Słyszał ktoś o takim czymś jak Guru Tribute Mix od Premiera?
Wersja do druku
Słyszał ktoś o takim czymś jak Guru Tribute Mix od Premiera?
Co z amerykańskiego rapu polecacie na drogę samochodem, ogólnie jakieś dobre bangery i kawałki chilloutowe. Oprócz Pete Rocka i Gang Starra.
Nie mam za dużo takich typowych "bangerów", których bym słuchał, ale postaram się coś wyskrobać.
Slaughterhouse - Slaughterhouse
Saigon - Warning Shots 2
KRS-one & Buckshot - Survival Skills
Royce Da 59 - Death Is Certain
Chyba wszystkie płyty Bone Thugs and Harmony cała dyskografia, tj:
-Still Creepin On Ah Come Up
-E. Eternal
-Strength & Loyalty
-Thug Stories
-T.HG.U.G.S.
No i mówię jeszcze raz, że w większości są to bujające bity, aniżeli typowe bangery typu "Feel it" 3 6 Mafii... ; d
Necro przesunięty na 18 Maj :
http://www.youtube.com/watch?v=_jzutFoAEuY
Siema! Ostatnio grałem sobie w THUG'a 2 no i wpadł mi w ucho taki jeden kawałek. Brand Nubian - Punks Jump To Get Beat Down. I tu moje pytanie, coś podobnego z takich klimatów old schoolowych wartego przesłuchania? Po za tym też coś w deseń MOP, tylko kurde nie DMX, Busta Rythmes czy X-Zibit. I jeszcze coś z horrorcore'u podobnego do Gravediggaz, tylko nie La Coka Nostra.
to jak ci sie podobalo brand nubian to obowiazkowo musisz sprawdzic ich plytki ;p. z samych nubianow polecam sadata, ktorym dalej sie jaram. black october i wild cowboys jedynka to prawdziwe rozpierdalacze
z graveami jest taki problem, ze malo kto gral/gra taki rap jak oni. najbardziej podobni sa flatlinerzi, ale esham troche leci w takich klimatach (naciagam)
Zacząłem słuchać sobie Granite State i się jaram niesamowicie. Płyną na bicie dosłownie ;d
http://www.youtube.com/watch?v=-94Eox1z3Mg
Siemanko wszystkim, siedze w samym polskim hip-hopie i tak pomyslalem ze warto sprawdzic cos zza granicy i tu nasuwa sie moja prosba : poleccie jakies plyty na poczatek.
@down
moj blad
skoro trafiles na ten temat to musiales przeczytac pierwszy post, w ktorym masz troche plyt
Siema,
Jak się nazywa nuta z koncertu Snoop Dogga i Dr Dre, jak śpwiewała jakaś dupa a oni wjeżdżali low ryderem i tak sie zaje*iście bit zmienił?
@down
Właśnie o to :p thx
http://www.youtube.com/watch?v=QcFch...eature=related
inny link, raczej o to chodzi ;p peneriada
kawalek to 'let me ride' ale jakis remix
oryginalny masz na plycie The Chronic
odnośnie remixu let mie ride ;p
http://www.youtube.com/watch?v=zjYfGDS7FXQ