nie chodzi o dyskomfrot, tylko o to, że jak nie ma filtra a są sciemnione szkła to masz rozszerzone źrenice, które przyjmuja mocniejszą dawkę szkodliwych dla wzroku promieni uv. na dluższą metę jest to mocno niebezpieczne.
Wersja do druku
no dokladnie o to chodzi, nie dosc ze oczy bola to potem mozna miec z tym wiekszy problem
Co sadzicie o tych bucikach? To sa te same co trafiaja na wystawe w sklepie Nike czy jak?
http://i00.i.aliimg.com/wsphoto/v0/1...pg_350x350.jpg
kliknij na obrazku, aby przejsc do strony aliexpress.com
wygladają jakbyś miał na księżyc lecieć + nie, zwykle to po prostu podróbki (chociaż trafiają się legity/nie do odróżnienia jak już w temacie się przewijało)
akurat wybralem inny model, ale serio to sa podrobki?
skoro na aukcji jest opisane
wyraznie jest napisane nazwa marki: nikeCytuj:
Brand Name:
Nike
Technology:
Max Air
Closure Type:
Lace-Up
Upper Material:
Genuine Leather
Insole Material:
Rubber
Pattern Type:
Solid
Gender:
Men
Outsole Material:
Rubber
Model Number:
Nike Air Max Plus TN TUNED 1
Nike Air Max Plus TN TUNED 1 Men:
Nike Air Max Plus TN TUNED 1 Men Running Shoes
czy jezeli to beda podrobki moge zwrocic towar?
+pytanie dodatkowe
Czy prawda jest, ze wiekszosc chinskich podrobek jest rownie trwala lub nawet trwalsza od oryginalnych rzeczy?
ale gdzie w polsce kupisz za te 90$/20 sztuk? Tam wychodzi 200$ za 20 sztuk.
#gummi
ta, dostaniesz nawet paragon ze sklepu nike.
XDDDDDDDDDDDDDDDDD
Oczywiste, że będą w 100% oryginalne, oczywiste, że będziesz mógł zwrócić i oczywiste, że będą dużo trwalsze niż te co kupisz w polskim sklepie Nike. No bo przecież są w Chinach produkowane a tam się wszystko produkuje więc co ty na bank oryginałki.
Logiczne chyba, że odpowiedź na każde twoje pytanie to nie.
Sprawdź najpierw, ile Cię będzie kosztowało odesłanie butów do Chin.
juz sprawdzilem
Cytuj:
Return Policy:
Returns accepted if product not as described, buyer pays return shipping; or keep the product & agree refund with seller. View details
#down
mylisz sie, kupujacy pokrywa koszty przesylki jezeli chce zwrocic towar, natomiast jezeli chce go reklamowac to sprzedajacy pokrywa lub dogaduje sie z klientem.
polecam przeczytac Buyer Protection.
The seller or the buyer pays the return shipping cost
99% sprzedawca nie pokryje kosztów przesyłki.
czemu jesteś taki naiwny..
A tak z ciekawości to zawsze ta weryfikacja wpłaty trwa 24h?
Tak.
Nie zwrócisz butów, bo będą takie jakie są w opisie, przyjdą ze znaczkiem itp, więc na co się powołasz? Że nie mają kodu kreskowego pod językiem?
Jak dostaniesz legity to be happy, a jak nie to też długo potrzymają a na nodze nikt Ci nie odróżni.
Gummi co se do szpiku kości naiwnie wierzy w sprawiedliwość XD ziomeczku ch*** dostaniesz, oni też się mogą pokłócić z Tobą i nawet jesli to beda woleli nie dostac kasy + negatyw niz nie dostac kasy + oddac Ci jeszcze za przesylke (no z polski do chin to troche bedzie chyba kosztowac, bo u nas takiego raju jak u nich nie ma ze poczta polska se za darmo zapierdala)
Upolował ktoś może jakieś ciekawe rzeczy ostatnio? ;)
Wlasnie wstawiac do tematu jakies ciekawe aukcje :p
http://www.aliexpress.com/item/Good-...403144005.html
Mata, bo fajny ;)
dobra po 20 dniach od informacji, że moja paczka jest w Internation Postal System, w końcu jest w moim mieście czekam, aż mi listonosz przyniesie :) jak już będę miał zegarek to zedytuje i wrzuce fotke. Taki zamówiłem http://www.aliexpress.com/snapshot/310604302.html jak coś
znalazłem takie cos na yt
http://www.youtube.com/watch?v=g92c9BiQ4oY
jak na pierwszy rzut oka spoko wygląda, zobaczymy jak w realu
no dobra, ale jak oni nie dostana kasy to ona chyba wroci do mnie.. bo co moze aliexpress wezmie dla siebie?
ps. paczka do chin 1kg 42zl pozdrawiam
ps2. chiny nie maja poczty za darmo, to bzdura podtrzymywana przez idiotow. pozdrawiam
o nawet jeszcze taniej
hahaha ja pierdole osmarkalem sie sorry
Mi wysłali zły rozmiar bluzy - zrobiłem full refund (14$) i napisali maila, że niedługo kasa będzie na koncie :p
A bluza w domu haha
kase wplacilem do escrow jezeli bedzie wszystko OK to oni przekaza pieniadze dla sprzedawcy.
