http://matchhistory.eune.leagueofleg...4?tab=overview
Ktoś ogarnia jak dziala ten system przyznawania S?
Bo mi 1 brakuje do lvl 7 ;/
Wersja do druku
http://matchhistory.eune.leagueofleg...4?tab=overview
Ktoś ogarnia jak dziala ten system przyznawania S?
Bo mi 1 brakuje do lvl 7 ;/
@Cisekkozak ;
Ale chyba jest rozroznienie pomiedzy banami, jak za duzo zyczysz raka, to dostajesz chat restricta, bana, pozniej perma, a jak za duzo afkujesz - ban na gry, kiedys na cale konto. Banow z pierwszej kategorii nie mialem ani jednego.
Nie mam i tak zamiaru sie odwolywac, gralem sobie 1-2 gierki tygodniowo, czasami troche wiecej. I to tylko aramy bo jakies Kledy, Ilaoie, Tahm Kenche, full tank meta, w ktorej i tak najwiecej dmga robil wlasnie tank, skutecznie zniechecily mnie do tej gry.
jak dla mnie wciaz bestia i top 3 junglerow w grze atm ( zawsze zlota trojca bedzie dla mnie nidalka/gragas/reksai no i jeszcze dodalbym do tego eliske)
roznica jest tylko taka, ze podczas pierwszego cleara jungli nie bierzesz na first skilla e a na 2 lvlu w tylko zaczynasz z w/q
no i przede wszystkim odczuwa sie dluzszy cd na e, ale dla mnie roznica jest tylko taka ze w tym momencie uzywasz tego body slama rozwazniej i wiecej myslisz o tajmingu i wbiciu w odpowiednim momencie na ganka :)
pickuj smialo i powodzenia w climbie ;)
https://www.twitch.tv/teamfrenzygg
zapraszam pajacerka 10/10
@chelkubasea ;
dalej pykasz?
co to za golemiada na tym teamfrenzygg
cześć, wpadłem się wyżalić
Załącznik 353909
papa, wyżaliłem się
:kappa
ktoś chętny na jakieś normilki eune?
pisać do aerionix, preferowany poziom gold i wyżej
http://puu.sh/qYNNI/5edfb1ed2e.jpg
opor gierki :/
Podałby ktoś po 3-4 picki na topa na soloq (1v9 carry) i 5v5 premade (bardziej pod team)?
I w ogóle, jakiś ogarnięty top main dałby kilka rad jak tą linie grać? :D