nie no przecież wyraźnie jest symbol dolara i sam kurs w dolarze
https://i.imgur.com/gmF7Uvy.png
Wersja do druku
nie no przecież wyraźnie jest symbol dolara i sam kurs w dolarze
https://i.imgur.com/gmF7Uvy.png
to wciąż nie dolar, a tether, który jest jakby podłączony pod dolara, równy kurs itd
kwestia tego, że jak za duża liczba osób będzie chciała wypłacić te dolary, to ich hehe nie ma, tak samo jak to w bankach wygląda
i nic Ci sie nie nalezy bo to wciąż tylko ich produkt, ich waluta bez pokrycia
Jak to nie ma xd
Cindicator nawet w obecnym rynku dał x6 w tydzień
Mi cały rynek teraz bardzo przypomina sytuacje z początku wakacji 2017, każdy czekał na odbicie a wszystkie alty lecialy razem z btc, potem btc odbił a alty dalej leciały i leciały. Jak sobie to przypomnę to jak wspomnienia z vietnamu
Pikas i co napalm ci dupke przypalil czy zdazyles wskoczyc do jeziora ?
siemanko, jestem nowy w temacie.
Gdzie najlepiej kupić/sprzedać bitcoin?
btw. jakie są prowizje przy kupnie/sprzedaży?
kurde juz idzie do góry o 14 pokupywałem za 300zł ale liczyłem że do wieczora większe spadki będą :zaba
Ktoś gra na Binance albo BitBay? Szukam kogoś kto faktycznie się tam obraca, robi to dużymi sumami. Nie mówie tu o kilku setkach tylko kilku-kilkudziesięciu tysiach i z dobroci mi odpowie na pare pytań prywatnie, pozdro ;)
mowisz o sporych pieniadzach, a chcesz grac na bitbayu z 28mln$ 24h volume. binance o wiele lepszy, jak chcesz to pisz pw i postaram sie odpowiedziec.
Witam torgi, przeglądałem sobie notatniki na starym dysku i znalazłem w jednym z nich adres jakiegoś portfela BTC, który w 2013 wykorzystałem do wypłaty z jakiegoś kraniku BTC i 16 wyrazowe hasło. Trochę te drobniaki nabrały na wartości tam i chciałbym to jakoś wydobyć tyle że.. nie pamiętam gdzie zakładałem ten portfel i mam tylko jego adres i hasło, da rade jakoś się do tego zalogować?
Morawiecki w wywiadzie dla Bloomberg wprost mowi, ze myślą zbanowaniu bitcoin i innych kryptowalut albo co najmniej wprowadzenia opłat i innych obostrzeń.
BTC zostal porownany do Amber Gold :zaba
Koncowka wywiadu : https://www.bloomberg.com/news/video...-problem-video
chuj im na łeb
50km do granicy czeskiej
orientuje się ktoś może właśnie jak to tam wygląda? albo w uk, nl bądź hehe białorusi(bo coś kojarzę, że tam ściągneli z tego podatek czy coś w tym stylu)???
bo na razie wszystko fajnie, siedzi mi to i se mam pieniążki tylko jak przyjdzie do wypłaty konkretnych pieniędzy to nie chcę 30% czy tam 20 oddawać państwu hehe taki ze mnie złodziej vatowiec
aha być może jutro/pojutrze ecc trochę pierdolnie w górę, bo stronę w końcu otwierają i portfel porządny
siedzę se w tym, 1,1kk mam, bo z 3 lata temu kupiłem za kilka groszy xD