jaka jest pewność że nie wyjebała litra na hejnał przed kompu kompu
Wersja do druku
jaka jest pewność że nie wyjebała litra na hejnał przed kompu kompu
Przeciez kiedys dzieci kapano w alkoholu tj w spirytusie dla ''zbicia goraczki'' i odnotowywano zgony
Tak samo pacjencji z tak zwana duza ekspozycja bo stosowano kompresy z alkoholem na cale cialo, tylko oni nie umierali
A co z pracownikami przemyslowymi, ktorzy notorycznie tego uzywaja, na pewno mieli wykrywalny poziom alko we krwi
ojj na wsioch byly i nie takie smaczki. jak nawet teraz jakims pampersem osikanym buzie przecieraja niektorzy zeby odpedzic urok.
wiem bo bylam ta pieluszka
a tak serio, to mowie serio, wiem jak to brzmi :P to tylko twoje cywilizowane zalozenie, a sa ludzie, ktorzy nadal sraja do wychodka.
Nie wiedziała, że jest w ciąży? "Chciała się wypróżnić, wypadło dziecko" (UWAGA! TVN)
do czego zmierzam; skoro teraz tacy sa, to co dopiero w przeszlosci
xD tez myslalam, ze jakis lekarz musi potwierdzic
ale jeden (rabin) lekarz powie tak, drugi nie
ehhh jakies skomplikowane chemiczne tutaj testy laboratoryjne trzeba by bylo wprowadzic, juz sa sztuczne skory xddd ale czy to bedzie miarodajne
ja sie nawet za to nie zabieram w kwestii teoretycznej i przygotowawczej, o aspekcie praktycznym nie wspomne :peepoblanket
God helmet - Wikipedia https://share.google/B6Fj31YUcLArPguGJ
Penis - Wikipedia https://en.m.wikipedia.org/wiki/Penis
Widze, ze musiales sie zapoznac z tym tematem nie empirycznie tylko w postaci artykulu na wikipedii. Ciekawe