@up
nieprawda :d
tu masz 5600, jedna sztuka i darmowa wysyłka
http://www.aliexpress.com/wholesale?...&maxQuantity=1
Wersja do druku
@up
nieprawda :d
tu masz 5600, jedna sztuka i darmowa wysyłka
http://www.aliexpress.com/wholesale?...&maxQuantity=1
Dokładnie takich co mam nie ma - o to mi chodziło @marek ;
te 5600 to duzo?
Źle zadałem pytanie, jak mam beterię 1300 to naładuję ją 4 razy od 0 czy to tak nie działa?
5600 to bardzo duzo, az malo realne.
@up
co powiesz na 30k?
http://www.aliexpress.com/item/mobil...04225.html?s=p
tosz wiadomo ze to fejk i tyle nie mają...
patrze na ceny tego na allegro i nawet zdjęcia z alliego mają te powerbanki. przebicie 100% ceny. ale ludzie sobie biznesy robią prosto
tutaj macie 12k http://gaga.aliexpress.com/251238038...66-detail.html jutro od 9:00
a tutaj na allegro za 130 ;d http://allegro.pl/bateria-ladowarka-...906423174.html
bym kupil wchuj i na allegro sprzedal ale pewnie by paczka wpadla w urzedzie celnyn
Jak ze wszystkim. Mój case za 2,66$ na allegro jest za 110 zł => 1200% cena do góry. Profit?
###
Aż sobie podliczę matematycznie:
Zamawiam 100 sztuk, co zmieści się w przeciętnej paczuszce, która nie będzie nawet średnia.
Płacę 2,66$ * 100 szt = 266$ = 803~ zł
teraz każdą z tych 100 szt sprzedam za 90 zł (10 zł taniej niż wszyscy), co mi daje:
90 zł * 100 szt = 9000 PLNów
9000 PLN - 803 zł = 8197 PLN profitu. Dobra pensja na miecha wychodzi. ;-)
Można się pokusić nawet o zejście z ceny o 20 zł i będzie grubo.
##
Cła na to nie ma, jest ewentualny VAT jak trafi, to wliczam go w koszta - 160~ zł. Czyli całe gówno.
PROFIT?
##
A zrobić zamówienie od razu po wyjściu nowego iPhona przy 1000 sztuk jesteś 90 000 PLN do przodu. śmiechłem.
Ale do tego trzeba by było już działaność gospodarczą założyć :d
Kupić jest nie problem ale przy większej ilości produktu w paczce prawie na pewno UC się przypierdoli o cło i vat, no i fejki nie przejdą wtedy żadne a nie wiadomo w sumie co kupujesz ;P
No i z drugiej strony weź to sprzedaj na allegro gdzie hehe Janusze już handlują wszystkim. Chyba że znajdziecie niszę + vat i cło będą niskie albo przejdzie bez, wtedy za profit możecie kupić całego torga i więcej
@edit @up
no właśnie jeszcze kwestia odprowadzania podatku itp od tego