http://www.lastfm.pl/tag/gothic%20rock/artists
Wersja do druku
Słucha(łe)m:
Red Hot Chili Peppers, Linkin Park,Offspring, Scorpions, Rise Against, [Rammstein - wg wiki to rock industrialny:P], Within Temptation, The Rasmus... (kolejność losowa)
Imho najlepszy rodzaj muzyki :) Niektóre kawałki podobają się niemal wszystkim np: Offspring - The Kids aren't alright. Jeśli ktoś coś wie o jakichś koncertach w/w zespołów to niech się podzieli, będę wdzięczny :P (Rammstein - Katowice, Spodek, 27(?) Listopada)
Na last.fm masz wypisane wszystkie koncerty.
#topic
Na początku mojej całej przygody z muzyką słuchałem dobrego HH: K44, PFK. Potem przeżuciłem się na metal typu Iron Maiden, Metallica, Disturbed, ale to tylko przez bardzo krótki okres czasu. Potem już o wiele dłużej indie rock, potem alternatywny. (Teddybears). Potem już ogólnie większość gatunków rocka: i polski i zagraniczny. Akurat, Pidżama Porno, RHCP, Offspring, Green Day.
Deep Purple, Black River - to z tych, których zacząłem słuchać niedawno.
Rock ogolem jest kijowy lepsza jest muzyka popularna...przynajmniej lepsza i da sie sluchac a nie..........
czyli Rocka się nie da słuchać? to ja nie wiem właściwie co tak naprawdę robię prawie codziennie ;<
Czemu temat o rocku tak słabo się trzyma? Wydawałoby się, że będzie bardzo popularny.
Panowie mam prośbę, podajcie mi polskie zespoły naprawdę warte przesłuchania. Dzisiaj katuję po raz enty dyskografię Perfectu.
Kogo lubię z polskiego rocka?
T. Love (rock z nutą innych gatunków) - mój ulubiony zespół w ogóle
Perfect
Dżem(z nutką bluesa)
Lady Pank
Myslovitz
Sztywny Pal Azji
Niestety moja wiedza na temat tej muzyki jest znikoma, jedyne czym mogę się poszczycić to dyskografiami poszczególnych zespołów.
Proszę was, podajcie jeszcze wasze ulubione ballady rockowe.
Pozdrawiam!
Posłuchaj Happysad
A ja mam pytanko. Czy twórczość Niemena, przynajmniej wybrane kawałki, można podpiąć pod rock klasyczny?
Zaczołem od Offspringa teraz słucaham The Union Underqround