ktos jakies postacie na sell? jak cos to piszcie pw z oferta nawet male lvle
Wersja do druku
ktos jakies postacie na sell? jak cos to piszcie pw z oferta nawet male lvle
Akurat CIPSoftu w aspekcie kolesiostwa nie przebije nikt inny.
Otóż uświadomię Cię w tej materii:
- antybot CIPSoftu działa tylko wtedy, gdy ktoś używa bota z którego oni nie otrzymują profitów
- w czasach GMów niemal wszyscy mieli znajomych, znajomych, którzy pomagali w różnych trudnych momentach
- główni założyciele CIPSoftu mają udział w zyskach z płatnych botów
To tylko czubek góry lodowej. CIPSoft to jedna z najbardziej kłamliwych firm w świecie gier komputerowych.
W momencie gdy Tibia zaczęła tracić na popularności ich prawdziwe oblicze ujawniło się, zaczęli wpychać paluchy wszędzie.
Co do Tibianica, to chyba ostatni Tibijski serwer, który jest wart czegokolwiek. RL Tibia już nie istnieje, to jeden wielki syf.
Na WAROts pod 7.4 grają sami ULTRA PRO EVUL PVPerzy, bez żadnych umiejętności. Połowa lata na bocie, druga połowa szczeka. Taki typowy świat Tibijski.
nono ty to pewnie tam pracowales i wszystko wiesz co ;p
Gdzie mozna knightem szybko wbic 40 lvl od 25? skile 50/50 p set+ giant sword
Mam kilkanascie p rose tanio.
Ja mam wrażenie, że w tej chwili 2/3 graczy to farmy.
http://allegro.pl/show_item.php?item=5227999148
Nie wrzucam do handlu bo i tak administrator nie zatwierdza ...
Jest okres przedswiateczny to ludzie nie maja czasu na gre , zdawki itp. Beda swieta znowu bedzie full opcja :D
https://i.imgur.com/kzaYucn.jpg?1
Z tymi botami Cipsoftu to raczej chuja prawda jest. Ich system jest ułomny do wykrywania i tyle. Jakieś prymitywne boty ingerują w clienta, bugują się itd. Te lepsze (płatne) po prostu naśladują ruchy myszy i klawiatury. Nie są po prostu wykrywalne żadnym antybotem.
Przez to gracze sobie dorobili historie, że Cip wydaje boty i głoszą te nauki z takim przekonaniem jakby sami je pisali. Gdyby było jak piszesz to by co jakiś czas nie leciało tyle kont.
Oni nie wiedzą przecież jakiego bota używasz. Dla nich system jest prosty: coś ingeruje w clienta (długo) - ban, coś nie ingeruje - gracz. W ostatnim czasie się nasiliło banowanie, bo po prostu zaczęli sprawdzać manualnie. Być może do nich dotarło, że w tę ich chujnie nikt już nie gra.
No widzisz, to nie jest taka sobie tam historyjka, to jest pewne info.
Tak samo działa Valve, czyli wydawca Counter Strike'a. Oni mogliby zrobić kozackiego anty czita, który wyłapie 99% cziterów, ale po co?
Ludzie i tak grają, a oni na cziterach zarabiają, bo taki cziter dostanie bana i znowu kupi kolejne konto żeby dalej czitować. Im się to po prostu opłaca.
Oni będą mówili "walczymy, staramy się, bla bla bla", a tak naprawdę to lecą w kulki i mają Nas gdzieś.
Chcesz mi powiedzieć że ludzie (ogólnie ludzkość), którzy byli w stanie wysłać człowieka na księżyc nie są w stanie napisać prostego programu do blokowania botów? Daj spokój.
Napisanie takiego programu jest dla nich bardzo proste, ale oni dobrze wiedzą, że Tibia nie jest już popularna i wprowadzenie takiego antybota spowoduje że wpływy z gry spadną o 50-60%.
Co mogą zatem zrobić?
A - szantażować producentów botów, pozwalamy Wam sprzedawać boty, ale dajecie nam procentowy udział w zyskach
B - zrobić antybota i stracić cały biznes
C - zezwalać świadomie na bocenie po to by biznes dalej się kręcił
Ze wszystkich opcji, opcja A jest dla nich najbardziej korzystna. Zarabiają na grze i na wspomagaczach do niej. Proste.
a może to pracownicy cipsoftu są właścicielami najpopularniejszych botów!?
