flusha przestał odpalać i przegrywają wszystko jak leci bk
btw bardzo quality post, polecam
http://www.hltv.org/blog/13538-cheat...-level-of-csgo
Wersja do druku
flusha przestał odpalać i przegrywają wszystko jak leci bk
btw bardzo quality post, polecam
http://www.hltv.org/blog/13538-cheat...-level-of-csgo
Gdzie najlepiej sprzedać skiny w csie żeby dostać kadencji odrazu na konto? Gdzie najszybciej i najbezpieczniej
wrocilem do csa po roku, 13 wygranych i juz orzelek :o cos spadl poziom czy ocb?
tl;dr ale
aimlocks happen only to certain people, and they happen(ed) pretty often to those people, there is not a single aimlock from 80% of pro players, yet people who had 1 fishy situation, happen to have many more.
Also, think about flusha for a second, why did he have so much blatant aimlocks, but when people started talking about it, he went silent and you can't find nothing even remotely suspicious in his newer demos, did he change his playstyle of locking onto enemies through walls and smokes?
to ciekawa mysl
to przeciez jest oczywiste, ze jakby aimlocki sie zdarzaly "ot tak" w tej grze, to by sie zdarzaly kazdemu, bo kazdy ma umiejetnosc "widzenie przez sciany" na takim samym poziomie.
no, moze kazdemu, kto umie utrzymac celownik na poziomie glowy.
a skoro zdarzaja sie tylko niektorym, a zeby bylo smieszniej to czasem towarzyszy temu strzał czy dwa, to na chlopski rozumi widac, ze co jest "nie halo".
Wcześniej to komentował że podnosi myszkę częściej niż inni gracze, może przestał iks de
Dół
Poważnie, poszukaj a znajdziesz na bank. Ktos kiedyś robił filmiki na jutubie i tam był pokazany jego komentarz albo z Twittera albo fb
powaznie? xD
przeciez normalna myszka po podniesieniu na >1mm ponad podkładkę przestaje działać i celownik zamiera w miejscu, tak glupiego tlumacznie to bym sie nie spodziewal
stawia ktos z was pickem challenge?
co myslicie o cwierfinalach?
u mnie chyba pojdzie
Navi,Gambit,north,faze
Z tym podnoszeniem może być jakieś wytlumaczenie ale to celownik powinien isc wlasnie diametralnie w jedna strone, a co do flushy to nawet nie trzeba nic mowic xD
Tam gdzie są duże pieniadze tam sa przekręty i tyle.
sa takie filmiki na ta spasla kurwe flushe ale i tak nic nie robia ehhh
No ale jakby flusha poszedl, to trzeba by bylo tez byaliego odjebac ;/
[y]zaHfNKskRjo[/y]
1:47
koledzy dziwnie reaguja na fakt ze byali nie moze podladowac sobie telefonu prezz usb :/
tak jak mowil ktos u gory
tam gdzie kasa tam przekrety, nic nowego
jak dla mnie na kazdym "wiekszym" turnieju,organizatorzy powinni przygotowac myszki na ktorych graja gracze i im wszystko podlaczac,zeby nic od siebie nie podlaczali,po meczu odlaczaja i znow graja i znow podlaczaja.. ile to kupic myszki jak nagrody po to kilka set tysiecy dolarow.. ale z byalim to smiechawa XD typ tyle lata na turnieje i nie ma np powerbanka XD
otoz to. zamawiasz se myszke z listy 50 oficjalnych myszek CSGO_ELEAGUE_MAJOR, to samo z klawiatura i organizator Ci zalatwia. jak sie nie podoba, "bo musisz miec swoja" to nara, znajdą sie inni proplajerzy.
przy puli 1mln $ to by ten 1000$ na peryferia znalezli
az wstyd, ze rozwiazanie ktorego koszty sa smiesznie niskie, a niweluje możliwość cheatowania do zera, nie zostało wprowadzone przez tyle czasu
oczywiscie ze nie do zera po co piszesz glupoty
o, a to ciekawe.
przychodzisz do sprzętu, do którego nie masz prawa nic podłączyć, sprzęt nie ma dostępu do sieci zewnętrznej, możesz tylko usiąść i grać (nawet configu nie możesz zmienić, bo config podsylasz tydzień przed turniejem i taki Ci ustawiają).
dajesz, jak to "nie do zera"? zamieniam się w słuch.
https://www.youtube.com/watch?v=QpOGLfIX2z0
jak dajemy quality posty z hltv, to dorzuce cos od siebie
also flusza zly i niedobry a byali ma w chuj wiecej takich akcji xD chociazby vs gambit na majorze teraz, ale on jest spoko morda, jego nie banujemy
zakładamy, że organizatorzy CHCA uniemozliwic cheatowanie, jesli chca zeby ktos cheatowal to nic nie pomoze, przeciez to jasne.
