on ma racje, bo nie po to wydajesz w chuj hajsu na buty zeby w nich biegac, mimo tego ze wygladaja jak do biegania, nie lepiej kupic tansze do biegania ktorych by ci nie bylo szkoda jakby sie rozjebaly po pol roku?
Wersja do druku
http://allegro.pl/nike-backboard-ii-...598545511.html
legity ?
jak tak to one czy:
http://chmielna20.pl/sklep.php?md=pr...ir-force-1-07&
siemanko. szukam fajnych i dobrych airmaxów, będą to moje pierwsze, więc chciałbym sprawdzone modele i jakieś opinie o nich usłyszeć. także szukam internetowego sklepu, który ma szeroki wybór, pewną dostawę i dobrą rozmiarówkę, bo nigdy nie kupowałem butów przez internet( zawsze do jakiegoś poznania czy nawet w swoim mieście kupiłem).
dotychczas nosiłem tego typu http://allegro.pl/buty-sportowe-nike...598116960.html(przykład) i chciałem spróbować airmaxów. co do rozmiarów to noszę 44 lub 43,5 <zależy od modelu> i dlatego mam obawy co do kupienia bez przymiarki. oczywiście wiem, że istnieje wymiana rozmiaru, ale nie chcę płacić za to i pierdzielić się z tym czasowo.
ps. mile widziane linki i wszelkie opinie co do butów, spostrzeżenia i porady ( ogólnie wszystko co laik powinien wiedzieć) :-D
pozdrawiam
http://allegro.pl/adidas-adi-rise-mi...592499375.html
Jakie sa podobne buty do tych? Albo gdzie znajde reszte rozmiarow tego buta?
Ogolnie szukam jakichs fajnych mid/high butow, najlepiej w takiej wyjebanej kolorystyce jak ta ; D
http://moda.allegro.pl/puma-benecio-...579363204.html
co sądzicie o tych butach do hasania po szkole i od czasu do czasu zagrania w piłke/siate itp.?
http://e4.otwarte24.pl/otw410/57698427000d1a66502a847d
co to za model?
Panowie, natknęliście się gdzieś może ostatnio na czerwone nike sky force? O, te - http://allegro.pl/nike-sky-force-88-...589526366.html
Tylko, że w rozmiarze 44.5. Ostało się coś w Polsce? Google pokazuje mi tylko zagraniczne sklepy, a z tym za dużo pierdolenia. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
Panowie poczekuje porady, potrzebuje butów do latania po szkole, ja normalny, zwykly szaraczek bluza z kapturem + jeansy warunki jakie maja byc. to tanie i lekkie :)
Misie potrzebuje kupić bejbolówę(varsity?) Da się gdzieś w stacjonarnym ogarnać, czy tylko przez neta? Linki pls.
Nigdy bym nie pomyślał, że tu napisze ;d
Fajne to czy nie?
http://flmsc.home.pl/30129_devTest.jpg
nie