W ogóle to zdanie nie brzmi rozsądnie.
Podoba mie się to, jak będę umiał ściągnąć klienta i założyć konto to zrobię to.
Wersja do druku
Można zapisywać się na testy
http://grandlineadventures.pl/ lub http://grandlineadventures.com :)
i jak tam?? bo chyba lekkie opoznienie
Planowany start: Lipiec 2016.
Nie dałeś znać kurwa.
i jak bo te jutro to chyba troche dlugo trwa
serverek chyba predko nie wystartuje, a mikiemu to ja bym nie ufal
@Mickey Mouse ;
Czekamy na odpowiedź, bo nie tylko ja się nakręciłem na ten projekt
Dobra ty tam sie zajmij lepiej pozyczonym onixem.
Sorry że tu nie zaglądam ale mam ostatnio sporo pracy i trochę zapomniałem o tym temacie.
https://www.facebook.com/glapolska/ Tutaj wrzucamy aktualne info. Obecnie też nie wiemy dokładnie kiedy start, skoro zostały przesunięte testy to znaczy że nadal trwają prace. To nie jest kolejny 'ots evo 999', tylko dosyć wysokobudżetowy projekt jak na realia serwerów, chociaż ciężko go nazwać już otsem. Wszystko musi być dopracowane, bez błędów krytycznych itd.
bez urazy ale to jest jakaś chujowizna, skasować, dysk spalić i wyjebać w pizdu.. chłopie z czym do ludzi
Ja tam czekam i to mocno, zapowiada sie interesujaco. Grafiki i mechanika gry wydaja sie dopracowane szczegolowo.
tych serwerow one piece, pirate king itp. bylo juz kilka, zazwyczaj przez tych samych tworcow, ktorzy robili reset zeby nowe donaty miec. widze ze animacje ida do przodu - co nie zmienia faktu ze administracja nie potrafi sobie przez tyle lat poradzic ze wszystkim zeby ten serwer wystartowal. w takim tempie to jeszcze 5 lat potrzeba zeby ta gre skonczyc.
Ale to nie jest ekipa od pirate king itd. To jest normalnie wyżej budżetowy serwer gdzie graficy itd. są normalnie opłacani a nie grupka licealistów, która w wolnym czasie robi serwerek.
Jest to projekt twórcy obecnego PokeXGames.com więc co do profesjonalizmu możecie sobie sami dopowiedzieć :)
A, czyli jebać polaczków. BR master race serwer.
Jakieś informacje?