To jest tak bo swiat jest jeden a Szatan akceptuje jeden wspolczynnik zla u siebie przynalezne rowno nim. Reszta dobra gardzi i ma róg piekielny ktory rzezbi 7 milionow lat. Dla nich.
Wersja do druku
To jest tak bo swiat jest jeden a Szatan akceptuje jeden wspolczynnik zla u siebie przynalezne rowno nim. Reszta dobra gardzi i ma róg piekielny ktory rzezbi 7 milionow lat. Dla nich.
Hej pies co tam
to faktycznie może byc pies :thisisfine
to nie pies bo nie padło w tym poscie ani jedno slowo klucz