Jakie party na rynku 4 moduły obok siebie odpalone!!
Wersja do druku
Jakie party na rynku 4 moduły obok siebie odpalone!!
Kurwa, chyba trzeba wyjść ze swojej nory XD.
Also,
ogarnąłem, że wygaszacz ekranu odpala się gdy telefon jest do góry nogami, ale tak jakby stał. Jak się go położy, czy to ekranem czy to baterią w dół, to jest zapalony. Musiałbym go postawić, ale spierdoli się. Pytanie, bo może internety już wiedzo - da się ogarnąć, żeby ten żyroskop wymusić? Chcę go odpalić jak telefon se leży, bo w robocie mi się to przyda.
jak wlaczam gre w domu to nie ma zadnego komunikatu, ale juz jak minimalizuje to jest napisane "gps signal not found", a na samym telefonie "wyszukiwanie sygnalu gps"
huawei ty cwelu
mam nadzieje, ze to wina mieszkania na zadupiu i jak udam sie w bardziej cywilizowane miejsce to zacznie chwytac sygnal. udalo sie zlapac kilka pokow, ale tylko dzieki uzyciu tego kadzidla, bo jak normalnie znajduje mi pokemona to ciagle pokazuje, ze jestem od niego "3 stopy" i dystans w ogole sie nie zmniejsza.
@down
u mnie tez kilka bylo, ale wszystkie daleko. poza tym Ty pewnie nie masz problemow z gpsem ;d no ale zostawie na jakis czas i zobacze.
Poczekaj, zrespią się. Ja mam tel odpalony i już 3 mi wyskoczyły.
To wina apki. Zablokujesz telefon lub zminimalizujesz na coś innego to traci sygnał GPS. Jak masz żyroskop to odpal Battery Saver w opcjach, zrestartuj grę i odwróć telefon ekranem w dół stołu czy czegoś. Wtedy gra będzie chodziła "w tle" (tak naprawdę to tylko ekran się ściemni i będzie logo PoGO, przez co nie będzie tak bardzo trawiło poziomu baterii).
wlasnie nie mam zyroskopu, wiec pewnie pozostaje mi zostawienie gry wlaczonej i zuzywanie bateri. w sumie jak wlaczam apke to na pasku powiadomien i tak pokazuje "wyszukiwanie sygnalu gps", natomiast w samej grze nie ma zadnych czerwonych komunikatow, wiec rzeczywiscie mozesz miec racje. jutro sie przejde i zobacze jak z tym jest.
Plac solny, 4 pokestopy obok siebie i ławeczka idealne miejsce na party
Dobra dolaczam do spolecznosci, ktos okolice warszawy chce sie zmierzyc? Mam narazie 3lvl i 5 pokow
A jak odpalam ten tryb kamery, ale pisze mi że nie może ogarnąć położenia mojego telefonu, to znaczy, że nie mam żyroskopu?
kurwa u mnie w Bytomiu nikt nie rzuca lure modulow
pojade chyba do Katowic, zobacze jak tam w centrum to wygląda xD no i pokemony tez u mnie same chujowe. drowzee, rataty, pidgeye i zubaty, raz na rok wyskoczy cos ciekawszego.
http://puu.sh/pZplJ/fa95cd187d.jpg
tak to wyglada poki co
jedyny plus jest taki ze se siedze przed kompem i siegam do poke stopa, wiec mam w kurwe pokeballi xD
ktos z okolic Katowic na jakiegos hunta? xD
Mój telefon posiada żyroskop a nie działa tryb AR jakieś rady?
To chyba w kazdym miescie w polsce to samo wypada. Od chuja drowzee, rataty, pidgeye. No i mam nadzieje ze w nastepnym update dodadza mozliwosc zaznaczenia pokemonow, ktore chce sie przeslac profesorowi. Przeciez teraz trzeba tyle klikac, ze to palce bola.
Jakies porady dla poczatkujacego mieszkajacego blisko warszawy jak naje... szybko lvl i wykoxic sie w grze?
