ja tm zostje n east, i ch*j jak ktos jest dobry, to i tk na high elo bedzie mial rownych sobie, a wy tu pitu pitu ze west lepszy, jak i tak na wysokim poziomie beda wali miedzy serverami.
Wersja do druku
ja tm zostje n east, i ch*j jak ktos jest dobry, to i tk na high elo bedzie mial rownych sobie, a wy tu pitu pitu ze west lepszy, jak i tak na wysokim poziomie beda wali miedzy serverami.
Tak na szybko doradzcie kogo kupić.Preferuje granie każdym no ale zdecydować sie nie moge
1:Brand Pejcz
2:Orianna
3:Khartman
4:Lee Sin
5:Renekton
6:Jarvan
pozdro i czytaj regulamin na 1 stronieCytuj:
3. Nie pytaj "którego championa mam kupić?" - nie znamy twojego gustu ani upodobań, twoich umiejętności, znajomości gry i preferencji.
Chodziło by mi co ty byś z tego wybrał
Ja bym doradził granie Brandem. Jeżeli ogarniesz to na prawdę zajebisty champion. Jeżeli zaczniesz już ogarniać to zabicie wroga nie będzie problemem pomijając fakt, że Brand ma stuny, ze swoich abilitek skumulowanych. Osobiście nim inie gram, ale nawet Renekton ze swym ślizgiem nie ma dojścia do Branda. Jarvan ma fajne ulti i to wszystko. Lee Sin fajny wojownik, ale na dłuższa metę gardzi. Oriany nie znam
Już pomijając regulamin. Nikt nie zna jego preferencji, ale podał konkretnych championów. Jeżeli miałbym proponować wybrałbym ww, jednak oceniam championów, których podał.
Kurwa. Jak sprawdzic za co dostalem bana od trybunalu?;dddd
Hmm jarvan akurat to srogi napierdalacz offtankowy ,ja kazdego herosa ogarne .. kurde bd musial przemyslec miedzy brandem a renia :D
btw przedchwila penta ap singedem ... lajcik
O ile dobrze licze, to jest około 25 gra z rzędu gdzie mój bot lane przegrywa linie [wyjątek: ja ad carry]
pojutrze postaram się to skleić i wpierdole na youtube ;dddddd
przez troll i beznadziejnych graczy spadłem w 2 dni o 200 elo prawie ;dddddddddddddddd
ok, bot 0/7 w 8 minucie, po prostu wyszedłem z gry
nie wiem jak to możliwe padać co chwile.
Oficjalnie retired do Sezon 2/reset elo, już raz miałem odejść ale wróciłem i nie da sie grać ;d
Czasem może 5s/turniej moim teamem zagram, nic więcej.
Chociaż i tak już pewnie nie wróce, spierdalam na wowa. :D
AHAAHH : D
oficjalnie przyznaję nagrodę dla największego butthurta świata dla tego, co sie dzieje teraz na forum eu lola. Ludzie płaczą, że w east są sami barbarzyńcy,kanibale, ruscy i kosmici i ze zostali zmuszeni zeby z nimi grac. Ale zapomnieli o jednej rzeczy. Przeciez kazdy bedzie mial free transfer, wiec w czym problem? ;/ Doprawdy, jesli ktos chce sie posmaic zapraszam na eu.leagueoflegends.com/board
http://riot-web-static.s3.amazonaws....u2/eu2-map.jpg
Polacy idziemy na west!
Pojde tam gdzie bedzie mniej ludzi. Jak mowicie, ktora strona bedzie miala mniej graczy ?