działa:prayge
Wersja do druku
działa:prayge
E gm można prosić o dodanie jakiegoś nowego motywu? Jakiś ciemny czy coś kurwa cokolwiek co w nocy nie wypala oczy a nie jest brązowym zabugowancem którego się nie da na telefonie używać
Ty no cienszko, bo są pustki na rynku. Mogę sklecić na szybko główną, widok tematów i temat.
claude
wez napraw dark mode
dzienki
Robię te mobilkę, spokojnie :boniek AI chuja zrobi z vBulletin, jak tu się szablony w panelu klei xD Jeszcze mam zaplanowaną migrację na nowy serwer, bo tu ostatnio cyrki się dzieją. A na nowym postawię Meilisearch i przepiszę wyszukiwarkę foumową która z Meili będzie zapierdalać :poggers Mam już za sobą testy i wyszukanie czegokolwiek trwa 3-10 ms. Do tego w kontenerze obok Soketio i wdrażam shoutbox xD Torg to rozwój. Long term to wyjebanie w ogóle vBulletina ale to śpiew przyszłości.
ale to będzie zapierdalać :glik
Eee ale vbulletin to ty se szanuj, to tak jakbyś dziadka chciał eutanazji poddać tylko dlatego że czasem się w gacie zesra albo zapomni gdzie zęby odłożył
phpBB modified by Przemo
uwaga admin vibe coduje na produkcjizglaszam ze klikanie emotek nie dziala
Nic nie robię, ten hosting cały czas ma jakiś problem. Zgłosiłem to i czekam co odpowiedzą xD Nie mogę nawet zalogować po SSH więc tym bardziej nic sam nie spierdolę :sadge
Czekam na dostarczenie VPS z OVH*. Trzeba było słuchać @Lord ; gdy w zeszłym roku już to proponował :pepehands
* które to dziś automatycznie odnowiło mi domenę tibiantis.pl, której nie chciałem :reeeee Nie chce ktoś kupić może?
ktos cos kombinowal, bo edytor wpisywania postów wygladal calkiem inaczej XD
Ta masz racje, zrobilem kilka razy ctrl+shift+r i sie zaczelo xD najpierw mialem buga z tym "innym" edytorem:
Załącznik 388638
a nastepnie wyjebalo calkowicie:
121713-tutaj-zglaszamy-bledy-dotyczace-serwisu-42.html:136 GET https://torg.pl/clientscript/vbullet...s?d=1741209598 net::ERR_ABORTED 404 (Not Found)
Załącznik 388639
:lewy8s
Załącznik 388640