a da sie zrobic kod html zeby naprzyklad kolorowa ranga była ?
Wersja do druku
a da sie zrobic kod html zeby naprzyklad kolorowa ranga była ?
Mnie też tam zaliczasz , dlatego , że powiedziałem , że ten pomysł nie przypadł mi do gustu ?
Btw , nie wszyscy którzy nie zmienili rangi nie wspomogli serwisu , patrz np. na Bedlina , świety chłopak - na moje wyśle zaraz 10 smsów :F przecież to widać jak się stara ^__^
ja np. wysłałem już 'pieprzonego smsa' ale rangi nie zmieniam bo po co ;p
pzdro ;>
prawdopodobnie... albo jest inne wyjście , poprostu masz w dupie range :> bo po co co nie ;] ? I nie zalezy ci na niej :) Albo nie doładowałeś sobie konta , albo w najgorszym wypadku nie masz komórki :P
Lool? Ja wysłałem smsa i co mi przyszło?
Cytat: SMS,który został wyslany zawiera blendne polecenie.
Chcesz poczatowac? Wyslij SMS o tresci : Priv na numer 7137
(1PLN;1,22zVAT)"
Tak mi ospisało...
Sms jaki wysłałem do was to:
Wiadomość:24966
Numer:7137
@Edit: Wysłano 23:45:06
04-07-2007
No no opcja niczego sobie : ) Arch napewno musial sie sporo nameczyc nad skryptem, a kaska zawsze sie wam przyda na rozwoj serwera ; )
ktoś up@ powiedział, że niektórzy musieli wygrywać konkursy, napracować się nieźle, żeby otrzymać rangę. A teraz? cała praca na marne... to jest wg mnie nie fair. A ja nie mam nic na koncie i nie mam pomysłu na rangę :P
przeciw! ale raczej tego już nie zmienimy, bo ktoś mógłby posądzić Archariusa o wyzysk albo o coś :/
Zajumasty pomysł ^^ widzę ,że już dużo userów ma własną range czyli dużo kaski na forum ^^ zaraz wysyłam sms'a :D
Luudzie szalenstwo z powodu glupiego napisu pod nickiem. Ja wole klikac codziennie w banery niz wysylac sms-y lecz gdy bede mial doladowanie wysle nawet 15 i oddam wam te glupie kody bo mnie kilka literek pod nickiem nie podnieca a tymbardziej nie uwazam ze o czyms one swiadcza. Zrozumcie w koncu ze na tym forum swiadczy o was tylko i wylacznie jakosc waszych postow, bo co z tego ze bedziesz mial super range i 3 kwadraty jezeli ktos spojrzy na Twoj post i powie "Boze co za debil"?
@poza tym gdzie Azazel;d;d?
Nieno... teraz to niebędzie co się cieszyć z zasłużonej rangi... tylko każdy ją będzie miał. Teraz te wszystkie poprzednie konkursy gdzie nagrodą była ranga, stały się bezcenne xD
Musiałem wysłać dwa razy SMS-a, bo za pierwszym razem jakoś ranga się nie zmieniła. Teraz już jest w porządku ( tak myślę... ;] ).
Może to jest nie 'fair' w stosunku do tych co rangę wygrali, ale wygrali ją nie wydając ani grosza (tylko czas). Teraz mamy, że każdy kto wyśle SMS (i wspomoże TORG), ten dostanie możliwość zmiany rangi.
Nie oszukujmy się, świat idzie naprzód i teraz człowiek stara się zdobyć fundusze na różne sposoby. Przeciwnicy takich 'ulepszeń' nie chcieli tego.
Przecież wystarczyło sam komunikat, który będzie informował: 'wspomóż TORG i wyślij SMS-a'. Tylko czy wysyłałoby tyle samo osób co teraz. Mimo, że to tylko złotówka i kilka groszy ludzie 'nie chcą' ich marnować. Chcą mieć z tego pożytek jakim właśnie jest ta zmiana rangi. Czy CIPSoft obdarowuje osoby płatnym kontem, które nie wiem stworzyły piękne opowiadanie czy komiks? Nie, trzeba go kupić! Tak jak to jest w tym przypadku.
Pozdrawiam, Citizen of TORG!
Wysyła SMS'y ; )Cytuj:
Amagad napisał
#top~~
Mnie to już wkurwia..
Najbardziej denerwujące są rangi typu. 'ivól mastah', ' aj em masta'.. żal to jest jeszcze gorsze od Trollowskich tematów.
I naprawdę nie buntuje się dlatego bo jakiś mój 'idol' tak napisał. Nie szukam prorytetów na forum bo i po co? 3,5/4 tego forum to idioci.
hmm moja jest spoko...mysle ze w ten sposob kase zbierzecie na lepszy silnik;p wypas pomysl!
Mysle jedno, kurwa nie mam rangi - dobrze mi z tym.
Wspomoglem serwis, jak?
LUDZIE KTO CHCE KOD NA RANGE? ;d
łapcie ; ) kto pierwszy ten lepszy.
Pozdrawiam ;dCytuj:
Twoj kod to: 18D8w
430451