A jak to jest, jak masz drugi skład to grasz w tej samej lidze, czy drugi jest niżej?
Wersja do druku
A jak to jest, jak masz drugi skład to grasz w tej samej lidze, czy drugi jest niżej?
nie da sie zmienic sterowania na klawiaturze? spacja sprint, shift zmiana to chyba najgorsze klawisze jakie mogli dac. ponadto trzymanie dwoch strzalek + spacji powoduje, ze trace calkowita kontrole nad sterowaniem... probowalem w opcjach ale raczej nie moge
Najgorsze w sterowaniu na klawiaturze jest, że trzymając dolną i lewą albo prawą strzałkę (nie pamiętam teraz ;d) nie mogę podać - odcina mi to zawsze jedną możliwość rozegrania akcji.
Inna rzecz, że nie mogę zastopować, nie mogę wyjść bramkarzem.. Meh, chujowe jest po prostu. Po świętach, jak coś zostanie to trzeba w pada zainwestować.
ale to chyba kwestia Twojej klawiatury, która może nie obsługiwać takiej ilości przycisków czy się mylę? Bo też tak miałem kiedyś że max 3 przyciski. A w pada inwestycja to najlepsza jaką zrobić można ;)
Niech ktos napisze jakie jest standardowe sterowanie w fifie na klawie to wam jutro wrzuce gotowy plik + poradnik jak zrobic aby dzialalo.
najlepiej wrzuc poradnik jak to zrobic, bo ciezko jest mi teraz okreslic moje sterowanie.
Ja niby mam pada ale sciagnalem jakis program i jakos dziwnie mi sie gralo, praktycznie dojsc do sytuacji bramkowej nie moglem i wrocilem do klawiatury.
Nie wiem, czy to jest tylko mój problem, ale powiedzcie - co mogę z tym zrobić? Rzadko kiedy udaje mi się zagrać 2 mecze pod rząd, w 90% przypadków w drugim meczu wywala mnie z meczu z komunikatem, że serwery EA są niedostępne, po czym jestem w głównym menu, w którym też nic nie mogę zrobić, a na środku ekranu mam ten znaczek ładowania. Jedyny sposób na w miarę normalną grę to odpalanie gry od nowa po każdym meczu, choć i to nie zawsze działa. Tak nie da się grać. Wiecie co z tym zrobić? Oczywiście problemy z netem nie wchodzą w grę, grywam w gry typu Diablo, LoL, Hearthstone na porządku dziennym i nie ma żadnych problemów.
Paczki po 50k w sklepie. Zbiera ktoś, kupował ktoś?
Jakby ktos był zainteresowany kupnem Sergio Busquetsa badz Modrica to pisac ;p
a chuj tam, wzialem:
Załącznik 311219
zwroci sie czy wtopilem?
patrzylem sobie ceny poszczegolnych i zwroci sie na luzie ;P Nie wiem czy kolejnej nie brac
http://i58.tinypic.com/24q979j.jpg
szkoda ze on troszku tani + herb barcy na koncu