BP Hunting arrow po ok 8k
A Hunting bolty chyba w sklepie były
Wersja do druku
BP Hunting arrow po ok 8k
A Hunting bolty chyba w sklepie były
http://allegro.pl/tibianic-19x-10-ta...623196396.html
nastepny podlapal temat i bedzie sprzedawal gpki :D
Jak 1 hunting bolt w sklepie kosztuje 7 gp to ile można wyciągnąć za bp, z 10k? Wgl jest na nie popyt?
Kupują często gęsto "all hunting bolts" całymi BPkami nawet, także się opłaca zbierać.
Co do tych aukcji "Tylko na moich aukacjach masz 100% pewnośći że nie zostaniesz oszukany." Aż się prosi żeby kulturalnie zdobyć dane i wytłumaczyć takiemu manipulatorowi co nie co o życiu, chociaż to w sumie groszowe sprawy ale zawsze.
sprzedam 4 bp of hmm, kup ktoś ode mnie bo nie mam za co run robić już
nick Goja
Kilka sklejek z moich adv:
Załącznik 320517Załącznik 320518Załącznik 320519Załącznik 320520
Jak myslicie, pojdzie gp w gore?
nie mam pojęcia i w sumie średnio mnie to interesuje. Bardziej ciekawi mnie kiedy skończą się ataki na serwer bo to strasznie irytuje..
@Alex12 ;
widzę, że się nie patyczkujesz od razu z 30 awansów zamiast po jednym ^^ mógłbyś zapodać stan chara ze skillami i eq
Jest ktos kto moglby postawić monka? Dam potki na zrobienie
@Byczek ; wojna będzie czy nic z tego ?
nie bedzie, pouciekalismy na inne serwery, sporadycznie bedziemy logowac moze
insany poszly retired bo czekaja na original, original padnie po miesiacu jakos wiec wroca, dlatego teraz zniechecaja ludzi zeby pg walili
wlozyli w to grube tysiace wiec napewno nie wyjda z servera ot tak
wrozbita maciej?
i caly misterny plan w pizdu :/
Zawsze było takie gadanie jak na servie były jakieś chore akcje. Każdy płakał, że idzie na inny server etc, co do czego potem okazywało się, że te servy padały po krótkim czasie, a uzależnienie i trzęsące się ręce wracały na Tibianica, dawny matczyny server rl Tibii, Classica czy Elotha.
Dopóki go nie zamkną i tak będziecie wracać, może nie wszyscy ale większość. Po co się oszukiwać.
Ludzie dyskusja z byczkiem i resztą tego śmiesznego coalition jest poki co zbedna, trzeba poczekac az im strupy z bólu dupy zejdą. A poki co cieszmy sie lepsza atmosfera na Tibianicu.
może jakbyś własnym życiem się zainteresował to stać Cie by było na więcej niż tlyko na jedzenie, pozdro :)
http://imgur.com/hRlij0J.jpg
@cooky
jakiego bulu dupy, bul dupy był na początku, potem złość, zrezygnowanie a teraz każdy ma wyjebane team się rozpadł i tyle ;d a sd under roof to zawsze dużo pierdolił
dalej nie rozumiem czemu jakies polskie robale maja bul dupy o to ile wydal na tibianica
stac go to wydal zgaduje ze glodowac tez nie gloduje
to ze u was brakuje hajsu to nie znaczy ze u kazdego tak jest
http://puu.sh/bCRVy/284fc4cf5b.jpg
zdjecie z gierki :-D
@up
Bardziej mi chodziło o byczka. @cookY ; nie chodzi tutaj o "walenie realnego życia" i być wirtualem, tylko po prostu to jego sprawa na co to wydał. Tym bardziej nie powinno to interesować was bo w porównianiu np do Dominika/Zoniusa Byczek pracuje, a z tego co wiem też nie pije więc ma prawo wydać to na co zechce.
