ja tam wole placebo tigerka dla samczka be power tez byl kiedys taki
Wersja do druku
ja tam wole placebo tigerka dla samczka be power tez byl kiedys taki
Byl tu taki jeden co mial obsesje na punkcie energetyka w tabletkach rozpuszczalnych bepower z biedronki i teraz lezy, kwiczy i robi pod siebie
oj tak bepowerek to bylo cos, taki literek czy tam 750ml nie pamietam ile to bylo, w podstawowce do szkolki sie czasem bralo nie powiem ze nie:lewy
teraz to miałbyś szkółkę, matka w mopise na dywanie a ty do bidula
mówi sie dom dziecka bidul mówią tylko cwele i patusy
REDBULL to przynajmniej Małysza sponsorował
tylko bepower niewierni
tylko tabletki bepower z biedronki w super cenie 4.99
dwa dziki na czczo rano 400mg kofeiny, daje dobrego kopa polecam
3 redbulle, 4 kawy Poznań Madryt nie ma sprawy auuu
Ogółem to kawa > energol
Trudniej w zawał, jakiś udar rak whateva