3x EU* i chiny bo umowmy sie c9 opiera sie w 99% na 2 europejczykach, bo te trzy paskude malpy z NA tylko siedza na plecach i czekaja az je ktorys z nich poniesie
Wersja do druku
koreancy trolluja zeby fnc mogl ich rozjebac w 1/2 props
i pomyslec ze to trzeci seed z ameryki
wszystko jasne - NA najlepszy region na swiecie
Co sie dzieje na tych worldsach to ja nawet nie
Wstajesz na siku, a tu się okazuje, że KR jest na tyle słabe, że nie potrafią zdominować małp na topie i bocie i europejskie duo sobie łatwo carruje 3-0 i w efekcie 3 teamki z EU w półfinale coś pięknego. Zdecydowanie Fnatic vs G2 finał.
xoltro czemu ty drugi dzien z rzedu jestes najebany od 8 rano??
ornn sobie podszedł i ukradł barona z aa xD
korea w formie widze
koreańcom skończył się ryż i dzie Faker
potega europy btw
No potęga europy zaczęła 1 mecz gdzie grała mega agresywnego junglera, a przeciwnicy zrobili FB na alistarze, ktory jeszcze stracił flasha i oddał FB LB, która grała na midlanera, który musi wbić albo nie ma szans na LB, a od początku był behind.
Jedynie toplane był wyrównany i EDG to wiedział (tzn. Bwipo wygrywał 40 cs XDDDD) więc nie dali się sfeedować mu i łatwo wygrali, jeszcze dostali 3 firedraki w prezencie no kurwa.
Druga gierka standard Fnatic pokazuje dominację, którą utrzyma bez problemu do końca mistrzostw.
fnc inicjuje tfy i dostaje wpierdol, to nieźle xD
Fnatic nie chcę pokazywac żadnej strategii bo szykuje wszystko na finał.... Dlatego te gry wydają się takie even.
dzi dzi wu pe
fnatic udowadnia NA fanom dlaczego europa jest najsilniejszym regionem na swiecie