tak to sie na zywo robi, ze rzuca kasztanem pod kogos i pyta czy to jej kasztan ;[
Wersja do druku
Ok zainspirowaliscie mnie to tez.se zrobilem tindra i mysle czy opis 'handel organami' bedzie ok?
Pany, zmatchowalo mnie z typiara taka 9/10 teraz potrzebuje pomocy. Jak skutecznie ją odszukać czy to na fejsiku czy insta? Nie chce tracić czasu na fejki i lepiej co nieco wcześniej sprawdzić. Dawać tutaj swoje spodoby, których uzywacie od lat!
2016, 21 wiek, milosc tak trudna, ze zwykle przywitanie to za malo
Nie, nie to zbyt malo kreatywne, za malo ciekawe, widac, ze jestes hehe samcem alfa z maczuga niedorozwoju intelektualny gamoniu lepiej nie dawaj takich rad jak sie nie znasz tylko idz ciagnac za wlosy do jaskini neandertalczyku
ja tam nie rozmawiam z wieloma, po prostu kilkam sobie serduszka, z tym, że jak już jakaś zagada to tylko do ruchania. i nawet nie wieloryby, ale kurwa głupsze niż gargamel
Nie zjebane puła teksty, nie żadne taktyki, czy nawet nie rady - po prostu zwykłe obserwacje i przemyślenia użytkownika
Przede wszystkim to tinder to dwa typy selekcji. Pierwszy - wizualny - jak nie masz mordy jak ziemniak, jest ok, parę panien przesunie Cię w prawo. Statystycznie panowie dają znacznie częściej w prawo, stąd też to właśnie panie wybierają sobie spośród panów (no chyba, że jesteś erasmusem). Przejście wizualnej selekcji nie gwarantuje kompletnie nic. Drugi etap selekcji to krótka rozmowa - teraz się liczy się, by się wyróżnić spośród wielu "hej co tam". I nie rozumiem czemu ludzie mają z tym jakikolwiek problem. Tak po prostu działa ta aplikacja i choćbym nie wiem jakbyście starali zakrzywiać rzeczywistość tak właśnie jest. A to, że mimo wszystko 95% to syf lub rak content - co zresztą doskonale ilustruje tag tinder na mirko - to stety-niestety nieodłączny element. Ameby też zasługują na poznanie drugiej ameby.
Trafiłem na średnią loszkę ale za to fankę Wiedźmina i tak super mi się z nią gada ;d
#edit
Zacząłem rozmowę od spropsowania jej koszuli w kratę które miała na profilowym zadziałało perfekcyjnie. Polecam ten styl zaczynania! ;)
Ten uczuć gdy zmatchowałeś loszkę 9/10 która chodzi do grupy na studiach z twoją współlokatorką i dziwnym trafem 2dni później ją przyprowadza do mieszkania. :v Nie muszę chyba mówić co się dalej działo (dzieje).
ruchanko ;3333
props koledzy
jak mi pryszcze z mordy zejdo to wrzucam foty i tez cos bd kutasil chyba ;333
jak ktos z krk to podeslijcie jakies latwe na poczontek co od razu dajom :DDDD
na pw ofc
@moth ; pisał coś o krk
A co do tego, że one nie chcą się ruchać to chcą, tylko "nie wypada się im tym chwalić" zapewne muszą mieć pewność, że mogą Ci zaufać XD
Tak btw. macie czasem tak jak patrzycie na ryj psioszki, że już po prostu wiecie w głebi siebie, że to jest łatwy target? i nie mówię tu nawet o blondynach z ustami idealnymi do obciągania i cyckami na wierzchu
jak ktos ma duzo loszek zmaczowanych czy jak to sie pisze to dejcie na pw swoje profilowe zebym wiedzial jakie zrobicz ;3
bo ja chyba ladny tylko nie fotogeniczny xD ;///
Halunek ja też jestem nie fotogeniczny a jakieś matche są w tym superlike. Więc wrzucaj foty jakie masz, przynajmniej zaplusujesz na spotkaniu w RL bo zamiast 6/10 będzie takie 8 :) Jako, że jestem w trasie to jadąc autostrada przegladalem loszki i lapalo mi z większych miast niż moje i mimo tego, że lapalo mnie u loszek na jakieś 15 min jak przelatywałem obok miasta to były matche. Gdyby tak mieszkać w takiej Wawie, Wrocku, Krakowie czy 3miescie to by był ogień. Przynajmniej jest frajda na około 2-3 tyg i apka pójdzie na deletere.
Ja piszę teraz z taką widać że fotki nie są przerobione a dziewczyna mimo że nie jakaś dycha to dosłownie bratnia dusza i ciągnę to dalej.
http://zapodaj.net/images/6bc8269224ada.jpg
W prawo przesunęła mnie jeszcze taka i nie odpisała do tej pory na razie i nie nie napisałem do niej hej, co tam.
http://zapodaj.net/images/280c50a684bc1.jpg
Albo jesteś trollem, albo nie masz godności lub honoru człowieka. Mogę wiedzieć co skusiło Cię do przesunięcia tego pierwszego stworka w prawo? Toż to skandal.
