@up 4-1-2-1-2 dobre, ale strasznie drogie, karta zmiany formacji tania nie jest + zawodnicy sa drozsi
http://www.futhead.com/fifa/squads/1.../#squad-player Co o tym sądzicie?
Wersja do druku
@up 4-1-2-1-2 dobre, ale strasznie drogie, karta zmiany formacji tania nie jest + zawodnicy sa drozsi
http://www.futhead.com/fifa/squads/1.../#squad-player Co o tym sądzicie?
fajny sklad, tylko po co ten Mariusz tam? Chemistry spada Pato i Snejderowi, nie lepiej kupić Cavaniego/Di Natale?
Przy okazji jak ci się gra 4-3-1-2, na razie gram 3-5-2
http://www.ea.com/intl/football/fifa...29ZAbvnIj66:pc
Chcialem jednak cos zmienic i zastanawialem sie wlasnie nad 4-3-1-2 badz 4-3-2-1.
3 liga, przez bardzo dlugi czas wchodzilem bez problemu do 5, w kazdym meczu gralem z jakims mistrzem ktorego wszyscy zawodnicy biegali jakby mieli 99 we wszystkich statach, spadalem do 6, i tak jak jojo, po czym nagle (po dluzszej przerwie od grania), zaczalem seryjnie wygrywac i staram sie o awans do 2 ;d
Macie kiedys takie mecze, ktore lekko laguja, i wydaje sie, ze po prostu nie da sie strzelic gola? Kazdy strzal trafia w slupek albo poza bramka, i jesli sie nie wbiegnie z pilka do bramki to nie ma szansy pasc gol?
Troche coinsow uzbieralem i pomyslalem nad serie A teamem, nie gralem jeszcze 4312 i chcialem poprobowac.Co do Mariusza, mialem go kiedys w bpl skladzie i to prawdziwa bestia, jeden z bardziej op napastnikow.
jakies sposoby na coinsy?
Seasony robic ;p
#
http://www.ea.com/soccer/fifa-ultima...wNlU4AnIj8M:pc
Ma ktos pomysł na jakiegos sensownego obrońcę zamiast Kaboula?
@Down
No własnie z Kaboulem mam tak, że statystyki fajowe ma, ale kurde czasem mi takie błędy odwala w obronie, kryje powietrze, albo główki często pierdoli na potęgę. Taki Vertonghen np. czysci głową wszystko, a niedawno miałem 5 meczów i 6 bramek Vertonghenem, wszystkie z rożnych :d
Kaboul jest dobry.. jest szybki jak na obrońce, defending i heading ma przyzwoite
jak bardzo chcesz go zamienić to na Vermaelena~ czy jak on tam ma z Arsenalu
##
ja gram Lescott i Cahill, nie narzekam ;d chociaż ten Cahill mnie irytuje w niektórych momentach.. planuje go zmienić
Tak sie wkurzylem na moj bpl sklad, ze nie bede zbieral do konca coinsow aby odrazu poskladac serie a team. Ma ktos na sprzedaz 41212Mariana?(Daje 41212 podolskiego i doplacam ~10k)[PC]
Kurde, gdzie mam wpisać internetowy paszport na ps3? ;/
ej, a da się jakoś zapisywać zdobyte gole? bo w FUT kilka ładnych strzelilem ale nie ma nigdzie zapisu powtórki.
na koniec meczu.. jak już masz wynik itd. nie wychodzisz z gry, tam gdzie masz statystyki meczu, oceny zawodników itp. jest także zakładka powtórki ;)
Gram z Reiną(Liverpool) czasami się dziwie co potrafi wyciągnąć.. świetnie mi się z nim gra, nie narzekam.. ale babole czasami wpuści :DCytuj:
Taviik napisał
W składzie bundesligi mam Neuera, ROBOT ale potrafi strzelić gafę, jak już jebnie to aż mi się smutno robi.