http://screenshu.com/static/uploads/.../qb/z85o8m.jpg
zanotujcie
jungle twicz największy hidden(dosłownie) oper, już trzecia gra kernienta
Wersja do druku
http://screenshu.com/static/uploads/.../qb/z85o8m.jpg
zanotujcie
jungle twicz największy hidden(dosłownie) oper, już trzecia gra kernienta
a ja informuje was, ze nastepne przejawy offtopu nie beda usuwane, alertowane lecz warnowane.
jest ktos chetny na wieczorne duo ? platyna Eu ?
Nie polecam gracza, bardzo ciezki no chyba ze chcecie na wozku skonczyc :kappa
@PmK ; Twitch to najwiekszy skurwiel 2014, dzisiaj odpalam sobie rankeda rano i gosc w enemy tak nim zaoral ze ledwo ugralismy gre XD Jak masz jakis strem to bys mogl odpalic bo chetnie bym zobaczyl jak nim mozna zaorac gierke hehs
http://i62.tinypic.com/2imba54.png
http://i58.tinypic.com/168dfs0.png
Gra o platyne
picknij sobie Rammus mid
YOLO
kernij
a ty i tak powiesz noob farma, noob pick, noob build
gratuluje osiagnales ten super poziom i to tylko w 400 gierek :D!
kurrr mandarke moja dywizja
dobrze, że mnie kolejkuje z goldami to nie trafię na niego w enemy :kappa
julka w tvn
nono @Pluton ;
zaraz i Ty fejmuch na świecie jako najlepszy gracz i support
w materiale filmowym jestem przedstawiony na dodatek jako genialny fotograf, proszę to dopisać do zestawienia http://static-cdn.jtvnw.net/jtv_user...b50f-25x28.png
niczego nieświadom wchodzę do queue, a tu:
http://screenshu.com/static/uploads/.../ab/lq1ywa.jpg
nawet nie dostałem powiadomienia ;p
Bo enemy mieli 4x AD, Atma daje 45 pancerza, 12 AD z pasywa Rammusa, i jakieś 50 AD (?? nie pamiętam dokładnie) ze swojego pasywa z Warmogiem i Sunfire na 18 levelu. Jeszcze jako ostatni item bym zbudował Liandry, Rylai albo Frozen Mallet i było by z 70 AD tylko z tego itema.
Taunt na 5 levelu redukuje pancerz o 30, więc z włączonym W masz 300 AD i wchodzi w taką Cait lub Yasou prawie true dmg z AD.
Atma najlepszy item, jak enemy nie ma dużo AP. edit. w sumie jak mają AP na midzie to też można budować, tylko najpierw Spirit Vissage/Banshee, a Atma jako ostatnia.
Poza tym tak na dobrą sprawę nie było co innego kupić, MR nie potrzebowałem, GA nie potrzebowałem, bo i tak immortal, Omen i Frozen Heart mi zmniejszają dps i nie mogę robić solo Cait/Yasou.