W ogóle używał ktoś w tym temacie Bumble?
chujowe te blokady na 12h
Często zdarzają mi się miss clicki bo mam aplikacje pierwszy dzień ;d ale jeżeli to był miss click to po przebyciu już ponad godzinnej rozmowy nie żałuje.
Ale ja tu nie szukam miłości więc spokojnie popisać sobie mogę w sumie po to w ogóle zacząłem się w to bawić żeby poczatować a co będzie później to się pomyśli. Więc nie przeprowadzam na razie jakiejś ostrej selekcji.
ta 1 bym jebal ale tak z litosci ;33333
Widzę ktoś tu odkrył amerykę z tuszowaniem wyglądu. Przecież to się dzieje na takim fb od lat. Ile to znajomych ze szkoły/studiów które się widuje codziennie i są ogólnie nie za ładne, potrafią wrzucić fotę na której wyglądają 3 razy lepiej?
Ten temat ma już 19 stron?
To nie może być poważne, mode dobrze się czujesz?
Czemu żadna dziewczyna się tu nie udziela? Nie ma torgowych wyrywaczek?
Mi ciagle maczuje mi laski under 19, czyli 2 lata mlodsze, chyba tylko takim mam szanse sie podobac :(
To chyba moj najlepszy narybek.
Załącznik 347113
Załącznik 347112
z tego co wiem to @kl4udyna ; miała swego czasu tindera, może ona się wypowie o jakości męskich dupeczek
Raz się ustawiłem z tinderową to z 8/10 zrobiło się 3/10. Wróciłem do domu i odinstalowałem
pozdrawiam.
Panowie wszystko fajnie, życzę każdemu byście zamoczyli... ale po co wrzucacie tutaj zdjęcia tych dziewczyn ?
btw. panowie jak nie wiecie jak zagadać to nawiązujcie do zdjęć, albo piszcie coś totalnie głupiego/z dupy, spróbujcie jakąś loszke zaintrygować i dać jej do zrozumienia że różnisz się od reszty... podczas rozmów nigdy nie podlizujcie się dziewczynie, nie okazujcie zbyt dużego zainteresowania, stosujcie negi(ALE Z GŁOWĄ!!!), rozbawiajcie je! waszym celem jest odwrócenie sytuacji w której to WY jesteście dla niej nagrodą a nie odwrotnie! #keepfight hehe :D
XDDDDdd
Na podstawie tego tematu powinni dodać nową kategorie do torg Awards: stulej roku
przypadkiem wyruchalem loszke z tindera takze mozna mnie nazwac ekspertem prosze zadawac pytania
prosze opisac historie od poczatku do konca
otoz tak
pierwsza loszka napisala do mnie pierwsza "mrrrrr :*" po czym ja zapytalem sie ile ona ma lat bo wygladala na 14 ze zdjec, ale okazalo sie ze ma 18 blablabla gadalismy o muzyce, powysylalismy sobie piosenki o cos tam napisala ze w tym roku pisze mature, a ja ze taki intelektualista to zaczalem jej wkrecac jaki to jestem zajebisty i ze ja naucze.
Potem gadalismy sporo na fejsie ale ona mieszka jakies 200km dalej to nie chcialo mi sie kontynuowac gadki wiec po tygodniu przestalem sie odzywac
po jakichs 2 miesiacach zagadala do mnie co tam itd na fb napisala ze ma wolna chate i czy chce do niej przyjechac na weekend zeby ja ladnie nauczyc na probna mature z matmy no to wiadomo pojechalem i domknalem a potem po dymaniu powiedzialem ze tak naprawde chuja umiem z tej matmy i zeby sobie lepiej korki u jakiegos alfreda zalatwila bo na mnie nie moze liczyc
do drugiej napisalem na imprezce bo robilismy sobie jajca z ziomkami i wyslalem jej cos w stylu(celowo kaleczonym angielskim) "hi me student erasmus looking for big cycos an fun and exotic and adventure u like??" ona rano mi odpisala "hahaha", a jako ze rano bylem juz trzezwy a to byla calkiem fajna dupa to mi polecialo spagetti i zaczazlem sie tlumaczyc ze swojego zachowania, zapytalem sie gdzie mieszka, okazalo sie ze na tej samej dzielni jestesmy, dodalismy sie na fb i po jakims tygodniu gadki napisalem do niej cos w stylu "wpadam z winiaczem daj adres" na co ona odpowiedziala "hahahaha :D ok"
pogadalismy bylo kissing itd ale dupy mi dala dopiero pare dni pozniej suka
tak bylo
z ta druga loszka nie musialem czekac tygodnia ale koniec miesiaca byl i z kasa krucho wiec na winiacza nie bylo mnie stac
dasz mi korki z wyrywania na tinderu? ;*