roznica natomiast jest taka, ze przed LANem sprzet przygotowany przez organizatorow moze sprawdzic 125 osob na wszystkie sposoby i jeden przekupiony admin nie wystarczy
ciekawe czy organizatorzy chca w ogole widziec, ze oni czituja, moze wola udawac, ze nic zlego sie nie dzieje,bo gdyby wyjebac nagle kilku albo kilkunastu najlepszych graczy to nie wiadomo jakby to wplynelo na scene, ogladalnosc itp.
wystarczy żeby parę osób skończyło karierę z przyczyn osobistych, a pozostali przestali cheatować - nie trzeba ich przecież banować, bo przecież nie uda(-ło) się zebrać dowodów wstecz.
znacznie gorzej, jeśli wyjdzie na jaw ZANIM coś z tym zrobią
Panowie gdzie kupie najtaniej (chce zapłacić do 30 zł) klucz aktywacji do CS:GO
Polecicie jakiegoś allegrowicza? Chce żeby to był nowy klucz
@Rysiek Cysiowaty ;
http://allegro.pl/counter-strike-glo...620045074.html
tu np masz :P
Na czym polega aktywacja z użyciem VPN?
Przy aktywacji należy uruchomić aplikację, która zmieni Twój adres IP. Po zakupie otrzymasz szczegółową instrukcję aktywacji.
Nie wylapie za to jakiegos bana czy cos? to jest legitny sposob?
@paruwa ;
aktywacja z użyciem VPN oznacza, że klucz jest przeznaczony na rynek innego kraju niż Polska.
przy aktywacji udajesz, że jesteś z innego kraju i tyle.
Bana wyłapać możesz, bo nie po to Valve robi różne ceny dla różnych krajów, żeby sobie ludzie aktywowali konta po VPNach.
Inna kwestia czy bana wyłapiesz czy nie - ja nie wiem jak Valve podchodzi do banowania takich kont, może przymyka na to oko, byle się kasa mniej więcej zgadzała
uspokój się..
Okej kupiłem z podanego linku. klucz otrzymałem, pobieram aktualizacje. Jakieś porady dla nowicjusza? w 1.6 coś tam grałem ale domyślam się, że to całkiem inna gra już jest
Ogarnij recoil podstawowych broni (dużo mapek do trenowania aima w dziale warsztat na steamie lub servery z aimmapami), deathmatch, nauka podstawowych granatów (smoke, flash i molotov; są do tego w warsztacie specjalne mapki, które dają Ci wskazówki, jak się ustawiać, w które piksele mierzyć itp) no i przede wszystkim dużo grać xd. Zwracaj uwagę na wychylanie schodkowe, poruszanie się po mapie, timingi - gdzie dobiegniesz w jakim czasie itp (ale to przyjdzie już razem z godzinami przegranymi). A i dobrze by było jak byś wbił 21 (chyba) poziom żeby aktywować Prime Account (w rankedach mniejsza szansa na cheaterów) no i połącz swoje konto od razu z telefonem, żebyś mógł tradować itp.
Pierwsza porada: bez konta Prime gra nie ma sensu.
Wszystko o koncie Prime masz tutaj: https://support.steampowered.com/kb_...2235-QYCN-3295
Ponieważ musisz wbić 21lvl, żeby je zrobić, to trochę się będziesz musiał pomęczyć.
Druga porada: Znajdź sobie jakąś ulubioną mapę, naucz się podstawowych smoke'ów dla tej mapy. Naucz się nazw miejscówek dla danej mapy, po polsku i angielsku (to wyjdzie samo podczas grania).
Trzecia porada: używaj mikrofonu, bądź miły dla drużyny, nie dyskutuj z toxicami, a najlepiej ich wyciszaj dla własnego zdrowia psychicznego, oni i tak nie dają żadnego użytecznego info w 99%.
Ogranicz się do przekazania informacji, o których wiesz (skąd Cię zabili, ile gościowi zabrałeś HP itp.) nie snuj domysłów i domniemań. Nie "doradzaj" innym jak mają grać, szczególnie jeśli jesteś już martwy.