Nie mam doswiadczenia w tym, ale kumpel mowil, ze towar sie nie zgadzal z opisem aukcji to ugadal sie ze sprzedawca na zwrot 35% wartosci.
No widzisz, ale niektorzy tutaj dalej sa przekonani, ze nie dostane kasy jak produkt bedzie odbiegal od opisywanego w aukcji.
Chociazby komentarze takichkretynowosob:
ty sie chyba poklociles ze swoim rozumem..
nie chce mi sie przegladac calego tematu, moze byla gdzies podobna kwestia poruszana, ale jezeli moja miejscowosc ma w nazwie " ł " a przy wpisywaniu wyskakuje cos, ze nie moze byc takich znakow to wpisac przez "l" ?
"Please enter English and commonly used symbols here. Special symbols are not accepted."
Nic się nie powinno stać, gdyż później nasza poczta polska sprawdza miejscowości po kodach pocztowych także, więc śmiało pisz bez polskich znaków.
dzieki ziomeczki tak tez zrobie :)
faak chcialem cos kupic, przelalem kase na skrilla ( moneybokersa ) wchodze na ali chce cos zamowic, patrze nie ma opcji wplaty przez skrilla xD troche sie zapedzilem, bylem pewny ze byla taka opcja ;d
Przyszla jedna z rzeczy, ktore zamowilem. Czas wysylki 5 gwiazdek - 6 dni roboczych zajelo. Jest to zegarek, ktory kosztowal 3 dolce.
W zasadzie nie ma za wiele co opisywac - zwykly chinski shit, ktory nie nadaje sie do niczego. Pasek jest smieszny, wyglada jak zabawka dla dzieci. Nie wiem po cholere zrobione sa te tandetne "zagiecia" na nim... przeciez z czasem same by sie tam pojawily?! Tarcza wykonana jest w sumie calkiem ladnie, zupelnie znosnie tylko jest troche mala. W sumie gdyby nie pasek moglbym to nawet nosic. Z daleko moze i jakos wyglada (na innym pasku moze nawet calkiem przyzwoicie), ale gdyby ktos to wzial do reki od razu rozpozna, ze materialy lekko mowiac sa.... nie sa najwyzszej klasy. Calosc wazy tyle co jedna czesc paska prawdziwego zegarka, po zalozeniu tego na reke w ogole nie czuc, ze cos sie na niej znajduje, tylnia czesc jest wykonana z rzekomo jakiejs stali nierdzewnej - moze i tak, ale rysuje sie przy kazdym mocniejszym dotknieciu czegos co ma w miare ostre krawedzie. W efekcie po dwoch dniach lezenia na biurku i lekkiego przesuwania tyl wyglada gorzej niz tyl 3 letniego markowego zegarka. Krotko mowiac - w zadnym wypadku nie polecam... Ale czego mozna sie spodziewac zamawiajac zegarek za 3 dolce? Chcialem sprawdzic wiarygodnosc strony i czas wysylki - obie te rzeczy zdaly egzamin na piatke wiec koniec koncow jestem zadowolony. A co z zegarkiem? Postaram sie sprawdzic jego wytrzymalosc choc jeszcze nie wiem w jaki sposob bo jestem przekonany, ze rozpadnie sie po dwoch godzinach noszenia. Kiepsko jednak zakladac to wychodzac do ludzi, zabiore go dzis na hale i zobacze jak wytrzyma ta probe.
Czekam teraz jeszcze na pasek, na ktory rzucilem troche wiecej hajsu (cale, grube, ciezko zarobione 15 dolcow) i tutaj oczekiwalbym chociaz jakiegokolwiek minimalnego poziomu jakosci bo o zegarku ciezko to powiedziec.
