mam nadzieje, ze tylko kociol
#topic
masz 29 lat a to wlasnie sygnal od torga bys swoj zywot ratowal
pozdro elo milego zycia
Wersja do druku
a może tak udostępnić Ip Midasa na dziale ots?
zaden z tych postow nie nadaje sie na warna
Jestem tego samego zdania, w dziale Hyde Park, w którym pisałem te posty codziennie jest uskuteczniania większa patologia, wyzwiska i największy forumowy syf. Padłem ofiarom kolesiostwa ze strony moderatora @Grimekk i mam nadzieję, że wyjaśni się to w tym temacie.
bo to hehe grimek co se raz w tygodniu wpadnie na foruma pobanowac. Tez mi wyjebal ostatniego bana bez ostrzezenia za "caloksztalt" mimo ze nie bylo zadnego posta lamiacego regulamin
Mógł napisać w regulaminie, że użytkownik @Adposatnr jest chroniony, i nie wolno uskuteczniać żadnych prowokacji w jego stronę bo grozi to perm banem to bym nie ryzykował (z Hyde Park włącznie).
Chciałeś by nikt Cie nie prowokował? Płakałeś o tym do mode? - Proszę, ale po chuj prowokowałeś sam?
Widziałeś chyba mój temat?
https://torg.pl/showthread.php?48077...-Midasie/page5
Zacytuje Ci ostatnie słowa:
I vice versa, Ty niemiły skurwysynie.
dla każdego #50 jest warto to napisać. NIE PODDAM SIE KODOWCOM PIES RATUJ
jak chcesz wyjasnien to moge Ci tez napisac, ze mam do ciebie kompletny brak szacunku, bo jeszcze miesiac temu lizales mi dupsko na pw jak to cie wszyscy zle traktuja i jak mialem wtedy obowiazek patrzec przychylnie na to jak sie zachowujesz to teraz po ciaglych prowokacjach kazdej aktywnej osoby na forum tylko udowodniles, ze nie ma tu dla ciebie miejsca
aha i jakbys znal regulamin to bys wiedzial, ze najpierw pisze sie do moderatora a pozniej odwolanie. imo chcesz miec unbana tylko po to, zeby dalej wszystkich wkurwiac, co jest troche smutne, wiec w moim mniemaniu (a zreszta kazdego kadrowicza ktory mial z toba do czynienia) powinienes byc zbanowany.
a co innego mozna jeszcze robic na tym forum xD Zbanuj psa do kompletu i wtedy bedziemy mogli sobie stad pojsc
Lizałeś dupsko? Wstaw screena chociaż jednego w którym liże Ci dupe. Jest za późno na to i mi się nie chce, ale jak nie zamkniesz tego tematu do jutra to sam wstawię wszystkie wiadomości do Ciebie wysłane i odebrane. Jedyne posty to były zgłoszenia wyzwisk od użytkownika @Lacho i prośba o większą aktywność moderacji w moim temacie z serwerem, czego nie uczyniłeś i zrobił się taki syf, zresztą kto pamięta ten wie. Co mnie interesuje czy masz do mnie szacunek czy nie, jesteś tutaj moderatorem i masz pilnować porządku na forum, aż tak boli, że nie każdy schyla się w pół do Twojego kumpla profesorka i może napisać kilka mocniejszych zdań w dziale, w którym co drugi post jest wyzwiskiem? Chcesz bawić się w modowanie HP? Chcę mieć unban, bo zostałem niesłusznie zbanowany i nie żeby wszystkich wkurwiać tylko postować w moim temacie z serwerem, do niczego więcej nie potrzebuje tego konta. (no może czasami jakiś post w hp?)
@Edit: Zaczynasz coś pisać o wyjaśnieniach, a potem, że nie masz szacunku. Widzę, że mieszkasz w uk więc, who gives a shit. Wstawiasz perm bana za prowokowanie gostka w hyde parku i jakie masz wyjaśnienie?
ale nie płacz już, nikogo nie interesują twoje wiadomości do grimka
i tak byłeś tutaj tylko dzięki tej amnestii, bo dopiero co dostałeś perma za robienie gnoju na 4 mckach
była amnestia, ale to nie znaczy, że wszystko zostało zapomniane, powinieneś zdawać sobie sprawę, że będziesz na cenzurowanym, a dalej zachowywałeś się dokładnie tak samo, zresztą sam się przyznajesz do prowokacji + odwołanie powinno być najpierw do moda na pw
jak dalej masz wątpliwości, to możesz zgłosić na policji nielegalne zbanowanie, albo pożycz sobie maść na bul dupy od kuzynka
a dla grimka greenbag za usunięcie szkodnika
@Grimekk ; w temacie w którym midas się odwoływał chyba 2-3 miechy temu masz nicki jego 4 mcków, dla normalnych użytników niestety niewidoczny, ale możesz sobie sprawdzić, bo wyczuwam już kolejny najazd klonów midasa
adposatnr to znany prowokator i kolega lekarza znanego jako tibjarz77. Razem stanowia niebezpieczny duet. Probowali juz wykonczyc psa @Pies ; teraz widze zabrali sie za ciebie. Grimek tylko wykonuje odgorne polecenia. Bardzo mozliwe ze tym razem znowu uzyto systemu do prania mozgow ktorego nazwe kazdy wtajemniczony zna
Ale nikt Ciebie nie zapraszał do tego tematu, wracaj prowokować dalej w dziale z bukmacherką. Co do mcków, nie było żadnego. Wiem, że dla Ciebie i Profesorka niemożliwym jest posiadanie kolegów, którzy grali za dzieciaka w tibie i tak się składa, że mają konta na forum, które kiedyś było jeszcze żywe i chętnie zapostują na moją korzyść w temacie z odwołaniem po napisaniu pw na fejsie? Zresztą nieudolność @Grimekk czy tam @Crus przy sprawdzaniu czy to mc czy nie była aż żenująca, ale przez fakt, że była amnestia nie odwoływałem się dalej. Ban za mc, gdzie w rzeczywistości żadnego mc nie było (gratulacje moderatorzy).
Legion piła, pozdrów kuzyna profesorka i możesz mu powiedzieć żeby się nie martwił, już go nie sprowokuje xd
@Edit: Żeby taka bieda umysłowa jak tibjarz77 nie pisała pomówień o mc, chętnie wbije na team speaka razem z "moimi poprzednimi mc" pogadać z moderatorem, jeżeli będzie chęć wyjaśnienia poprzednich "mc". Chociaż już taka propozycja była wcześniej, ale została olana.
@Edit II: @Grimekk Piszesz, żebym sprawę wyjaśniał na pw, po czym piszesz że masz totalny brak szacunku do mnie, to co ty chcesz na pw wyjaśniać?