Co z białymi (kremowymi?) spodniami? Da sie je jakoś dobrze dopasowac czy trudno ?
http://allegro.pl/1134-oryginalne-le...102541430.html Dokładnie taki kolor.
Wersja do druku
Co z białymi (kremowymi?) spodniami? Da sie je jakoś dobrze dopasowac czy trudno ?
http://allegro.pl/1134-oryginalne-le...102541430.html Dokładnie taki kolor.
Co z białymi (kremowymi?) spodniami? Da sie je jakoś dobrze dopasowac czy trudno ?
http://allegro.pl/1134-oryginalne-le...102541430.html Dokładnie taki kolor.
Janoskie też mają taką wysoką podeszwę jak vansy ?
Janoskie low są podobne do vansów 106 w ""budowie" ?
Bo mam 106 to bym wiedział mniej więcej. Są gdzieś w krakowie sklepy z janoskimi, konkretne namiary bym poprosił.
troche nizsza podeszwe maja (janoskie) a co to budowy to chyba widzisz na zdjeciu ale wg mnie 106 sa wygodniejsze.
Da się zwęzić spodnie od wewnątrz, nie tracąc szwu bocznego?
http://www.youtube.com/watch?v=a-rqu-hjobc#t=01m15s
co to za buciki?
blazery
zapomnij o nich ;p poza tym sa slabe wg mnie.
Mój ostatni zakup.
http://i41.tinypic.com/dmbmt4.png
Tak często teraz widuje airmaxy, że w ogóle wrażenia na mnie nie robią.
Apropos moich butów przejściowo kupiłem sobie buty gola za 70 zl z TKMaxxu ale planuję kupno kolejnych butów na dłużej. Strasznie spodobały mi się na tym zdjęciu
http://img20.allegroimg.pl/photos/or.../60/2103276046
Da się takie dostać do 300 zł a jeszcze lepiej przymierzyć gdzieś w Warszawie ?
czym wyczyścić czapke New ery. na gwałt potrzebuje i nie mam czas na zamawianie tego płynu do czyszczenia :))
przeciez sprzedales swoje
Załącznik 282558
juz niedlugo :>
Jakie airmaxy fajnie wyglądają do szarych spodni (dopasowanych)?
Jakie spodnie byście polecili?
Wie ktoś co to za model tych butów?
Załącznik 282577
Zarzuci ktoś linkiem do strony na której jest spory wybór AM'ów? Patrzyłem na atafie i straszna bieda.
butymarkowe.pl, but1.pl
Znajde jakies spoko AM'y do 320 ?;p
@down
Thx za link, a na allegro slyszalem że same fake.. xd
http://chmielna20.pl/sklep.php?md=pr...4&name=air-max
zobacz sobie ceny najnowszych wydan, a teraz spadaj na allegro i forum szukac okazji, chyba ze chcesz padaczke typu http://www.distance.com.pl/produkt/2...IR-MAX-90.html ;)
@up
zazwyczaj fake latwo rozpoznac :)
Możesz polecic jakies fora? znam tylko szybkiebuty
Na but1 są owszem fajne sztuki ale oczywiście nie ma moich rozmiarów, pisałem do nich czy nie mogą ściągnąć do magazynu ale ofc nie... Co najlepsze na tych wszystkich stronach są te same buty i to na dodatek z tą samą rozmiarówką. Buty fajne ale na wiosnę/lato lepsze jakimiś kolorami. Macie może jakaś stronkę w anglii z AM w ,,normalnych'' cenach?
z distance preorder byl wyprzedany zanim oficjalnie go oglosili, biore z chmielnej
dajcie mi dobre buciwo na wiosne, mam czerwone lpe i mysle nad kupnem niebieskich navy authentikow
o, dobry news. miejmy nadzieje, ze bedzie duzo rzeczy, tak jak na amerykanskim, i ze bedzie w miare normalna cena shippa.
@Kestivo
może ery wingtip? tylko troche więcej niż normalne kosztuja, ale kosa.
http://www.ataf-shop.home.pl/pl/p/Bu...Wool-Grey/2372
ja tam w sumie kupilem te randalle, ale teraz mysle, ze srednio zrobilem, moglem lepiej jakies wąsy wziąć.
Przymierzam sie do zakupu jakichs Vansow, a nigdy ich nie mialem. 18cm w nogawce nie bedzie za duzo? nie "utona" w takich spodniach vansy?
90.
Kupie gdzieś te za mniej niż 470?
http://distance.pl/media/catalog/pro...08866026_1.jpg
tak się zastanawiam nad nowymi parami butów, jedne janoski już mam, ale mało mi jednak ;d Co sądzicie o tych?
( 329zł, dostępne w większości sklepów internetowych )
http://25.media.tumblr.com/tumblr_ly...0ta8o1_500.jpg
Osobiście myslę, że pasują zajebiście do jeansów jak i do np brązowych czy kremowych chinosów. Co wy na to?
dla mnie lepsze jednokolorowe janoskie
@co do nogawki do vansów - 18-20 cm wg. mnie jest idealna, bo jak jest za waska to wygladasz jak w kapciach, a przy spodniach baggy zaslania Ci pol buta.
Chce ktoś busenitzy czerwone po taniości? Stan bdb - 150 zł
rozmiar 46
http://allegro.pl/buty-adidas-busenitz-red-r-46-i2152426812.html?source=oo