Dodaje zdjecia:
http://pl.tinypic.com/view.php?pic=b...5#.UuT0cvutZko
http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2...5#.UuT0dvutZko
http://pl.tinypic.com/view.php?pic=1...5#.UuTzkPutZko
No za 3 dolce to też bym się spodziewał szitu kiedy u nas zegarki za 2 dyszki wyglądają jak szit. :D
Ale takie tanie rzeczy są dobre do ćwiczeń itp. bo nie szkoda jak się rozwalą
Dziś przyszły ledy RGB(jedno z zamówień jakie złożyłem), stan bardzo dobry, cena ponad 3x niższa niż w Polsce, nawet porównując z alledrogo.
Świecą, kolory dobre, wykonanie też, jeśli chodzi o podzespoły elektroniczne opłaca się (oczywiście proste podzespoły, jakbym kupił tranzystory
miałbym wątpliwości czy nie wystrzelą).
Jeszcze czas dostawy: niecałe 2 tygodnie
@Bocian
rzucisz linkiem? to takie ledy na taśmie o pewnej długości, do tego transformator, pilocik?
edit :
Moja przesyłka
także powinna być za kilka dni skoro wczoraj wyleciała z PekinuCytuj:
Status przesyłki:
Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa
Nadanie przesyłki 2014-01-20 19:46 International Postal System
Wysłanie przesyłki 2014-01-26 16:24 BEIJING
ten kubek na herbatę? jak tak to opisuj/daj zdjęcia jak przyjdzie :D
Nie na taśmie, na sztuki brałem do pewnego projektu
A jeśli chodzi o taśmy to łatwo coś znaleźć:
http://www.aliexpress.com/wholesale?...20140127065008
http://www.aliexpress.com/item/Non-W...549191536.html
http://www.aliexpress.com/item/Free-...154102256.html
Kurcze no to faktycznie dość tanio, ale cena tylko 2x mniejsza a nie 3:) Bo to razem ze sterownikiem o ile dobrze wyczytałem?
a tam pierdolisz, ze z Chin Ci w 6dni roboczych przyszło..
U mnie przyszedł mail 20-01-2014, że przesyłka została nadana i jutro powinienem otrzymać nr przesyłki.
Dopiero dzisiaj, po dokładnie 7 dniach pojawiła się w systemie śledzenia i pokazuje:
Nadanie przesyłki 2014-01-27 11:32 International Postal System
wiec ktos sobie w chuja chyba poleciał..
Widze, ze tylko mój chińczyk coś sobie w chuja poleciał.. Jak jeszcze produkt będzie odbiegał od tego na zdjęciach lub coś się będzie nie zgadzać to się zdziwi..
Ja zapłaciłem 10stycznia, 20stycznia zostało nadane, 26stycznia dopiero wyszło z Chin także czekam już 17dni a jeszcze zejdzie się kilka zanim przetransportują to na jakiś Jakach do Polski.
Zamówione 11 stycznia, przyszło dzisiaj:
Załącznik 305852
Załącznik 305853
Jestem zadowolony - rozmiar się zgadza, w wykonaniu nie znalazłem żadnych uchybień. Cena niecałe 19$.
@Ewande
czy ja dobrze widze oryginalna metke adidasa?
Moja takie same dane, więc tym samym lotem przyleci ;D Jutro rano Warszawa.
Yyyy, no tak, a czego się spodziewałeś? :)
@Gummi ; Mi przyszła najkrócej w 4 dni. Szybciej niż polecony z Krakowa do Wwy. :D
@up:
H A L A M A D R I D !
19$ za oryginalną koszulkę dostarczoną z Chin do Polski to się nie spodziewałem.. Taniej niż iść do sklepu w swoim mieście, a tu jeszcze do domu przywiozą ; o
4 dni? Aż się wierzyć nie chce, że z Chin do Polski dochodzi szybciej niż z Krk do Wwy hahaha..
A wiesz, że nawet nic na ten temat nie ma..
Jedynie:
nawet używając ctrl+f nie znajduje słowa 'processing' jedynie coś takiego:Cytuj:
Shipping:
Free Shipping to Poland via China Post Air Mail
Delivery: 15-34 days (ships out within 18 days)
#editCytuj:
Shipping Terms:
1) We ship all of our items worldwide by China post air mail , EMS,or DHL.
2) Shipping by China post air mail(weight is under 2kg )is for free, usually it takes 10-30 days to arrive. Shipping by EMS ,DHL (for big order or weight is over 2kg) will be charged the shipping fee. It takes 7-10days to arrive. It may take longer due to delay in custom clearance or holidays or weather problem.
3) Your item will be sent out after the website verified the payment in 24 hours. The handing date is 1-3 working days.
4) We will sent you a tracking number when we post your item, Please check it and keep in touch with your local office.
A sorry na stronie zamówienia jest Processing Time: 2 days
a od 20-01 minęło 7 days ;(