To zobacz z ta opcja incense na pol godziny. Na start tez nie znalazłeś tych 3 Pokémonów?
Wersja do druku
Wyslalem podanie o blizszsgo pokestopa, ciekawi mnie czy wgl to przeczytaja :D
W Ingressie podobno od wysłania takiego zgłoszenia do momentu wprowadzenia zmian potrafiło minąć pół roku, więc tutaj też nie spodziewałbym się szybkiej reakcji.
z 11 na 14 dzis wbite, a bylo tylko 20 do evolve'a. Nie spodziewalem sie, ze az tyle dostane.
No i w koncu dostalem pierwsze jajo 10 km,
Jak idziemy sobie w 2 osoby to lepiej 2 lure module ustawic na 2 róznych pokestepach czy jeden po drugim i sobie po prostu siedzieć godzinę?
I jak jest w sytuacji gdzie 2 osoby walczą o 1 pokemona? Jak pierwsza osoba zlapie a drugie nie zaczela go lapac to on znika/blokuje się czy nie ma znaczego czy ktos inny już go zlapal?
Czemu ustawia sie lure na pokestopach a nie byle gdzie ?;=
No na nich tylko można
wyjdzie na to samo, ale po co siedzieć godzinę jak można pół?
więcej baterii pada, więcej ludzi podchodzi ("tu się coś dzieje, dawajcie biegniemy") i mniejsza szansa na stracenie lurów przez problemy z serwerami
Lur działa dla każdego, jeśli jeden złapie pokemona to drugi cały czas go ma u siebie dostępnego na mapie
Lepiej 2 na raz odpalić niż najpierw jeden potem drugi, bo unikniecie długich przerw między respem - przy dwóch stopach zabawa będzie znacznie bardziej intensywna; no i baterii mniej zużyjecie.
Z 10km jaja dostalem jynxa, gdzie jest ich pelno w PL :(
Wiecie czemu nie mogę pobrać Pokemonów z store ? Mam galaxy s3 i android 4.4.4
Ściągnij apke z neta... To i tak to samo, a problem googluj bo zapewne dużo ludzie ma to samo co ty
Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
W poradnikach jest napisane, ze skaner wyswietla 1-3 lapki, ktore odpowiadaja dystansowi miedzy nami a pokemonem.
Moje "nearby" zawsze pokazuje 3 lapki. U was to samo?