ale ja mam w dupie tak szczerze ile on tam wydał XDD dla mnie to on mógłby dom sprzedać wpizdu byleby ccki kupić, po prostu bawi mnie to w jaki smutny sposob oni teraz piszą posty, mowia ze nie maja BULU dupy ale juz krew z ich odbytow zaczyna mi na monitor tryskac tak ich to boli, a zwlaszcza byczek ktory byl gownem z kolegami i tylko dzieki temu wbil level, aczkolwiek pvp nadal na poziomie seby z carlin
lol xD bawi mnie ze ludzie oceniaja moje pvp po akcji na demonie
@edit
dobra juz nie dyskutuje bo troll jak chuj z Ciebie
Jakiego taska robić teraz 36 palem ? (ghoul/cyclops) zrobione
Już kiedyś niby miało się nie tracić nic podczas DDoS, raz mnie jakoś wywaliło do temple ale nic nie zabrało. Ale zdażyło mi się też padać pare razy to zawsze traciłem. Potem Iryont oddawał level albo blessy. Nie wiem jak jest teraz.
Mam troszke na sprzedaz:
Selling: Crown Legs (x2), Dragon Shields (x2-3), Bright Sword, Fire Sword, Warrior Helmet, Skull Staves (3-4x), Knight axes (5x), Dragon Hammers (8x)
Ktos? Cos?
Jak zainteresowani, to PM na Delicious.
Kupie rowniez Golden Legsy :)
@Byczek ;
z ciekawosci na jakie serwery poszliscie? jakas konkurencja dla tibianica czy rl?
ps; tibianik nie upadnie
sprawdzimy orginala tym teamem co sie ostał, ale za wiele nas nie ma wiec jak dostaniemy w pizde to z tego co wczoraj gadalismy raczej quilla
O kurde! Insanes idą na innego OTSa? Kolejne kilka tysięcy złotych na runy, chary, kolejne dni pgowania po 12h online... No a co będzie jak za rok ze dwóch z was dostanie delete'a? Tibianic czy jakiś inny? Ahh zapomniałem, bez was Tibianica już niedługo nie będzie :)
jak orginal z dwa miechy postoi xD
za jaki rok typie xD przeciez Ci Byczek napisał że idą na originala w kilka osob, to za tydzien dwa pewnie juz sie beda bili i na originala nawet zlotowki wydawac nie musza
ja pierdole nie kumam Was wszystkich i calego tego podjazdu na byczka i ekipe xD chuj was obchodzi ile kasy wydali, ich kasa ich zycie nie wasza sprawa..
sam nie gram na tibinicu, ale sledze temat praktycznie od poczatku i od teraz osobiscie reportuje kazdy post nie odnoszacy sie bezposrednio do serwera, bo juz rzygac mi sie chce czytajac ten wasz ogromny butthurt na to ile kasy wydali.. cebulandia w formie
No i kto tu ma syndrom cebulactwa? Z całego posta najbardziej wyłapałeś aspekt finansowy... de facto najmniej ważny w tym przypadku.
nie pisze tu tylko o twoim poscie, ale o wszystkich postach, twoich, sd under roof i kogos tam jeszcze bo ciagniecie sami ten "aspekt finansowy" juz od kilku ladnych stron. w przeciwinienstwie do was mam w dupie to ile wydal na tibianica byczek, ricki i czy ktokolwiek inny ;)
fakt porównywalny butthurt to maja ci co wyliczaja im kase wydana na serwer xD
Przeciez cena 4.5 zl/10k to byl głównie efekt tego ze byl duzy popyt na kase (pg insanesow) a malo kto sprzedawał większe ilosci, teraz insanes niby odeszli, ci co przedupili wara jeszcze sie czaja a inni ludzie sobie powoli expia, nie zdziwi mnie jak za pare miesiecy cena znowu wroci do 4+ zl / 10 k
Sep 20 2014, 22:38:15 CET Killed at level 182 byWorld BossandAlexeriokeitosea.
To chyba sie jeszcze bawicie troche?
Jakas ciekawa akcja czy w dwojke go ujebali? Z czystej ciekawosci pytam, zupelnie przypadkiem obczailem na tibianic.org, a to sprzed chwili.
Nie przepadam za Coalition, ale w sumie dziwne, ze odeszli przeciez ta ekipa co zostala mogla spokojnie wrocic i rozjebac wszystko w drobny mak i tak z calym szacunkiem do ich przeciwnikow.