Zbierać poki, odwiedzać pokestopy.
http://map.pokego.no/
co tu sie XD
jak zostawić pokemone w gymie? jestem w teamie niebieskim, wbijam do gyma i nie mam tej ikonki w lewym dolnym rogu??
Pewnie wszystkie sloty juz zajete sa
ja gram na redmi note 3 pro i nie mam problemow z gpsem
Mam w swoim żyroskop a jest napisane to samo... ;/ @wampiirr ;
no to muszę pokonać ziomka z mojej drużyny i dopiero ?
gym lvl3 - 3 osoby i nie mogę
gym lvl4 - 4 osoby i nie mogę
mordy co to znaczy jak na minimapie takie jakby zielone liscie podlatuja w jakims miejscu xD
Noo, to Wykop dobre ziomki xD.
Warszawa versus Nowy York
http://puu.sh/pZsF1/dcb28fad4a.jpg
http://puu.sh/pZsKS/c03abe244d.jpg
Boże jak kisnę XD.
###
Niepełna ta mapa, znalazłem brak jednego punktu.
###
O kurwa, powijam jutro tutaj xD.
http://puu.sh/pZt9b/f607517934.png
W prawym dolym rogu wybierasz pokemona a potem klikasz go. No i jak pokonasz pokemony wewnatrz gyma to dostajesz xp i gym zdobywa prestiz. Niestety, jest to strasznie powolny proces.
Da się niestety w tej grze cheatować, emulator androida+fake gps i latasz sobie po punktach zbierając pokeballe w nieskończoność
Bylem dzis nad rzeka z 10km od nojej miejscowosci i to jest dramat...
Załącznik 352035
Załącznik 352036
Nie mam slow, wkurwilem sie i pojechalem gdzie indziej i tam tez bylo jedno wielkie zero...
pytanie od koleg
mowil cos ze jest jakas apka ze ponoc mozna chodzic in game bez przemieszcznia sie w rl i pyta czy wiecie cos moze
czyli gyma lvl3 mogą bronić tylko 3 pokemony, a jak chcę wrzucić tam swojego pokemona to muszę pokonać jakiegoś który tam się znajduję? @pezem ;
@Up
Nie. Gyma lvl 3 moga bronic 3 pokemony. I nie mozesz tam wsadzic swojego jezeli nie ma miejsca. MUSISZ wylewelowac gyma do wyzszego poziomu, w tym wypadku 4 lvl. Jak go wylewelujesz, dopiero wtedy mozesz wlozyc swojego pokemona. @Xeanix ;
Kolega ziomka mówi, że to się nazywa fakeGPS.
https://www.youtube.com/watch?v=vO0Bx-AkhOc
Na Antarktydzie jest tez penis, tylko ze z pokebali.
Ale i tak masz tylko 350 miejsca w bp wiec takie oszukiwanie duzo Ci nie da (moze ilosc slotow sie powieksza z lv, dunno)
A czym różnią pokebale od tych pokestopow? W sensie co to w ogóle są pokebale bo chyba nie widziałem tego jeszcze. I czy ogólnie oprócz gymow i pokestopow jest coś więcej jakichs miejsc gdzie warto chodzić?
bo jakieś śmieszki mają dobrą zabawę:
http://puu.sh/pZw8r/d58cd206a4.jpg
takie coś znalazłem w Lublinie, ale prawdopodobnie nie jest to jedyne dzieło
przecież te gymy za dwa tygodnie to będzie jakiś dramat xD
przed chwilą widziałem koleś miał 1700cp arca w gymie, to za jakiś czas bedzie gym 10lvl wszystkie 10 pokow 2000cp i wez sobie to pokonaj xD
Siema bylem teraz na miescie (xD) zlapalem jakiegos sheldera na malmeda, pozniej trafilem na jynxa. I bijac go dostalem crasha, pozniej tez kakune probowalem zlapac i tak samo crash. Do tego strasznie szybko mi baterie zzera. Koledzy czyzby za slaba koma (iphone4s) czy blad lezy gdzie indziej? Pomozcie xD