Czwarta porada: znajdź znajomych, z którymi będzie Ci się dobrze grało.
wyplacał ktoś z was jakieś itemy na drakelounge? Wczoraj probowałem kilka krotnie i za każdym razem byla oferta odrzucona przez steama, po chwili patrze a z konta ubyło mi połowe pieniedzy. Do teraz nie wrociły one, wczesniej nie bylo takich problemów
@Que Mante ;
ja normalnie wyplacalem juz 3 razy i wszystko ok :P
No wszystko spoko, tylko czemu skoro nie wyplaciłem z konta ubyło mi kasy a do tej pory ona nie wrociła :p
moze wroci,oni strasznie zamulaja z wyplacaniem np nagrod :/ czasami po meczu mi odrazu dochodzi a czasami z 2h mam czekac,jak juz DLUGO czekasz to pisz do jakiegos supportu od nich,wiem ze duzo ludzi mialo taki problem jak ty
w jedną połowę navi straciło tyle rund co przez całą fazę grupową :psyduck
Potwierdzam - bez konta prime będzie ci się wydawać, że jesteś mega gównem, a wszyscy wokół to globale, nawet na silverach-goldach.
w każdym meczu po kilka smurfów, gry gdzie się wszyscy kręcą też są normą
czeka cię miesiąć+ grindowania żeby móc normalnie grać xD witamy w społeczności csgo
btw co sądzicie o kjaerbym i o tym jak mu się celownik ciągle trzęsie jak strzela XD? mam wrażenie, że tylko ja to widzę
ja pierdole,navi troche zniszczone przez astralis... ale kurwa,navi wygralo pistolety i astralis wygrywa forca bo navi bez ani 1 smoka na a se wchodzi i padaja od deaglow... ehhh ,next mapa od navi i JAKBY 1:1 bylo to last byla dust2 a navi juz z sk pokazalo ze umieja grac ta mapke,astralis ma forme i moze byc trudno :/
@Klamer ;
cofnalem sobie i w chuj mu sie trzesie xD no tak jak aimbot XD
oby navi ugralo... nie dosc ze obstawilem na nich to jeszcze caly pickem ze oni wygraja majora :O
no licze, że navi zaora jednak ... poleciało 3dolany na nich xd. Overpass w wykonaniu navi to gówno. Jakieś wychylania w pojedynkę na początku rundy (właściwie przez całą połowę gdzie byli w ct) i brak trade fragów, porażka xd. Mimo wszystko mam nadzieję, że się ogarną xd
kjaerbye od zawsze strzela jakby mial epilepsję, widzę szukanie sensacji na siłę xD
no no, na pewno cheatuje, w końcu każdy pro cheatuje, nie można być tak dobrym, przecież nie da się wyjśc z novy 2 ;//////////////////////
https://youtu.be/ZDQaf-U4H7w?t=1m13s
co tam pierdzisz
dobre goje, brońcie swoich idoli
a, i rękawiczki też kupcie za smocze monety :PPP
///z takim podejściem wiecznego bagatelizowania sprawy i niemal zaślepienia, na tej scenie nigdy nie będzie porządku, i już nie 1 gracz na team, ale 2-3 będzie sobie biegało z aimlockami, no bo co kto im zrobi, przecież mają za sobą wsparcie debilnego community, które zapluje valve na śmierć w przypadku zbanowania tych śmieci
a i armstrong najlepszy co xD? super kolarz, szybko jeździ i wgl co się czepiasz ziomek -.-
bk że widząc takie klipy ktoś może mieć jeszcze problem z osądem, to przecież zaślepienie gorsze niż katole czy jakieś inne kibolstwo
kjerbi juz dawno tak strzelal to samo bylo na duscie vs sk w srode zreszta
jest tez taki torgowicz ktory tak strzelal moze po prostu niektorzy tak maja
@Klamer ;
tego filmiku nie widzialem :O ja prdl takie filmiki,takie cos a i tak nic nie robia ehhh....
najlepsze jest to, że w 1.6 liczba takich akcji oscylowała w granicach błędu statystycznego, a tu takie akcje są praktycznie w każdym meczu, tłumaczenia są równie debilne, co community tej gry
nie wiem czy to przez mentalność 'starej gwardii' czy przez rozwój sceny, a co za tym idzie znacznym zwiększeniem puli $ (skłaniałbym się raczej ku tej drugiej opcji)
bardziej zastanawia mnie bierność tej pierdolonej firmy wobec takich akcji, może boją się, że to rozpierdoli całą scenę w pył, jeśli podejmą jakieś kroki (jeśli nic nie zrobią to w sumie też xd)
@beny ;
no dla mnie taki filmik wystarczy zeby powiedziec ze on cos ma/mial XD a nie sorry,mu tylko troche myszka odjechala xD
dlatego na początku broniłem tej sceny, i stawiałem na równi osoby oskarżające ze zwolennikami teorii płaskiej ziemi, dopóki nie zainteresowałem się poważnie tematem xD
po prostu wydawało mi się to tak niedorzeczne, że ktoś może jechać z aimlockiem na lanie, że mój umysł nie mógł tego odpowiednio przetworzyć
czyzby 2;0 dla astralis ;3 jazda!!