światło = candelabrum, blue/red/green wand
łowienie rybek = tasker
jedzenie run = ???
Wersja do druku
Moim zdaniem na takim otesie jest ważna zabawa a nie to ile leveli wbijesz czy też jak cwano oszukasz serwer i narobisz x wyboconych runek. Grając czystko człowiek ma ucieche z każdego zakupionego przedmiotu, powoli czujesz potęge swojej postaci.
Polecam ten styl grania, Robert Smakoszowski.
Lepiej robić Gfb na Life ringach czy manasach ?
najlepiej na promo bo za darmo , bardziej chyba na life jedynie ze masz xxxx kasy to manasy ;D
Jak pod mlvl to na life ringach, 20 bp(bez fooda)z blankami wyniesie Cie 48k~
wyjdziesz na granice zera ale mlvl podbijesz
1 life ring daje 400many, kosztuje 900gp
oszacuj, ile many Ci da średnio manas, przemnóż razy 9 i masz odpowiedź ;p
zdacydowanie na manasach. Ja tego nie sprawdziłem ale większość ludzi mówi że opłacalność life ringów kupowanych w sklepie jest porównywalna a może nawet mniejsza niż picie manafluidów. Na pewno sprzedaz run nie zwróci ci całkowicie kupna tych manasów ale nie będzie to jakieś kosmiczne waste i jeśli jesteś dziany to jest to jakiś sposób na wbicie szybko mlvla
50 many na manafluidzie to 100gp
50 many na life ringu to 112,5gp
a jak sprzedawać viale będziesz to będzie jeszcze taniej dla manafluida
czyli definitywnie wygrywa manafluid
ej a ja mam pytanie:
jeśli sprzedaje gfbki za 3k jeden plecak to jakie powinny być ceny dla: uhów, sdków, hmmów aby wartość (mana + blanki) była taka sama?
@up
Mam z 100k na wydanie na m lvl więc nie wiem sam, a chce wbić jak najwyższy, robiąc gfb
||
za 20 min life ringa dostajesz 400 many (chyba, nie wiem czy nie jestm podniesiona) + 200 many bez promocji
czyli 600 many. ring kosztuje 900
za 900 stac cie na 9 mfów ktore daja srednio 55 many, czyli dostajesz okolo ~~500 many.
ale oszczednosc czasu lepsza.
na twoim miejscu bym chyba jednak robił bp gfb/uhy i sprzedwał po 2,5k / bp (czyli 2,3k profit z plecaka), a za 2,3k kupował manasy, które dadzą coś kolo 1300 many, czyli ponad połowe nastepnego bp.
20 lvl i 25 m lvl po expie gdzieś z gfb? czy lepiej podbić m lvl?
Stan chara na 2 dni gry :
Załącznik 298591
hajs na fooda to 150 gp na wedke, moze jeszcze 20 gp od kazdego bp za plecak? ewentualnie 10gp jak w kazo kupujesz.
lf+food wychodzi taniej, ale mimo wszystko dlugo sie robi runki (co prawda 3x szybciej niz na samym foodzie z promo), a na manasach szybciej sie robi mlvl leci ale wieksze waste moze byc. no chyba za cala kase kupujesz manasy