@Shooterq ;
Czyli po 3k bitew, hmm?
Jak to obliczyłeś? :D
Tak btw. po wczorajszym dniu WN8 wskoczyło z 626 na 634 - haha ;D
Wersja do druku
@Shooterq ;
Czyli po 3k bitew, hmm?
Jak to obliczyłeś? :D
Tak btw. po wczorajszym dniu WN8 wskoczyło z 626 na 634 - haha ;D
No tak na logikę, jeśli po 2k bitew masz 626 WN8, a teraz 1k bitew zagrasz na poziomie 2200~ WN8 (co, nie obrażając Twoich umiejętności, jest niemożliwe ;d bo w Wocie jeden dzień jest zajebisty, a dwa następne przeciętne/słabe), to licząc 626 + 0,5*2200 = ~1700
0,5 bo takie effi będziesz miał w ciągu 2x mniejszej liczby bitew. Czaisz chyba? ;d
Bo ogólnie to nie wiem czy to tak dokładnie działa, ale logicznie rzecz biorąc to chyba tak to można policzyć @Mari ;
@Shooterq ;
Aaaaaaa...czaję ;D dzięki :)
No tak mam, że więksość t omecze typu WN8 - 800-1000 :/ lub niekiedy nawet mniej :D
Ale mam wrażenie, że w plutonach lepiej rzuca :D
Sprzedam swoje konto. Nie moge sprzedać maila razem z nim (mój prywatny od kilkunastu lat) ale zrobie przekierowanie wszystkich maili na nową skrzynkę. Mogę wystawić aukcję na allegro i zaznaczyć w niej wyraźnie iz ponoszę pełną odpowiedzialnosc i zgadzam się na nieograniczoną czasowo pomoc gdyby trzeba było przekazac mail itp.
Czołgi w garażu:
http://puu.sh/8tu35.jpg
Stan konta (bieda):
http://puu.sh/8tu8R.jpg
Drzewka rozwoju (wklejam tylko te bardziej godne uwagi, mozliwe ze oprocz tego na screenach w innych nacjach jest jakiś niski tier / troche expa.
http://puu.sh/8tuaW.jpg
http://puu.sh/8tucd.jpg
http://puu.sh/8tud1.jpg
http://puu.sh/8tudZ.jpg
http://puu.sh/8tueH.jpg
Jakieś śmieci za grosze do sprzedania za kredyty
http://puu.sh/8tujj.jpg
Stan załóg w czołgach:
Lorraine
http://puu.sh/8tumm.jpg
E-100
http://puu.sh/8tunc.jpg
Black Prince
http://puu.sh/8tuoj.jpg
T34
http://puu.sh/8tup0.jpg
Cena - 120zł - promocja zwazajac na to ze jest t34 premium :P
Kotakt ze mna najlepiej przez pw na forum
Wn8 wyswietlany w grze przy nicku to 1522 o ile mnie pamiec nie myli, jezeli dla kogos jest to wazna statystyka :P
Smutam, że się rozstajesz z Wotem :(. Lepiej by było widzieć teraz screeny z gry.
Grałem w wota kupe czasu, jednak cena premium i niemożność grania bez niego mnie po prostu zbyt bardzo irytuje.
Ostatnia sesja w lorrainie 3200 WN8, po 10 grach z takim WN8 byłem 4000 kredytow w plecy. Nie na moja kieszen, pozatym gram w inne mmo juz od kilku lat i w sumie pozera mi wiekszosc wolnego czasu, w wocie się tylko denerwuje :P
Kurde, to ja nie wiem jak ja gram ale daje radę bez premki cały czas praktycznie. A teraz gram kredytozerca T54 no i często jestem w plecy, ale jakoś szybko ta kasę odrabiam na 7 i 8. No i na 10 też w sumie często zarabiam ale to tylko gdy gram w plutonie. A jakimś unicornem nie jestem xd
up
nie uzywam golda w niczym, tylko w e-100
http://puu.sh/8tTCw.jpg
zdziwilem sie
https://i.imgur.com/0xr9Xhr.png?1
W bazie przeciwnika został afk med 7tieru, ale nie zdążyłem dojebać. Ból dupy mocny :/
https://i.imgur.com/14R0UWf.jpg
łooo tyle wygrać, pierwszy radley-walters.
Coś przegapilem, czy serio nie ma misji miesiecznych na maj? ;o
Gratulację :P Jak na 3k bitew to dosyć szybko go zdobyłeś :D. Można wiedzieć dlaczego nie poszedłeś w VIII tier po T25/2? :P Czy plan twój taki, żeby zrobić kilka VII, jak sie nauczysz grać to wtedy dopiero VIII?