Taaa nie wiecie jakie sa laagi na USA servie (HONERA) grac sie nie da ;/
Wersja do druku
Taaa nie wiecie jakie sa laagi na USA servie (HONERA) grac sie nie da ;/
Naprawdę to jest parodia. Na kyrze to już w ogóle, ja w godzinach popołudniowych staram się w ogóle nie logować :/ Dwa razy dednąłem przez to wszystko. Niechże Cipy wezmą się w garść i coś poradzą.
btw. Mam neo 512 i jakoś przed update na 10 urodziny nie miałem wcale lagów...
Zdarza sie :P
lepiej nie expić bo jak kick bedzie to zapewne ded .. ;p
;/ Niech ren dostawca net sie strzeszcza:D
omało zaliczył bym deda ale zdążyłem uciec :)
Niech ktoś tam nie pie**** ,że w Neo są lagi i były bo ja mam jak większość Neostrade 512kb i jakoś przed 10-leciem było wszytko ok i smigało jak trzeba, a teraz po Update lipa z miodem nie da się grać. Jak większość mam lagi/frezy/kicki itp. prze to padłem i mam jeszcze pacca i mi poszło 12dni pacca bo zasrane Cipy coś zje****. Żądam zwrotu pacc'a to oszustwo. WINA CIPÓW (Neo luz ) :)
Cya :P
---------------------------------
gg 8297290
Niech ktoś tam nie pie**** ,że w Neo są lagi i były bo ja mam jak większość Neostrade 512kb i jakoś przed 10-leciem było wszytko ok i smigało jak trzeba, a teraz po Update lipa z miodem nie da się grać. Jak większość mam lagi/frezy/kicki itp. prze to padłem i mam jeszcze pacca i mi poszło 12dni pacca bo zasrane Cipy coś zje****. Żądam zwrotu pacc'a to oszustwo. WINA CIPÓW (Neo luz ) :)
Cya :P
---------------------------------
gg 8297290
Nie chcem zapeszać ale dzis zauwzylem małą poprawe:)) Ale co prawda to prawda....2 tyg pacc waste...bo expic mozna bylo tylko po 22..a kicki i tak sie zdazaly
Dobra wszyscy wiem lags frezz kik zaczely sie od update maja je wszyscy uzytkownicy NEO! I jak zauwazylismy -.- na stronie glownej Cip~~ napisal iz ten problem wynika z ich winy! Wiec darujcie sobie niepotrzebnych komentazy na temat neo juz wszyscy wiemy iz lagi sa na niemieckich servach lecz nie na wszystkich. Pozostaje nam tylko czekac ;/ Ja rowniez trace dni pacc i powini nam po uparaniu sie z tym problemem go zwrocic lecz nie ma na to co liczyc hehe ;p !!! Ja rowniesz nie moge expic a chcialem bic 100 w ferrie wiec wiem co czujecie;(
Hail Xerena.
Vielen Dank für Deine Email.
Bitte habe dafür Verständnis, dass wir keinen Einfluss auf Backbone
Provider haben. Deshalb ist es uns nicht möglich zu sagen, wann das
Problem gelöst sein wird.
Mit freundlichen Grüßen,
Manja
Tibia Customer Support
To jest odpowiedz mojego E-maila z dnia 23.01.2007.
tlumaczenie : prosze mej zrozumenie ze my niemame zadne mozliwoszsci wplywu w pracy tego providera.Z tego titulu nie mozeme
powiedec kedy ten problem bede rozwiozany.
Dla wiadomoszsci laagi ,freeze i kickow sa na porzodku dzienny od
prawie ponad 30 dny,a nie jak pisze tworca tego posta:ZE MOGOM BIC .
Z pawazaniem
Ljuben Nikolow
Nietylko NEO jest to odczówalne również na radiówce
na pythera ja caly czas mam lagi i mnie to denerwuje bo mi loot z draga zarabali (dragon shield) i takie pierdoly ale prawie caly czas mam wielkie szanse na to ze padne bo sa takie lagi ze przez 15 sekund jestes w miejscu i zadne zaklecie nie dziala a pozniej mana ci sie konczy bo sie kilka razy sam czar wpisze!!!!!!!!!!!!!!!! NIECH KTOS COS ZROBI PLZ!!!;(
cipki [nazwa firmy oczywiście] sobie ubzdurali że naprawili problem. Teraz pozostało im, żeby gracz wyłączył kaaze, aresa, emula, bitcometa i firewalla i antywirusa, żeby z gołą **** mieć dostęp do internetu. żałosne.
Ciężka sprawa. 7.6 najlepiej chodziła, a teraz wymyślili cos takiego jak specjalne dodatki dla pacców i ten bank na rooku. Oni chyba nie wiedzą że łącza trzeba sprawdzać za każdym updatem.
Przegladalem juz podobne tematy na wielu forach o tibii, ale tylko tu zauwazylem posta, ze freezy, lagi, kicki zdarzaja sie nie tylko uzytkownikom neo. Sam mam radiowke, mam tez kumpli na servie z laczem radiowym i wszyscy oni maja problem zwiazane z lagami! Na Arcani wojna pomiedzy hiszpanami, a polakami nie moze sie na dobre rozpoczac przez te lagi... Ma ktos moze jakies info, kiedy naprawia? Moze przy okazji jakies info, kiedy ma wejsc nowy serv?
ja tam dzisiaj poprawe na saphirze zauważyłem do 16.15 o lagów \o/