we wszystkich tych sieciowkach typu hm, reserved etc masz to samo jakościowo
zobacz gdzie najlepiej na tobie leza
Wersja do druku
we wszystkich tych sieciowkach typu hm, reserved etc masz to samo jakościowo
zobacz gdzie najlepiej na tobie leza
te z reserved za 29 zł bodajże są zajebiste, leżą idealnie.
http://www.butyzxs.com/media/catalog...heren002_6.jpg
jakie opinie dla stanów na lato ? Słyszałem, że marszczy się skóra szybko i chujowo to wygląda. Jakie spoko buty na lato bez fluxów,roshów,90siątek,flyknity w wiekszosci też chujowo wyglądaja.
A jakieś grubsze nieprześwitujące teesy to gdzie znajdę? @Killerz95 ;
zobacz sobie nike kaishi, ale jak wszystko związanego w jakiś sposób ze streetweream wygląda dla ciebie chujowo no to po co pisać w tym temacie xD
Nie polecam na lato skórzanych butów. Może rozważysz jakieś vansy (dużo z nich jest płóciennych) czy chociażby conversy.
@Ander Twenty ; nie wszystkie wyglądają chujowo np. flyknit racer są kotami ale 700zł to szkoda troche, asicsy w 80% też są bardzo spoko, myslałem ,że ktoś podesle jakies fajne jedyneczki/air forcy jakies lowy może wypowie się na temat stan smithów lub podeśle jakies podobne do nich ale bez znaczka.
Co do nike kaishi wygladają jak gówno tak samo jak fluxy i roshe imo. Vansy niby spoko wyglądają na lato ale odstrasza to,że po 2miesiacach sie rozpadają i przy 45eu mogą wyglądać na kajaki.
poleć ktoś jakieś okulary podobne do tych https://www.urbancity.pl/akcesoria-d...i-11-k-42671-p
w rozsądnej cenie
Vans Spicoli
a jakieś z polaryzacją bo najczęściej będę ich używał podczas jazdy samochodem
Ktoś wie gdzie dostane w najniższej cenie asicsy gl iii pure white i jak je dobierać względem air maxow 1 albo roshow?
Panowie, nie sądziłem że tu kiedykolwiek napiszę, ale potrzebuję rady.
Potrzebuję BARDZO wygodnych butków i ludzie mi doradzali właśnie AIR MAXY. Jako że jak oglądałem te wszystkie modele i patrzyłem na te kolory to już chciałem sobie odpuścić, ale znalazłem coś takiego:
http://sklep.olimpolsztyn.pl/upload/..._am90-121_.jpg
Cena niby z 529 na 429 zł, ale wiadomo jak jest z promocjami.
1. I teraz pytanie: czy te buty faktycznie są takie wygodne?
2. Czy ten model wam się podoba?
Cena nie jest aż tak istotna, podstawowa zasada mężczyzny - nie oszczędzaj na butach.
najprosciej by bylo zmierzyc obecna wkladke i poszukac jakiejs tabelki w necie, tutaj pierwsza lepsza z brzegu:
https://lh3.googleusercontent.com/-S...99skich-11.jpg
swoja droga dlaczego w stacjonarkach nie widzialem jeszcze rosherunow burgundowych?
@Radziu ;
W ogóle nie wiadomo czy znajdziesz, polecam sizeer, tam często zostają, ale raczej cena retail.
A rozmiar to niektórzy mówią że t2s, inni że pół w górę, zależy jak te roszki ci siedzą.
Oslo wiem, że pewnie jesteś nimi podjarany i i tak je kupisz, ale trzymając je w ręce nawet nie sprawiają wrażenia solidnego buta, brzydko sklejone, skóra też nie jest jakaś super, ogólnie mocna średniawka, a za 400+ to już w ogóle porażka.
@SpokoTypek ;
bo były rok (dwa lata?) temu
@Ada$ Zawodowiec ;
Nie są tak wygodne.
Asicsy są wygodniejsze i lepiej wykonane (mimo tego, że nie jest to szczyt jakości). Do czego potrzebujesz tych butów? Najwygodniejsze będą tzw. letnie popierdalaki z siatki aka roshe runy, fluxy, pure boosty i cała reszta wynalazków, ale do niczego innego niż chodzenie się raczej nie nadadzą (z racji delikatnej budowy).