fix'd
XDDD
Wersja do druku
Idź na topa, bo cie tam posłali, mimo, że nie umiesz tam grać, picknij rumble, bo słyszałeś, że mocny champion, wygraj chłopakom grę swoimi ultami, które trafiały po 4-5 osób, zgarnij honory ;d Jakoś dziwnie dużo wygranych z rzędu mam (całe 4). Coś czuje jakiegoś afka w następnej grze;p
Załącznik 333819Załącznik 333820
Nic dziwnego że Lyszczu siedzi od roku na diamencie 5 jak specjalnie podkłada nóżki teamowi,zabiera blue ze smite(po czym nie ma go na dragona XDXD), gra solo i woli farmić junglę niż gankować czy brać objectivy(gdzie nie potrafi zoutsmitować nawet rakiety jinx XDXDXD).
#światowiec
Farma słaba i dużo dyntek bo talon wysnowballował się na super invade do jungli przeciwnika ,a potem żeby mnie nie tyrał na lane gankowałem ;__;.
@up
zreportowałem za testowanie champów na rankedach i żałuje że kerłem animala
typowo polskie zachowanie: "dałem dupy bo nie umiem grać to będe spamować excuses przez 30 minut i wyzywac wszystkich innych że są hujowi"
Słabo, serio starałem się być miły jak zorientowałem się że jesteś z forum katolickiego i nie rzucałem więcej cancer wishy. Jakbyś się nie zorientował twój super invade spowodował to że talon wrócił na lane z blue, 3 killami i 6lvl, podczas gdy ja miałem 4 ;)), gdy poprosiłem na ganka ty wolałeś farmić jungle i zabrać każdego blue. Reportuj mnie więcej jeśli powiększy ci to twojego 1 trick pony e-penisa i tak mam 2k gierek blokady na czat ;)). Aha, w porównaniu do tego co widzę w twoim matchhistory to ja mam wszystkich champów, a tf grałem już w 2 sezonie. pozdrawiam.
edit: ahh, bym zapomniał, na 1 screenie widzimy lyszcza w naturalnym środowisku, czyli biorącego blue gdy reszta teamu pushuje DXDXDXDXDXDXDDDDDDD, +"NIE JESTEM WCALE Z POLSKI 11!11!1 PISZ PO ANGIELSKU !11!" typowo polskie zachowanie ^^.
nikt cie nie wołał do tej jungli, ja z niej wyszedłem z 3 asystami ukradzionym bufkiem i 1lvl więcej niż enemy jungler, przyszedłeś sie wyjebać to co ja mogie z guwna bicza nie ukręcisz starego animala nie nauczysz nowych sztuczek
blue ci nie dawałem bo to by był waste oddać go komuś tak słabemu
a co do "tf grałem już w 2 sezonie" wkleje ci tylko jakie masz kda na tym hero
http://puu.sh/hJq1p/e2903778b7.png
wyjebałeś się w tej jungli akurat i nie wiem jakim cudem miałeś 3 asysty skoro zabiliśmy tylko dwóch. ;). KDA na tf mam słabe, to prawda , bo gram strasznie agresywnie i robię głupie wyjebki,a tf ma obecnie trudne matchupy, chociażby właśnie przeciwko talonowi, ahri czy nidalle przez co często padam po 5-6 razy na lane. Gdyby mi zależało na KDA klepałbym tylko to co ma escape mechanizm, ale ja tu gram dla funu,a tf mi się podoba. elo
Polecam wyjąć kij z dupy i zrozumieć że popełniasz w chuj błędów, ale lepiej patrzeć na swoje giereczki przez różowe okulary z przekonaniem jakim to się nie jest bogiem, wrzucając 4 płaczposty dziennie na torga , prawda? XXDDDDD.
czemu znowu sobie wmawiasz rzeczy
nie musze być bogiem żeby być 10 razy lepszym od ciebie, tak cie to zabolało że złapałem cie za fraki i napierdalałem tobą enemy nexus żebyś wygrał gierke?
w takim rażie przepraszam jeżeli fakt że gram lepiej i załatwiłem ci wygraną uraził twoją delikatną duszyczkę m'laydy
Od nie wiem kiedy mu ludzie tlumacza, ze sposob w jaki on gra jest glupi, tym bardziej kurwa championem typu shaco.
Zajebal 20 killi champem ktory w late robi gowno i zdziwienie, ze teamek nie umie grac XD
To samo z buffami.
Ale co ja tam wiem ;>
Moze jak kiedys zacznie grac dla teamu a nie dla statow i powiekszania sobie e-chuja to wyjdzie z d 5 w ktorym jest od...? poczatku sezonu? xC
"czemu znowu sobie wmawiasz rzeczy" to se skisłem na popołudnie XDXDXD. Musisz mieć smutne życie skoro non stop powtarzasz jaki to ty nie jesteś dobry w ten komputer, panie jednopostaciowcu. Jeśli aż tak bardzo boli cię prawda to polecam nie wychodzić z piwnicy, bo twoja samoocena jest zgoła zbyt wysoka. Ja kończę "dyskusję" bo nie mam czasu na śmiechanie cały dzień XDD.