Jerem napisał
2h próby dziennie 2 razy w tygodniu, to daje jakies 9 prób w miesiącu (4 i pół tygodnia) to jest 18 h, 18x20 = 360, sądze, że zespół będzie miał 4 członków, więc 360/4 = 90 pln miesięcznie. to nie jest drogo, są zespoły które per osoba płacą po 150 a nawet 200 pln. ja płace osobiscie miesięcznie 120 złotych za salke z zespolem na osobę, i nie narzekamy, bo to najtańsza opcja... niestety, ale kupo i utrzymanie sprzetu na takich salkach kosztuje sporo kasy. ps salki na obrzezach i malo reklamowane w sieci zwykle sa tansze, popiszcie do znajomych ktorzy graja, gdzie oni napieprzaja itd, ew jak nie dasz rady to ja uruchomie znajomych w lodzi i popytam.