszelkie prawa krytyki, co ci do tego że ktoś zaczyna na h.pvp? płaczesz bo na twoim non pvp nawet ratów nie można bić spokojnie? och jak mi przykro idź wylewać gówno gdzie indziej
    No akurat z tym non-pvp to nie trafiłeś. Śmieszne jest to, że się cieszysz z wolnych krokodyli na wymarłym serwerze, który służy do pvp. Nikt Cię nie ciśnie, że tam zaczynasz. Graj sobie, graj.

  16. #15

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    238
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Gadałem już z kilkoma hlv na serwie i każdy zgodnie twierdzi że przynajmniej 80% spawnów jest wolnych ponieważ większość hlv sie bije między sobą lub boci na jakiś mniejszych bezpieczniejszych spawnach. Z wolnych croców się cieszę bo ile razy zaczynałem na pvp/npvp zawsze 2-5 botów latało więc nawet początki były raczej powolne więc na tym serwie mam zapewniony z góry szybki start i ciekawe medium-late game :) czego chcieć więcej?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Calva
    Przez Master of the Xantera w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 21-12-2016, 20:58
  2. Calva
    Przez Samouwielbienie w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 23-06-2016, 00:51
  3. Calva / Calvera WTF?
    Przez H5N1 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 03-08-2013, 21:18
  4. Calva Thread
    Przez Żółw w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 25-06-2013, 00:46

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •