powies na balkonie
Wersja do druku
powies na balkonie
na cala noc?:D
Nie da rady, wez inna kurtke bo i tak wyczuja i tak i ubrania najlepiej swierze.
Wypierz te ubrania?
Mam vansy od jakiegoś czasu, czarne i w nie których miejscach wyblakło i wygląda to troszkę chujowo. Są jakieś sposoby by to samemu zakryć ? Myślałem, że może farbą czy coś, ale czy to tak pójdzie ?!
Farba do tkanin ale to logiczne, że czarne rzeczy płowieją i w perspektywie czasu robi się z nich szmata, chyba, że pierzesz w jakimś perwolu.
Jak efektywnie białe buty wyczyścić?
A gówno prawda, jak nie wiesz to nie pisz. Lwia część ciuchów nie jest podrabiana, bo jest to po prostu nieopłacalne. Problem z fejkami dotyczy głównie ubrań i butów będących aktualnie na topie, czyt. na dzień dzisiejszy żordany/ajer maksy itp.
No raczej. Nawet nie wiesz jak na takiej jak obecnie pogodzie ciuchy się świetnie wietrzą. Całego smrodu nie usuniesz, ale nie wyczują.
wyczyść je po prostu, mam to samo z conversami - porządne mycie gąbką z mydłem i kolory wracają w pewnym stopniu.
jak skóra to chyba nie trzeba mówić, a jak tkanina/mesh to gąbka/szczoteczka do zębów i mydło.
Wiedz jednak ,że niektórych zabrudzeń nie doczyścisz niczym.
Coś mi ten sklep nie pasi.
http://www.airmaxsklep.com/
legit or not? co myślicie?
wiadomo, że fejoza.
co wybrac, kurtalke czarna northface all terrain czy jakas parke ;/ ?
gdzie najlepiej parek szukac ?
,mozecie cos podlinkowac, polecic ?
pomóżcie proszę.
http://allegro.pl/nike-air-max-1-87-...146993990.html
legity or not? a jak nie to dostane je w jakimś sklepie internetowym?
fejury, nie dostaniesz chyba nigdzie bo takie cw widze pierwszy raz