Hej, jakie stronki do wyszukiwania lotów polecacie? Czy jest sens coś innego używać niż tą wyszukiwarka google? Najbardziej by mnie interesowały oferty last minute na same przeloty bez hoteli itp.
Wersja do druku
Hej, jakie stronki do wyszukiwania lotów polecacie? Czy jest sens coś innego używać niż tą wyszukiwarka google? Najbardziej by mnie interesowały oferty last minute na same przeloty bez hoteli itp.
Jako polack zawsze szukałem lotów na stronie Rayanaira :polak
Wciąż loty po czterdziestce, jak Noriaki Kasai
Ja używam http://www.azair.cz/. Jest tam świetna opcja "zabierz mnie gdziekolwiek".
Klasyczek, czyli https://www.skyscanner.pl/ z destynacją "wszędzie". Polecam.
Kiedyś na reddicie była zatostowana taka zajebista strona gdzie się wyświetlała mapa świata i sb mogłeś zobaczyć że np jest bezpośrednią linia z Poland do India najtaniej oo 100cbl i potem z Indii do Australii za 300cbl. Może ktoś wie co to kurwa było. Najbardziej przejrzyste z tych wszystkich gowien to było, chyba tylko datę trzeba było wpisać
Załącznik 372463
Najtańsze loty
Te wszystkie strony kayak, skyscanner, esky wyszukują tak samo, jedyna różnica w tym, ze w jednych musisz wpisywać konkretne miasto, w innych cały kraj, w innych gdziekolwiek, w innych możesz dać kilka krajów itp. Obczaj sobie która tam jest najlepsza, bo nie pamietam, ale wyniki będziesz miał takie same.
jesli chodzi o tanie loty to tylko acodin albo roty na tibianisie 24h
tanie loty to nażryj sie gałki muszkatałowej