Jak sądzicie, że nie ma różnicy w gameplayu między 60-220fps akurat w cs jesteście głupkami. Czeźć.
Wersja do druku
Jak sądzicie, że nie ma różnicy w gameplayu między 60-220fps akurat w cs jesteście głupkami. Czeźć.
Poczekajcie!
Nie kłócimy się tutaj ile fps widzi oko, jak się gra, czy płynnie czy też nie..
Chcę więcej dla zasady, bo ludzie z o wiele gorszym pc mają pod 500 fps w grze, a ja patrząc w ziemię nie przeskakuję powyżej 300..
Zasada.. dla zasady, nie dla oka, dla płynności itd.
po pierwsze gra jest fatalnie zopytmalizowana dla przykladu kumpel kupil i5-7600k/1080 i ma tyle samo klatek co ja na i5-3570k/760 wiec nie patrzcie na to JAK DOBRY KOMPUTER MACIE czy MOJ ZA 6K JEGO ZA 4K.
po drugie w csie wazne sa klatki, obejrzcie filmik kliksphilipa ktory zapostowano
i po trzecie
owszem, miedzy 250 a 1000fps chyba nie ma roznicy, na pewno nie tak jak miedzy 50-250 (zwlaszcza ze 144hz monitorem) ALE gra jest na tyle chujowo zopytmalizowana, ze losowe dropy fpsow spowodowane np smokiem sprawiaja, ze z 250 spada do 140 a z autopsji wiem, ze w takich sytuacjach gra jest niegrywalna, nie na jako takim wyzszym poziomie. drop z 500 do 300 klatek nie bedzie AZ tak odczuwalny, jak z 250 do 140 przy 144hz monitorze.
dlatego tez lepiej miec wiecej fpsow, nie dla stalego gameplayu, tylko jako zapas dla spierdolonych bugow tej gry
https://www.twitch.tv/beny98 ogladaj to kappa
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...51&oe=595D0377
jedziesz z tym gownem
co to za gra to ja nie wiem
przecież oni nawet nie znają tego silver one way smoke na oknie mirage ... xdd
kolejny udany dzień rozgrywek w wykonaniu VP
az mi zal tych virusuw
Z taka gra to sobie mogą, ale na mvp project grac
Virtus Pro eliminated from SL-I StarLadder Finals after finishing 1-3, getting only 9 rounds in their 3 losses
niemozliwe wirus pro polska duma
mega gratulacje dla faze. kibicowałem im xdd