ja tam bym sie cieszyl yugonek bo gm ci zajebiste heldy odebral xDD
Wersja do druku
ja tam bym sie cieszyl yugonek bo gm ci zajebiste heldy odebral xDD
Tylko tak zapytam dla pewności, po chuj Ci tak zależy na tym lvlu? Masz już prawie 350, po nim nie masz praktycznie żadnej różnicy, bo wątpię żebyś czegoś jeszcze nie ubijał, a w pvp nic Ci to nie da, to po co Ci ten rush do 400?
Większość ludzi pewnie nawet nie pomyślało o takiej możliwości. Chęć szybkiego zysku (heldy i exp) raczej przeważa nad pomyśleniem/odłożeniem odebrania nagród później. To przekonanie, że "ja na pewno trafie 2 x lucky t7" wygrywa.
Szkoda tylko, że w miesiąc zarobiłbym więcej niż te heldy warte.
Na globalu lvl ma znaczenie i to dosyć duże w pvp. Poza tym tower czy po prostu chęć bycia w topce. Gra się po to w końcu, żeby coś osiągnąć.
wiem ze 2 osoby trafily lucka 7 z bh nie wiem czy bylo wiecej a teraz jestem pewny na 100% ze nie da sie dostac lucka z bh gdyby byly jakiekolwiek szanse to przynajmniej w przeciagu minionych 2 lat chociaz 1 osoba by trafila.
evary tez
Ofc nie miał żadnego prawa Cię zbanować, sami układali te zasady:
https://i.gyazo.com/486bbdba21f4e584...c2bba0a2c6.png
Ale trzeba spojrzeć na to z tej strony, że to ich gra i tak naprawdę możesz im ojebać.
Ciesz się, że Ci konta nie zajebali.
PS: trochę przegiąłeś z tym pobieraniem kasy za brak ks'a xd
Możesz pisać tematy, tickety itp, ale wątpie, że to coś da. Aczkolwiek powodzenia!
moze i nie bylo w regulaminie bo ciezko napisac go w taki sposob zeby rozwiewal wszelkie watpliwosci w kazdym mozliwym aspekcie gry; wczesniej raczej nikt nie robil tak jak ty/nikomu to na tyle nie przeszkadzalo zeby to zglaszac. podlapali ze ksujesz im x z rzedu legende i robisz to nadal na hard modzie, liczba osob zaczela sie zwiekszac wiec administracja slusznie zareagowala, dostales ostrzezenie i kazali ci oddac questa, ciezko bylo sie domyslic o co im chodzilo ? wystarczylo pomyslec jaki jest sens poziomu expert, to wszystko. inna sprawa ze ciezko ograniczyc cos takiego w regulaminie, rownie dobrze moze byc taki problem z hardami i koles moze miec 4 k ubite i niefart do legend, tu poprostu bylo naduzycie o duzej szkodliwosci; powinienes oddac questa odrazu po ubiciu 5 legend po otrzymaniu ostrzezenia, olales ich to nic dziwnego.
takie rzeczy sie nie dzialy, zrozum w koncu ze nie bylo problemem ksowanie ogolne tylko blokowanie questa gdzie w grze od dawna istnial juz system expertow majacy na celu zapobieganie temuCytuj:
Mogę mieć zatem pewność, że mnie nie zbanują na expertach jak br będą przegrywać ze mną ks? Zdajesz sobie sprawę jak mało znika tam npc? 3/4 dnia nie ma co robić. Ten pomysł
rownie dobrze mozna ubijac legendzie 4 poki i dawac loga i robic tak non stop, skutek ten sam dla innych (dla ciebie nie bo brak nagrody) z tym ze oczywiscie ciezej to zrobic niz ksa jebnac ale w takiej sytuacji administracja tez powinna sie zainteresowac, to samo zrobila teraz
ruchaja was w tej gierce nawet na npckach, nawet nie szkoda
Experty zostały wprowadzone po to, żeby ci co zrobili bh nie ksowali/przeszkadzali tym, którzy dopiero go robią i vice versa. To jest takie ułatwienie, ale nie jakieś prawo, które należałoby egzekwować. Nie ma przymusu czym prędzej po ubiciu 1k hardów odbierania bh czy zakazu bicia legend. Jakby tak było daliby to w regulaminie, skoro już zmieniali akurat ten aspekt gry (wprowadzenie expertów). Wina jest ewidentnie po ich stronie, a ze mnie zrobili kozła ofiarnego. Ciekawe też skąd wiedzieli, że ubiłem więcej niż te 5 legend. Może zamierzałem odebrać tego questa? Zapewne założyli, że ubiłem ich więcej i na podstawie tego wjebali bana. Skoro o nadużyciach mowa to czemu nie zbanują Thiago za posiadanie 30-40 shiny, w tym większość nie klanowych i w niektórych przypadkach po kilka sztuk jednego (np. s jynx)? Też utrudnia w ten sposób rozwój innym graczom, którzy chcieliby mieć choć jednego shiny... Ale on zdonatował od chuja kasy to jest pod ochroną. Ręka rękę myje.
Tylko czemu dali mi tyle czasu na przełożenie tych poków? Quinn był około 18:30, a turniej o 1 w nocy, a dopiero podczas turnieju dostałem bana. Mogłem 100 x przerzucić poki. Wystarczyło nawet bez żadnego ostrzeżenia mnie zbanować nawet o tej 18 i też bym nie zdążył przerzucić...