po ile flaming bow i p rose na legacy?
ceny z pricelista aktualne?
Wersja do druku
po ile flaming bow i p rose na legacy?
ceny z pricelista aktualne?
premium roska 30-35k
bow 40-45k
Gownoburza raz dwa trzy o 20 bp hmm :D kurwa, pewnie jesteś jednym z tych co sieją ferment na polisz czatku :D
Task na Hydry skończony
https://i.imgur.com/bmA1aOr.png
Ktoś jeszcze pytał kiedyś o wejścia na żuczki:
https://i.imgur.com/MWMT9Ya.jpg
https://i.imgur.com/oA1iFhk.jpg
@Klamer ; To był żart :D ps. na tą gre potrzeba psychy
szukam ekipy na deserta ms here ktoś coś ten teges?
Jakaś godzinka na żuczkach, 178 sztuk zabitych, 7bp hmm zużytych
https://i.imgur.com/IJGdByH.png
przy obecnych cenach to się zwróciło nawet :)
/jestem debilem i nie umiem w wiki- niech mi ktoś powie jak tam coś edytować
założyłem konto i jeszcze coś tam muszę napisać na czasie ale nie mam pojecia gdzie on jest ;d
@EliteSonGGo ;
Szlaga_ ma być dzisiaj po 16 i z nim się umówiłem, że jak będzie to idziemy.
Wie ktos moze kiedy bedzie jakies czyszczenie misji na robienie tasków w Abukir ?
Odezwał się wawel który nie pisze przy każdej możliwej okazji posta, nosz kurwa xD
Stary, dostałem list(wrzuciłbym screen z treścią, ale do niedzieli jestem poza domem) a poza nim nic więcej nie bylo/nie dostałem.
W tej całej dyskusji nie chodziło o wyjaśnianie jakiś kwestii związanych z dzieleniem loota tylko to, że gość jest nieuczciwy i próbuje zamazac obraz, pisze nieprawdę.
Korineq Ty tam głosu nie zabieraj lepiej dobrze Ci radze zD
Nie wiem czy to jedyna droga ale żeby dojść na devil helmet quest to obecnie trzeba przez mintwallin iść (bo zmieniono drogę, postawiono tam mwalla), a samo wejście na questa jest chyba po starej stronie co sprawia, ze trzeba go robić z dobrą godzinę - jedna osoba idzie na mint odblokowuje dziurę na d helmet, a druga leci przez mt sternum po questa, póxniej druga osoba musi wrócić przez mt sternum i iść znowu do ancient temple odblokować dziurę dla pierwszej osoby. Chujowo strasznie.