nie zpaominajmy o dobrych polskich kapelach:) naprzyklad Acid drinkers czy vader:)
Wersja do druku
nie zpaominajmy o dobrych polskich kapelach:) naprzyklad Acid drinkers czy vader:)
Słucham metalu ponieważ jest taki ..hmmm... odmienny? Inny od tego wszystkiego. Na pewno wole metal od głupiego techno w którym powtarzają się dźwięki;< Moje ulubione zespoły:
-Disturbed
-SoAD
-Acid Drinkers
-Metallica
-Dope
- i kilka innych których nazw nie znam.
#Jeżeli ktoś z was chce sprzedac najnowszą płytę Disturbeda promocyjnie niech napisze prv.
2#. Nie piszę miekkiego c ponieważ mam viste;<
oczywisice :) behemoth tez daje rade:)
gorgoroth tez wymiata:)
ktos tam wyzej chyba zaliczyl soad do metalu;] sorry ale metalem to to nie jest:) ale SOAD tez miazdzy( plyta toxicity rox)
napisalbym jeszcze pewnie z multum zespolow ale chyba nie o to tuaj chodzi:)
Trafiła do mnie już najnowsza Gojira, czyli The Way of All Flesh. Krótko mowiąc płytka trzyma poziom. Muszę ją bardziej osłuchać, ale już teraz mogę stwierdzić, że to świetny album - długi, ciężki i inteligentnie skomponowany. Perkusja zapiernicza jak dziki osioł i może jest jej troche za dużo, ale co tam.
Dopisz jeszcze kilka "ha". Wtedy już do końca powalisz swego rozmowce siłą swoich argumentów ;)Cytuj:
ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
power metal
bodomi power ha ha ha człowieku skąd masz takie informacje
Poważnie to w Children of Bodom można znaleźć sporo elementów power metalowej stylistyki. Fakt, więcej jest tu speedu, ale są to gatunki dość pokrewne, więc można się pomylić.
Zresztą nie ma się o co kłócić, bo i tak nie warto tego słuchać ;)
Hehe. Nie znosisz Slayera ze względów moralno-etycznych. Skeleton Christ i Supremist z albumu Christ Illusion miażdży poglądowo katolików i miesza z błotem dogmaty chrześcijańskie. Nie chcę ci przejść przez myśl, że brytyjski Metal Hammer, czyli de facto jeden z najlepszych magazynów metalowych, uznał "Reign in Blood" Slayera za najlepszy album trashmetalowy ever. Tutaj lista pozostałej dziesiątki:
Oprócz tego Slayer zmiażdzył Metallicę i reszte badziewia w rankingach na Metal Observerze link, Spinie czy na forum True Metal Board.Cytuj:
Metal Hammer UK napisał
Jescze jakies ciekawe informacje o mnie masz?
Sram na podejscie Slayera do religii. Ogolnie absolutnie rozgraniczam religie i muzyke, slucham sobie naprzykladowo takiego Motorheada, ktory ostro krytykuje chrzescijanstwo w tekstach i absolutnie mi to nie przeszkadza. Z ta tylko roznica, ze Motorhead gra fajna muzyke, a nie takie napierdalanie, ktore każesz mi lubic tylko dlatego, ze jest na jakiestam liscie, ktora ogolnie malo mnie obchodzi. edit: a jak Motorhead to malo, to powiem jeszcze, ze bardzo lubie KATa.
Btw - jak slysze zwrot "true metal" to nie wiem czy sie smiac czy plakac...
edit@down - Co do acidow to sie zgadzam. Blues Beatdown to najlepsza ostantio wydana polska piosenka.
Też lubię Motorheada, mają kilka dobrych płyt w tym Motorizer. Nie każe ci niczego słuchać, lecz zdawało mi się, że nie znosisz slayera tylko ze względu na poglądy. Jeśli ci się nie podoba brzmienie to inna sprawa. Tutaj można długo się rozpisywać i tak konkluzja byłaby jedna: rozmiar biustu, rzecz gustu.
edit: Co do brzmienia "słabszego" polski zespół Acid Drinkers wraz z nową płytą "Verses of steel" imho może konkurować z europejskim a może nawet i światowym metalem.
#lexus
Nie wiem czy slayer az tak bardzo zmiazdzyl metallice. Sa blisko siebie, a slayer wygral wiec nie znaczy, ze jest 1000 razy lepszy od mety jeszcze biorac pod uwage, ze ride the lightining jest tez na tej liscie ; ). Jeszcze do acidow - byli w moim miescie i napewno dorownuja swoja muzyka nie jednemu zespolowi z europy czy nawet swiata.
gdzie tam mi się b. blooddrunk podoba bardzo jest może dosyć podobny na całej długości ale jest zajebisty i super się tego słucha, jest tam masakrycznie dużo energi i te niezaszybkie solówki w np. Tie my Rope lub Smile pRetty for a Devil "rzondzom"
poza tym jest to tani album
właśnie kto kupuje oryginalne płyty??
ja co prawda nie tylko ale kiedy moge to kupuje oryginalne (narazie parenaście sztuk)
Katolika który rozumie swoją wiare co jak i dla czego nic nie przekabaci i nic nie zmiażdży poglądowo <siega na pólke bo owy album slayera wyciąga książeczke z textami i zacznie sobie zaraz tłumaczyć>
Własnie a co wy sądzicie o tematyce anty chrześcijańskiej w metalu
#down
hmm bardzo trudno to zakwalifikować
mają takie fragmenty metalowe ale czysty metal to nie jest (myśle że to jakiś stop ;p)
mocno mi jakimś elektronicznym czynmś podchodzą
narazie słucham dalej zabaczymy co z tego wyjdzie
nie metal (jak na moje) to nie jest w żadnym wypadku
Kaelthass, no no masz rację, COB to spoko muza, szczególnie Blooddrunk. Widziałem ostatnio na MTV właśnie teledysk. Był zajebisty bo reprezentowali melodic death z nutką blacku tak jak na pierwszych albumach, a nie jakąś tanią mieszankę powera z speedem i chujowym thrashem. Masz rację, śmiej się ile chcesz, COB dalej rządzi...na top listach Bravo.
Jak już Dr. Mentos powiedział, nie warto słuchać bo się jeszcze zachoruje na dżumę czy inny chuj.
Co do pytania o kupowanie oryginalnych albumów, to około 90% mojej muzy to oryginalne płyty, ewentualnie iTunes.
Skończyła się moja cierpliwośc . Nie porównój/uj ( xD ) mi tutaj Childrenów do jakiegoś shitowatego Bravo . Chociaz pewnie sam gustujesz w top-listach bravo :>
Jeszcze nie słyszałem aby ktoś zachorował przez muzykę .
Tym zdaniem udowodniłes swój niski poziom :D
Nie powiedziałem, że Blooddrunk wyszedł źle . Blooddrunk nadal mi się podoba, ale starsze płyty wyszły im jakoś lepiej. Moim zdaniem przynajmniej :D
COB był nawet ok ale ostatnio zaczęli grać ciągle to samo. Monotonne i nudne dla mnie. Jeszcze te niedopasowane wstawki klawiszy ;J
Slayer (<3) > Metallica
jeśli myślisz inaczej nie jesteś godzien jedzenia kotów...GTFO!