Jest to po prostu hipoteza. Rozumiem rozgoryczenie ich biernością w działaniu ale serio gram w tę grę już baaaardzo dłuuuugo i niestety byłem świadkiem tego jak boty robiły burdel w grze a oni nie umieli (nie chcieli) sobie z tym poradzić. Uwierz mi, że ostatnie czego by im było trzeba to szantażowanie producentów botów :)
Jest duże zapotrzebowanie na uhy czy ciężko teraz sprzedać, bo nie wiem czy robić drutka czy sorca? I czy byłby ktoś zainteresowany stałą współpracą?
siema, ktos chetny na porobienie wszystkich questow do 50lvla?
pw
ew, szukam blokera/shootera za oplata
@2xup uhy latwo sprzedac , ja moge kupowac od ciebie :D
@up
Ja jak co jestem chetny jeszcze nie robilem questow od 40+ :D
http://allegro.pl/show_item.php?item=5227999148
Nie wrzucam do handlu bo i tak administrator nie zatwierdza ...
Elder Druid 22-24 36-38 mlvl ktos cos?
ehh kurwa szkoda slow kazdy kazdego jebie za byle co udajac wielkiego kozaka ;d
Miałby ktoś pozyczyć 3k? Gloninho - Venore . wieczorem oddam
ktoś jeszcze znajomek tu gra? @ @Kaplar
z byłej gildii "the fog" jest jeszcze paru typasków, ja narazie off a szady skonczyl raczej karierke definitywnie
nocny sneak na 105 eka + prawie udalo sie zmwallowac zydow na ab gate
http://speedy.sh/R32uH/2015-4-3-4-48-49.cam
wielkanocny prezent dostał, docelowy target ujebany, to sie liczy
macie cama jak klb padl? chce zobaczyc
regent to juz ładne pare milionow expa stracil
biedaczyna
18-19 knight skile ok. 61/59 + gówniany, ale uhmaker na innym koncie? Dodaje jakies 15k (eq + premium rose 30dni) ktoś, coś?
lol ;dd nie przesadzaj stary
http://puu.sh/h0XV0/bc56b5f248.png
w jednym lub drugim teamie jest chociaz 1 zyd, ze jedni drugich od zydow wyzywaja?
zawsze enemy team = zydy, kolega z non pvp ?
Bo albo maja 14 lat, albo zachowuja sie w tej grze jakby mieli 14 lat.
Każdy każdego od żyda a potem jak przeglądasz temat to nawet nie wiesz kto z kim i kogo bije :D jedno jest pewne każdy jest żydem :D
aha ktos boldupi o slowo zyd
czy to prawdziwe zycie? czy to internet?
koleguje sie ktos moze z forum z kleponidasem=klepdas? ten czlowiek jest niepowazny, prosze uwazacz, bo straszy gildia primes, uwazam ze mowi powaznie, bo raz na 40 lvlu zalozyl payment 60+ ek, a do tego powiedzial, ze ma 16 osob za soba na vt, a jezeli juz zignoruje twoje wszystkie chary po prosbach uzyskania adresu ip, aby zweryfikowac czy mowi prawde to mozna sie spodziewac zmiany hasla na plyte glowna i do tego:
http://i60.tinypic.com/16a4oef.jpg
uwazajcie, bo ten czlowiek jest psychicznie chory, marihuana zniszczyla mu zycie (podobno solo 5g dziennie (to nie troll, sam powiedzial), lekarz przypisal), troche amfy na lepsze pobudzenie i czeste libacje alhokolowe doprowadzily do martwicy mozgu
@edit
w ogole lepiej z nim nie zaczynac, bo skonczycie jak te ryby (na zdjeciu z kolega zbrodniarzem wojennym)
http://torg.pl/attachment.php?attach...9&d=1423863141
Czyim szpiegiem? ;o i czego mogl 'naszpiegowac' sie od ciebie? ;<
to ten kleponidas mistrz pvp co na akcje w eq przynosi tylko explo ?
Usunalem caly offtop.
Nie chodzi mi tutaj o obrone zydow. Bo sam nie przepadam za prawdziwymi zydami, jednak okreslanie siebie w grze zydami jest calkowicie bez sensu i dziecinne. Sa latwiejsze i mniej obrazliwe okreslenia. Zreszta nie mamy juz po 14-16 lat zeby sie obrazac bo jestesmy przeciwko sobie w wojnie lol.
Ma ktoś może 2handed sworda na sprzedaż? Bo na trade nie mogę dorwać :P PW pls :P
#edit
Nieważne, jakiś typeczek zrobił dil życia przypływając z Ank do Thais i sprzedając mi go za 500gp :D
pvp master kleponidas padł i przyszedł się z monkiem zemścić :DDD
http://i62.tinypic.com/15cymtd.jpg
Tym monkiem udowodnił, że nie warto z nim zadzierać.
Ależ te skille lecą... Już 40 sword.. Jeszcze 10 i można poexpić ze 3 dni.. :P
dzieki knight zapamietam zeby z nim nie zaczynac ;d nie chcial bym spotkac tego monka :O