No szkoda że aż tylu. Ale szkoda też Voku. Tak jak wspomniał Xolo on niedawno został modem. No ale DZIĘKUJEMY.
Wersja do druku
No szkoda że aż tylu. Ale szkoda też Voku. Tak jak wspomniał Xolo on niedawno został modem. No ale DZIĘKUJEMY.
Cóz wkońcu skończyłem bycie redaktorem mimo, że od dłuższego czasu nie pracowałem. Na początku faktycznie byłem zasłużonym, bo się męczyłem, żeby wszystko było na czas =D Później wystąpiły problemy z łączem i nie było jak kontaktować się ze stroną xd Ale cóz po długim casie znów jestem zwykłym userem xd
Ludzie się zmieniają/wymieniają, co z tego.
Aczkolwiek będę tęsknił ;'d
Szkoda, że odeszli, dobrze pracowali na forum. Z drugiej strony modek do artykułów się rzeczywiście przyda, bo skoro Ali przeszedł do Zasłużonych, a Nethar wyjechał to nie ma tam nikogo. Mam nadzieję, że zostaną wybrane odpowiednie osoby. ;p
a Bikstopa to co? a z reszta Ty piszesz uzywajac "1!1!oneonone"Cytuj:
Hukeram napisał
#topic
Szkoda...; (
To byli super ludzie chociaz kilku nie znam,mam nadzieje,ze nie bedzie konkursu ,tylko beda wybrani zasluzeni ludzie dla forum..
P.S.
Ktos napisal ze nie potrzeba modow....
OMG
Viry,keyloggery,noby,exploity O.o
A modki zawsze na mniejscu?!? HUahuHAU
Zastanow sie co mowisz...
Pozdro Peke ;)
#edit
$down
Dobrze gadasz !
Szkoda ,ze odchodzisz,bo po tym poscie juz cie polubilem xP
Oooo miło jest przejść na emeryturkę, chociaż i tak niestety od kilku miesięcy nie mam czasu na forum, i loguję się tutaj mniej więcej raz na kilka tygodni.
+++++++++++
Tak w ogóle to chyba dobrze że odszedłem, kiedyś jak modek zbluzgał użytkownika to była wielka sensacja na forum, a teraz co chwilę, nawet w tym temacie lecą teksty ze strony modów żeby inni użytkownicy wypierdalali.
Np. taki Maniacks? (czy cos w tym stylu) Może więcej szacunku co? Po co to wyzywanie i wywyższanie się że jaki ty jesteś super bo jesteś w "gtw". Śmieszny jesteś w tym co robisz ;p tak jakby bycie moderatorem na forum czyniło cię kimś lepszym w normalnym świecie.
Tragedia, to forum powinno być dla użytkowników, a nie użytkownicy dla forum. -.-
Powiedziałem kiedyś to samo ;xCytuj:
Cass napisał
@topic
No cóż szkoda... Ale nie każdy ma czas na siedzenie na forum... Mam nadzieję że zostaną wybrani najlepsi.
@Bigboo~
Chyba sobie jaja robisz...
ene i bikstopa? omg... było mineło ale Voku? przecież on był nowy
Najbardziej szkoda bikstopy..
Ostatni rzadko byl widoczny i aktywny na forum, tak samo Voku szybko zostal modem i tez na emeryture, nie wiem dlaczego tak szybko - nie wnikam...
Voku się nie wyśilił, był aktywny 2 tygodnie? A potem już to olewał...
Ale coś dotychczas nie widać żadnych awansów w górę na Forum. ; )
@Rosus
a "Daj mi reputa pliks" to jaki ma teraz kolor ? dostal globalka :)
<< ten kolor nie podoba mi sie :/ nie mozna zmienic na inny ^^
Bardzo dobrze, że były porządki w kadrze moderatorskiej. Ostatnio wysłałem PW do Archa o tym, że dużo modów się obija, lecz pewnie planował to od dawna. Otóż czasem denerwowało mnie, że jakiś mod sobie offtopuje, tu mu ktos dupe poliże, tu sobie komuś warna strzeli,ale jak wchodze, w niektóre działy to mnie krew zalewała. Za same topici, bez jakiś tam tagów w ciągu 10 min, mogłoby polecieć trójcyfrowa liczba warnów-no chyba, że akurat forum by muliło : ). Mam nadzieję, że wybory odbędą się w gronie moderatorskim, badź GTW-choć za dużej różnicy nie ma, no ale cóż-lepsze to, niż poprzednie wybory, gdzie jedna osoba, której praktycznie się nie widzi na forum, pisze takie rzeczy, że powinna mieć conajmniej tyle reputków, co Azazel : ). Bądź osoby o zajebistej inteligencji, które pisały "no, ja się zgłaszam, bo jestem na forum od roku, ale wiem, że i tak mnie nie wybierzecie". Po prostu No Comment :).
Heil Polizei !
Mi tam w ogole, ani jednego nie jest zal...
Voku pracowa, ale znudzilo mu sie...
A nawet Ci co aktualnie są modami nic nie robią, Arch i pewnie trzyma z litosci...
No oprócz Azazela i paru tam (nie bede wymienial).
@Miked, ale oni odeszli z własnej woli? Gdyby powiedzieli Archowi że chcą zostać to by napewno zostali i dalej się obijali (:
kiedy, kiedy, kiedy o.OCytuj:
Prosze nie zakladac tematow z pytaniami o date konkursu o wsyzstkim zostaniecie powiadomieni
Dobrze ze bedzie jakas roszada w tematycznych ale oby nie bylo tak jak teraz kilka dni ciezkiej pracy na popis a potem totalne olewactwo