tak btw. to jest medal za opowiadanie, w tej Tibii dodali ;) chyba sobie też nowe sprity zobacze .
Wersja do druku
Ciekawa historia, ładny układ pikseli, jednak mogli troche się wysilić bo styl troche wzieli od Liberty Bay (białe ściany), jednak co zrozumiałem z tego to będzie dla wyszych poziomów a nie dla początkujących. No chyba, że inne Teasery mnie odciągną od tych perspektyw.
Będzie się działo, ale i tak się nie będzie grało.
właśnie sprawdziłem aktualnego clienta już niestety była laleczka
narazie nic nowego nie dali...chyba że gdzieś głębiej ukryli bo ja tylko na końcu sprawdziłem
Czyli jak zwykle tylko PACC będzie urozmaicony, a graczy którzy nie kupują promocji dla swoich kont Cipsoft ma w dupie : )
Swoją drogą, to coraz bardziej ciągnie mnie do wydania tych kilkudziesięciu złotych żeby zobaczyć co i jak ^^
Facce: Zamknąć mordy w końcu. Cieszcie się że możecie w ogóle grać!!! Nauczcie się w końcu, że facc jest tylko do max 30lvla/skillowania NIC WIĘCEJ !
http://i55.tinypic.com/2n0igir.jpg
http://i56.tinypic.com/x6mmc1.jpg
a) konta w Tibii
b) deski snowboardowej
c) deski sedesowej
@up
A co jeśli ktoś nie ma kasy na pacca?
@topic
Ten update się zapowiada całkiem całkiem, mam nadzieję, że knighta ulepszą bo się nim strasznie wolno skilluje i słabe hity wchodzą ;/
Dokładnie tak dla FACC nie zrobią nic zaskakującego ponieważ nie będą mieli z tego zysku ;( narobią dożo rzeczy dla pacc i zarobią sporo kasy ale zapowiada się ciekawy upek.
też kiedyś narzekałem na to że dla PACC ale gdybym ja zrobił gre to też bym pewnie robił głównie za kase...myślę że po tym upie jak będę miał więcej czasu to pacca kupie.
Ale to nieważne! Piszę po to by przekazac wam że wiem z czego jako wzór do tego update korzysta cipsoft...no oprócz legend o Atlantydzie i innych takich miastach (głównie atlantydzie). Zatem przygotujcie się...Cipsoft korzysta z pomysłów ze znanej większości osób gry z serii The Elder Scroll a dokłądniej z części 3: Morrowind. Tylko porównajcie Dwemerów z tymi...tymi...no jak się nazywają te istoty z tego miasta. Wysoko rozwinięta technologicznie cywilizacja, z czasem puszcza swe miasta/znika, jedyne kreatury jakie pozostają w tych miastach to ich dzieła (w tibii te mutanty a morrowindzie roboty) i złodzieji ewentualnie jakieś inne kreatury (morrowind wampiry, tibia minotaury, elfy, orki)
No i najważniejsze, to co pierwsze skojarzyłem porównajcie te posągi z tym obrazem
http://members.shaw.ca/rado907/armor...wemerarmor.jpg
Fajny motyw z tą zaginioną wyspą :>
Ciekawe co jeszcze nam pokażą w następnych teaserach.
Tylko trochę zaczyna mnie wkurzać to, że wszystko robią dla Pacc.
Rozumiem, muszą z czegoś żyć ( czyt. opłacać firmę, serwery etc. ),
ale bez przesady, porównajcie sobie inne Mmo, z nieprzeciętną grafiką, w których nie ma czegoś takiego ( przynajmniej w większości ) jak premium account, które Ci pozwala na 75% możliwości gry.
W innych MMO możesz jedynie kupić jakieś bajery typu itemy czy coś w ten deseń.
Mogli by jednak coś zrobić dla Facc. =[
No, ale cóż to już urok tej gry i CipSoftu.
Taki mini-news ode mnie:
W przyszłym tygodniu, CipSoft wprowadzi w życie nowy plan działań, który ma polepszyć współpracę z innymi stronami dot. Tibii, nie tylko z programu "Supported Fansite". Więcej informacji - wkrótce.
A wie ktos czy nie bedzie wyrownanie postaci ??
No ciekawie się zapowiada nowy update, szczególnie te dzielnicy w nowym mieście.
Jeszcze macie o tych dwemerach:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dwemer
Tradycyjnie z wiki ;)
i w ulubionych znalazłem to:
http://dwemerstudies.wiwiland.net/
ale to drugie to raczej już dla ciekawskich
#Topic
Teraz lecę lvl powbijać i chyba trochę kasy wydam na pacca :)