Reklama
Strona 3 z 5 PierwszaPierwsza 12345 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 73

Temat: Pogromcy mitów !!!!

  1. #31

    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    29
    Posty
    35
    Siła reputacji
    0

    Domyślny ... ... ...

    Zalożyłem kiedys Klub Tibio Poszuukiwaczy lecz po 1 - 2 tygodniu zostało usinięte jak polowe forum ... a co do mitu LoL ciesz sie ze twoj swiat to non pvp ...

  2. #32

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Ostróda
    Wiek
    30
    Posty
    40
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Taj jasne zdobądź krew draga ;].
    Post na dziś:
    Cytuj darkcomes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Lubię placki.

  3. Reklama
  4. #33
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj |~~Leszcz~~| napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak sie wleje krew draga i z rapierem sie poloczy to bedzie fs... niewiem cyz to prawda i niemoge tego sprawdzic bo niezabije draga moim 33 palkiem ze skillem 56 distance
    Chyba ze 20 lvli mniej, nie wspominając już o skillach. Jak ludzie na 13 lvlu spokojnie dragi solują. Jakby było coś takiego (a nie ma) to nie sądzisz ze każdy by sobie robił fabryke fsów?

  5. #34
    konto usunięte

    Domyślny

    na 13 lvlu to cie drag na 1 hita bierze
    -.-

  6. #35
    konto usunięte

    Domyślny

    siema jak to temat pogromcy mitów może by ktoś mi wyjaśnił czym jest magic tower w ankrahmun.

  7. #36
    konto usunięte

    Domyślny

    Przeciez caly ten dzial "Prawdy i mity o Tibii" służy właśnie do ich obalania lub podtrzymywania...

  8. #37
    konto usunięte

    Domyślny

    Leszcz: skile mam slabe bo walilem z axa i neiwiecialem ze paladyn wali z boltow i dopiero potem wlailem z boltow
    robilem to postac ponad 2 lata


    Kurwa, dwa lata grałeś palladynem, waląc z axe (HAHA) i doszedłeś do 33 levelu? Nawet moje 10 letnie siostry po miesiacu mają postacie powyżej 20 levelu a muszą iść spać zaraz po dobranocce.

  9. #38
    konto usunięte

    Domyślny

    rozwaliles mnie z ta krwia

  10. #39
    Avatar Swireczek666
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    374
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    a mnie rozjebal (?) rozpierdolil (?) lol z ta krwia draga i z fajnymi skillami

  11. #40
    Avatar versus1991
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Najlepiej po "BOZEMU" :) albo na misjonarza
    Wiek
    32
    Posty
    24
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    hmmm fajny post ja zabilem draga moim 12 lvelowcem sorkiem jechalem go godzine i zuzylem 30 mana fluiduw heheheh strata czasu i kasy ale fajnie bylo wziolem te krew i sprubowalem i................................................. ....(bebny) nic!!!!!!!!!!!!!!! to bujda d**sko

  12. #41
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj |~~Leszcz~~| napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a wiec pomyslalem zebyz alozyc taki temat w którym bedziemy obalac mity ;d
    ja np slyszlaem ze jak sie wleje krew draga i z rapierem sie poloczy to bedzie fs... niewiem cyz to prawda i niemoge tego sprawdzic bo niezabije draga moim 33 palkiem ze skillem 56 distance (non-pvp)
    czekam na screeny i dodowy ze to prawda/falsz

    takie skile muj kumpel mial moze na 18

    @topic fałsz fałsz i jeszcze raz fałsz

  13. #42

    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    29
    Posty
    35
    Siła reputacji
    0

    Domyślny LoL

    Ja mam takie pszypuszczenie czeba cie zrookowac i wziosc twoje ostatnie ciało wlac twoja krew do Viala. Wypic wysiusiac sie na Dragona pobiec do Venore i powiedziec do Arnolda. Ze mu smierdzi wrucic do Smoka olac go z 2 razy znowu wrucic do Arnolda. powiedziec ze smierdzi mu zryja wrucic do draga i dobic go wziosc cialo do Venore. Sprzedac u Dove za 60 gp kupic parcel zapakowac siebie w parcela poprosic kolege aby cie wyslal do Port Hope. NIE ZAPOMNIJ O LABELU ... !!! idz w Dżungle zsciac Spit Neetle i wrucic do Venore sprzedac Dove kwiata ... tym razem bendzie cienszko czeba wrucic na rook to jest proste lecz ... gdy wrocisz na Rook bendzie atak Gsow w tym czasie mozna wejsc do roomu z minomagiem i go zabic wyjac z niego klucz zrobic 8 lvl i zrobic se pallka ... Idz do Thais do króla powiedz ze masz klucz on powie dam ci za ten klucz polowe zamku odpowiedz a co on otwiera a on ci odpowie Wrota do piekiel wyzwij go i uciekaj zapytaj starszego Pana pszy wyjsciu z Thais gdzie prawdopodobniej sa drzwi do piekiel on ci odpowie ze czeba isc do Anku muszisz poplynac ... muszisz zabic Scaraba i cialo zjesc pozniej srasz scarab coinsami ... wyrobisz ich asz 850 wracasz do Venore zabijasz Elfa ktory cie goni bo mowi ze cos mu ukradles ... idziesz do dp chowasz coinsy idziesz do GM i mowisz mu ze znalazles buga on idzie za toba a tu nagle GM Donkey zrobil Exive nasczscie miales bp Uhow i zwiales ... po paru Godzinach gry obudziłes sie wszedles na kompa ... i zamiast silnego pallka urzales 4 lvl kolesia z 60 gp i Sabre ... niestety to byl tylko sen !!! ... KONIEC !!! ...

  14. #43
    konto usunięte

    Domyślny

    musialo byc fajnie

  15. #44
    konto usunięte

    Domyślny

    Ta,wiesz a ja slyszalem ze jak polejesz rapiera woda to ci opwstanie ice rapier ktory jest niezniszczalny -.- prosze cie wyjdz i zamknij za soba drzwi -.-

  16. #45
    konto usunięte

    Domyślny

    ide do venore szukam kowadla klade na niego mojego two-handed sword o_O wale na to ff'em potem polewam woda ,uzywam destroy field i podnosze z kowadla nowego gs'a : )
    prawda czy fałsz? -.^

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Podsumowanie mitów Rookgaard`u
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 428
    Ostatni post: 12-10-2010, 19:25
  2. Pogromcy Mitów z Unitery
    Przez Inny_15 w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post: 23-10-2009, 17:41
  3. Małe Podsumowanie Mitów o "SoF"...
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-12-2007, 17:25
  4. Podsumowanie mitów...
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 340
    Ostatni post: 05-10-2007, 14:59
  5. A teraz mocne podsumowanie mitow
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 05-09-2007, 17:25

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •