Ale przecież nazwy kart graficznych są nie po niemiecku a po angielsku, a cyfry użyte w określeniu FPS są arabskie więc stosowane również w Polsce. Ci goście mają grę i na yt mają filmiki prównawcze, jeden z nich tu wstawiałem.
Wersja do druku
A wy dalej gówno burzę kontynuujecie na równie gówno wartych testach i filmikach. Zwłaszcza, jak już dwa patche w dniu premiery są zapowiedziane - dla wydajności na PS4 i poprawiające grafikę na PC(Powtarzajcie sobie nadal, że będzie taka sama na konsolach). xD
780 za 960, k.
Poczytaj sobie o rzetelnych metodach pomiaru fps, to nie jest na zasadzie stanę sobie hehe tutaj i walne screena z fpsem , zmieniam grafikę i walnę go drugi raz.
Nvidia wstawiła dziś http://www.geforce.com/whats-new/gui...tweaking-guide
I wygląda to lekko mówiąc inaczej niż na filmiku który tu wstawiłeś gdzie ustawienia low i ultra się prawie nie różnią.
Tu są potworki z hairworks(na tych wrzucanych gameplayach porównawczych nie było futrzastych stworków), stąd ta różnica, ale to bardzo zasobożerna technologia i pewnie nie każdy sobie będzie mógł na nią pozwolić, bo wg recenzujących czasem sprawia że FPSy spadają o połowę.
Nie tyle zapowiedziane co już są wypuszczone i przetestowane te patche. Filmiki to tylko wrzucam po to żeby ludzie wiedzieli jak to mniej więcej wygląda, ogółem nie wrzucam pierwszych lepszych filmików które się nawiną. Wrzucam filmiki od tych którym wiem że REDzi wysłali gry. Grafika na konsolach mnie zadowala, niech na PC będzie jak najlepsza sam kiedyś pewnie uruchomię swoją wersję PCtową na ultra z wszystkimi bajerami i modami jeśli jakieś fajne powstaną.
Masz porównanie włączonych/wyłączonych poszczególnych opcji jak i 6 różnych screenów porównujących detale albo rozdziałke, ale ty zerknąłeś tylko na 5 pierwszych i mi tu wyjeżdżasz z jakimś gówno hairworks którego nikt prawie nie będzie używać więc tutaj zakończymy dyskusję.
Za parę dni o ile cdp nie dał dupy wszystko powinno być jak na dłoni.
https://i.imgur.com/jbLP6ZK.jpg
mam nadzieje na 60 fps z 970
Ciekawe, czy pogram na High w 30 fps zamiast na Medium, pomimo, że mam gtx 760, który wg. tej tabelki mieści się w detalach średnich, bo:
-mam 8 GB ram, który odpowiada ustawieniom High
-mam procesor core i5 4460, który jest odrobinę lepszy od 4430, który odpowiada ustawieniom High
-mam monitor 19 cali (rozdzielczość 1440x900 zamiast 1920x1080)
Nawet, jak na High będzie lekko ścinać, to po prostu odpowiednio ustawię detale, na średnio-wysokie i powinno być dobrze. Jedno jest pewne - ja będę zadowolony z poziomu grafiki i liczby fps na moim komputerze. ;)
Gracie? :D
Napierdalam niczym chory xD Na PS4 wygląda dobrze, polecam :3 A gemplej 10/10
Gra jest przepiekna, gtx 970 + i5 4590 na high bez problemu 60 fpsow
Mój komputer niby nie spełnia wymagań minimalnych, bo mam i3 4130, ale ściągne i się przekonam. Myślę że sobie mimo wszystko pogram :P
#Edit
Also ten filmik o dubbingu postaci jest zajebisty
GTX 970 Strix na 'Uber' jak to tam pisze bez dodatkowych zmian 45+FPS jedynie niektóre dialogi do 38+ spadają a grafika świetna
https://i.imgur.com/aaco0Gu.jpg
Jakby ktoś grał w wersję PS4 to podczas gry w gwinta absolutnie nie pasować dopóki NPC nie spasuje pierwszy. Pierwszą grę trzeba po prostu przegrać, nie pasując, bo gra crashuje. Potem już można pasować normalnie xD
Nikłe szanse, ale spytać można - czy jest tu ktoś kto gra na laptopie? Jeśli tak, to jaki to sprzęt i jak wygląda?