przeciez to jest dokladnie ten sam build, ktory sie gralo na poczatku, wiec komu do glowy niby przyszlo zeby morelo tam wsadzac?
Wersja do druku
przeciez to jest dokladnie ten sam build, ktory sie gralo na poczatku, wiec komu do glowy niby przyszlo zeby morelo tam wsadzac?
Z tego co pamiętam, aczkolwiek mogę się mylić, to duży nerf azira polegał na zwiększeniu manacostów i niejako zmuszenie azirów do robienia morello, zamiast pure dmg (ofc do tego przelicnziki itd.).
Druga sprawa, że na probuilds obecnie popularity itemów dla azira wygląda tak:
https://i.imgur.com/gYwSW9e.png
Dlatego mówię, by się tym nie kierować tylko napierdalać od razu nashoora.
Takie pytanko jest jakiś legalny,bezpieczny program lub cokolwiek aby zmienić głosy postaci na inny język niż język gry np Angielskie opis skillów etc a głos Polski bo nie wiem czy ten jest bezpieczny ( https://lexwah.com/lvoc/ ) .
Zrobić da się coś w tym sensie, że azir ma mniejszy range i łatwiej go zabić w TF. Zresztą to co Riot mówił, mamy na azirze higher risk higher reward, kiedy wcześniej był bardoz safe ale najpierw robił mega dużo będąc przy tym mega safe, a potem był mega safe ale nic nie robił.
Azira da sie zgankować i zallinować na lane. To i to jest dość trudne ale możliwe, np. męczyłem się na zeda bardzo na lane mimo, że dostał mega wpiernicz w early game to po 11 lvlu po prostu we mnie wskakiwał i prawie zawsze on ginął i ja.
A właśnie bo robie sobie three trick pony na midzie i obecnie napierdalam glównie orianna i azirem. Poleci ktoś jeszcze jakiś pick do tego z podobnym stylem gry? Czyli dobry carry, łatwa farma, mocny lanning, Diamond +
Testuje ludens na trzeci item zamiast maski i narazie wygląda rzeczywi9ście mocno.
Kiedy nowe misje daja?
Syndra op ciągle klikasz r i kasujesz
Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
Czemu była I jaka?
Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
Chyba se wezmę TF, kiedyś nim sporo grałem a ogólnie jest dużo materiału żeby go wymasterować (adpo/dopa streams).
No i raczej jest pewność, że nerfa nie dostanie, tak samo jak ori, a azir pewnie wcześniej czy później będzie nerfiony.