Wątpie czy CipSoft nie przemyślał kwestii finansowych gdy stworzył ten program ;p
Kiedyś używałem bota tylko do podnoszenia kasy. Teraz nie używam go w ogóle i gra się dobrze.
Wersja do druku
Wątpie czy CipSoft nie przemyślał kwestii finansowych gdy stworzył ten program ;p
Kiedyś używałem bota tylko do podnoszenia kasy. Teraz nie używam go w ogóle i gra się dobrze.
a ja wam powiem ze teraz jest wiecej botow niz bylo. gm nawet nie racza przyjsc i zobaczyc czy ktos boci czy niie i taki osobnik nie dostaje bana.
a ja boce jak bocilem i bocic bd wciaz.
nie robi to mnie wiekszego wrazenia
liczba jednak jest rzeczywiscie imponujaca
Co do GM'ów to się nie zgodzę. Dzisiaj zraportowałem z 5-ciu botterów (wszystkich na raz), o dziwo na Neranie był akurat GM i powiedział mi mniej-więcej tak:
"I'm sorry, but you must be patient. I know, many players are botting now, but I can't do anything. Our new system will catch them soon. Have a nice day :)"
Piszę z pamięci, ale mogłem co najwyżej przekręcić kolejność słów. Chociaż w sumie mają rację, gdyby ręcznie banowaliby graczy większość twierdziłaby, że ta liczba wzięła się od aktywności GM'ów, bo system Cipsoftu jest do dupy i ni wacka by się ich nie przekonało do zmiany zdania ;)
No i dobrze, że banują. Może w końcu będzie się dało wbić te levele 8-30 na larcach, rotach, tombach, bo teraz to wszędzie tam botterzy.
No i bardzo dobrze xD. Niebawem z woja wychodzę więc napewno wrócę do tibi huehue gratz CIPS xD
Noi bardzo dobrze! Wreszcie się ktoś tym zajął ! Bo przecież jak już grać to uczciwie... W sumie, jeśli chce się na Tibii zarabiać i się boci to tak jak prawdziwe oszustwo no bo zarabianie tak trochę na czarno.
Widze że się Cipsoft Postarał po raz kolejny :) TAK TRZYMAĆ !!
Dostałem bana na 83 EK, ale wisi mi to.
ifotos.pl/uploaded/70015.jpg
#Do botterów
Botterzy, mamy bocić dalej. To nie po to Daniel i inni męczą się, żebyśmy teraz się załamywali z powodu 2 ataków CipSoftu
wszyscy up co dostali bana. nie wiem, czy gmowie was sledzili, czy maja ten super program, ale ja sie zdygalem i juz usuwam tibiaauto z kompa ;p.
jakos udalo mi sie przezyc te fale ataków (moze dlatego, że nie uzywalem cavebota, tylko only spellcaster, food eater, auto looter?) i nie zamirzam ryzykowac.
to all, co chcialem napisac XD
PS. wszystkim zbanowanym wspolczuje, ale IMO przyda wam sie odpoczynek ;p
Na 5 kontach bociłem i chuj brak bana
haah jak ja się ciesze 90% tibi to boty a oni banują 5k osób z czego pewnie połowa takowego bota nie posiadła ;\ tak jakby banowali na chybił trafił
Lol, jesteście śmieszni jak stado murzynów....
90% przestanie używać botów po banach lub jeszcze przed ;c. Pod wpływem manii w stosunku do tibii, miało kto przestanie grać... I przestańcie pieprzyć, że 90% przestanie grać rotfl.
Ja bota od miecha nie używam, a używałem ng przez rok~ i jest git.
OwnedCytuj:
Botterzy, mamy bocić dalej. To nie po to Daniel i inni męczą się, żebyśmy teraz się załamywali z powodu 2 ataków CipSoftu
Edit: dostał ktoś bana za light i "zmieniacza" outfitów?