Co najlepsze na golenie nóg, żeby nie podrażniało?
Moja dziewczyna ma problem z delikatną skórą, jak goli sobie maszynką jednorazową to używa żel pod prysznic przy kąpieli i później się drapie non stop.
Wersja do druku
Co najlepsze na golenie nóg, żeby nie podrażniało?
Moja dziewczyna ma problem z delikatną skórą, jak goli sobie maszynką jednorazową to używa żel pod prysznic przy kąpieli i później się drapie non stop.
@Estyna ; taguje eksperta
Bielenda vanity
Widząc nazwe tematu troche się przeraziłem i pomyślałem, omg co za facet goli nogi XD wchodząc do tematu zaczaiłem, że jesteś pantoflarzem który wszystko swojej dziewczynie podstawia pod nos? a może to ty masz jej nogi ogolić i nie wiesz jak?
co to za kobiece tematy -.-
może jeszcze spytaj jak obiad ugotować -.-
pianka do golenia
ja tak robie
mam wrazliwa skore i tez sie smyralam, i polecam wosk w plastrach, do opakowan dodawany z reguly fajny olejek ochronny
borze niech idzie do pierwszej lepszej drogerii i kupi krem do golenia, a nie kurwa żel pod prysznic xD
Niechce cie martwic, panie op, ale twoja dziewczyna jest chyba ciupke tepa skoro uzywa zelu pod prysznic do golenia xD
Moja dziewczyna używa żelu do higieny intymnej. Zero uczulenia, zero problemów.
Niech zacznie robić peelingi przed goleniem. Nogi do golenia zamiast żelem o wiele lepiej będzie smarować odżywką do włosów albo jakimś olejem jeżeli szkoda jej na pianki. Dla mnie lepiej z dwóch powyższych sprawdza się odżywka- nie sprawdza się na włosach to idzie na nogi więc nic się nie marnuje, a chroni nogi o wiele lepiej niż olej czy żel. No i najważniejsze, używamy dobrych maszynek a te jednorazowe służą tylko raz, inaczej problem będzie wracał.
nożyczki i lecisz takie jest moje zdanie w tym temacie
Na odżywke do włosów
srsly
na masło orzechowe
Zacznij odkładać na Philips Lumea, podobno działa fantastycznie.
skoro już mnie zmentiowano, to odpowiem
co do golenia nóg, jesli komuś to przeszkadza, to po co to robić? Nogi bez włosów sa domeną gwiazd porno i celebrytech uśmiechających się z telewiroza i gazety. Normalne, zdrowe kobiety pewne swojej kobiecości, same decydują, co chcą robić ze swoimi nogami, niekoniecznie to, co jest podyktowane przez media. Nie istnieje coś jak "musisz ogoliś nogi", to kwestia mocno indywidualna, jak farbowanie włosów. Też wynautrzanie, ale i poprawianie wyglądu, bo komuś może być lepiej np. w blondzie, a rosną mu ciemne włosy - nikt na to nie narzeka. Podobnie powinno być z nogami
Zaprowadź swoją dziewuchę na depilację laserową, kup długi łańcuch, przywiąż ją owym łańcuchem do kaloryfera w kuchni, opcjonalnie wstaw tam łóżko. Problem rozwiązany.
Pozdrawiam,
emiko
VOTE JAKO POST ROKU
@topic
niech Twoja dziewczyna najlepiej odpali sobie jakies google-forum,zwiazane z dana tematyka, bo tutaj to za duzo ludzi raczej sie nie wypowie na ten temat xD
ewentualnie jakis lekarz-jak nic nie znajdzie ani nic nie pomoze, dermatolog?
swoja droga @emiko jak sie popierdala w 40 stopniowym upale w takich kłakach? xD
Pewnie silnie i niezaleznie xD