nie ile pz trwa tylko frag :)
Wersja do druku
nie ile pz trwa tylko frag :)
A player gets a red skull if they kill:
- Three or more unmarked characters in one day (24 hours),
- Five or more unmarked characters in one week (7 days), or
- Ten or more unmarked characters in one month (30 days).
An unjustified frag will be reset every 24 hours.
http://tibianic.wikispaces.com/Red+Skull
A teraz masa screenow od Pawla ;p Robiac task na soldki...
http://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/843/xbzw.png
http://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/856/k6wd.png
http://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/571/qcmk.png
http://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/716/ziby.png
Dobity przy okazji questu.
http://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/600/2335.png
Nawet sobie uporzadkowalem loot'a robiac task nigdy wczesniej tak nie robilem wygladalo to tak.
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/23/aint.png
A tu po sprzedaniu + 10 scale armorow ktorych nie sprzedawalem bo nie bylo sensu biec na camp, sprzedam je po tasku na guardy kiedyssss narazie poslalem je do Kazzo.
http://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/809/8x9u.png
Zrobilem quest ktory przyda mi sie przy nastepnym tasku.
http://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/577/bd6e.png
A teraz cos niemilego, pierwszy kolega nie respektuje na szczescie wyszedl po jakichs 15min, natomiast drugi pacjent chcial mi zapierdolic kusze gdy taszczylem je Fibule na szczescie mu sie nie udalo utani hur i takiego chuja mnie widzial. Jakby ktos tam sie nudzil albo mial jakos okazje ich zgladzic to zachecam ;p
http://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/834/zho1.png
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/14/v0pe.png
I zeby zakonczyc jakims milym akcentem wybralem sie dzisiaj do NYC, aby odnowic paszport to zajechalem na taras widokowy.
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/59/9yw9.jpg
16 palek, skille 47/35, skonczone taski: rat, cave rat, snake, rotworm, amazon w trakcie. Co robic? Skillowac raczej nie mam zamiaru, bo szkoda kasy na monka, lepiej kupic pacc.
palkiem skillować nie musisz, wszystko ci wpadnie na expie ;) dokoncz amazonki i mozesz sie przymierzać do cyklopow, albo zrob dwarfy ;d
Wydaje mi sie, czy ots padl? Btw. wie ktos cos na temat jutrzejszego update?
to nie tylko ty tak masz..
nie.
w ciagu 24h mozesz zabic max 2 osoby, w ciagu tygodnia (7x24h) mozesz max 4, w ciagu miesiaca (30x24h) mozesz zabic 9 osob, zeby nie dostac rsa. trzeba uwazac na cofki - mozna w ten sposob przypadkiem wbic rsa (sa srednio 3-4 na rok). kazdy unjust majac rsa wydluza go o 30 dni od momentu zabojstwa (co uwazam za zjebane bo nie da sie zgubic rsa, albo przynajmniej jest ciezko)
//nie moge zalogowac
cyklopy z arrowsów.
///
CM Doyle: The log-in servers are attacked, hence you cannot log in during the incoming attacks. Use some telepathic power to convince the attacker to get a life and do something useful instead of pinging our game.
Macie jakąś gildię? Jakąkolwiek, nie musze byc z super high lvlami, po prostu, zeby sie nie nudzilo jak robie taski i mozna bylo pogadac, bo po angielsku na gc mnie juz nudzi xd
zalozmy ze nabiles fraga w dzien X, o godzinie 19, pozniej o godzinie 21.
następnego dnia (X+1) nie zabiłeś nikogo. okazuje się że była cofka.
zabijasz kogoś dnia (X+2) o godzinie 6 rano, dostajesz rsa, wlasnie przez ta cofke.
a co do drugiego, to jezeli masz już tego RSa, to jeżeli kogoś zabijesz na unjusta to musisz czekać kolejne 30 dni od ostatniego fraga na unjusta żeby ci zniknął RS
Nie wiadomo kiedy włączą serwer?