http://solomid.net/guides.php?g=1785
Nie graj dopóki nie będziesz miał 2 pasywów na pierwszy levelu. Na start 7 runek ad + 20 ap ksiazka wychodzi najtaniej w ip, potem mozna zarabiać na resztę.
Wersja do druku
http://solomid.net/guides.php?g=1785
Nie graj dopóki nie będziesz miał 2 pasywów na pierwszy levelu. Na start 7 runek ad + 20 ap ksiazka wychodzi najtaniej w ip, potem mozna zarabiać na resztę.
lol shushei playboy :D
Fajne te zdjęcia, mozna zobaczyc uczestnikow od strony mniej oficjalnej. Dreamhack uwazam, ze bardzo sie udal, a 200k ludu na streamie potwierdza tą informację. Nie wiem, czy kiedykolwiek w jakiejkolwiek grze uzbierala sie taka liczba. Moze w Korei podczas jakiegos waznego meczu w tamtejszej lidze sc:bw
Cytuj:
Nidalee
Javelin Toss and Bushwhack will no longer target the wrong location when cast immediately after transforming back to human form
/\
this.
Po przyzwyczajeniu juz mi w sumie tak nie przeszakdzalo, ale i tak props Riot, ze po pol roku naprawiles cos tak banalnego.
Build na Jarvana?
Zawsze robie rush philostone, merce, hog, bveil/randuin, bveil/randuin, potem zalezy.
Czlowieku, trzy posty nad twoim jest podany link do solomid.net, tak trudno poszukac jakiegos guide na Jarvana...?
BTW: 4. Posty pokroju "build plx" albo "ktory build najlepszy", albo "XX POSTAC AD CZY AP DISCUSS" sa surowo zabronione i beda karane. Dyskusja o buildach wciaz jest dozwolona, jednak musi byc zaczeta podanym przez was przykladowym zbiorem przedmiotow.
ja na mundo zawsze buduje spirit visage, zeby sie leczyc po wiecej z ulti. Warmog, potem force of nature. Jak starczy kasy to drugi warmog. Harrasuje przeciwnikow z q. Przykro mi sie patrzy, jak ktos uzywa tego q grajac mundo raz na rok. Naprawde, po to on jest, ma maly cooldown i mundo nei ma many, zeby tego tasaka uzywac. Mozna nim zajebiscie trenic skillshoty. Mundo gralem dlugo, jest w pewnym sensie moim mainem.
nie wiem czemu ktos mialby Q uzywac raz na rok. Przeciez tego sie uzywa do last hitowania minionow
no i nie wiem jaki jest sens budowania warmoga na mundo nie budujac atmy. Biegasz wtedy tylko kolo przeciwnika zadajac gówno dmg i wcale nie jestes taki niesmiertelny ;d
atma to core imo
Ja też niewiem :D Ale ludzie tak robią. Tak samo jak ktoś gra katariną, boją się używać daggera. Mundem z Q masz procentowy dmg, czyli ze nawet jak ktos ma duzo hp to i tak się dużo z tego q napierdala. Mi fragi wpadały z q, i burning agony. Atmę zrobiłem może raz, dwa. Mundo zawszę robię pod tanka, mimo, że torgowe koksy mowia, ze to najglupsze co mozna zrobic :DZałącznik 261474
Atma i Warmog to core w mid i late, gdzie skile juz nie wystarczaja i przydaje sie troche AD, uwazam ze to musthave w dluzszych grach. I sv wiadomo
Nie oplaca sie rushowac SV na Mundo - http://www.reddit.com/r/leagueoflege...ndo_and_other/
Matematyka i wszystkie inne dowody sa opisane po angielsku, jezeli ktos nie rozumie to trudno, zapieprzac ze slownikiem.
Warmog na 3v3 to tez imo troche glupota, bo gry zazwyczaj tam trwaja okolo 25-30 minut. Imo youmuu i atmas (nawet jezeli nie masz duzej ilosci hp - nawet z bazowym 1800 hp dostajesz 36 AD, crit i armor) to core.
Nie wiem skad tacy Polacy sie biora naprawde ...
Juz przedstawiam sytuacje:
byl tf miedzy baronem a blue buffem, wszystkich zabilismy tylko xin uciekl gdzies z full hp, wbil do naszej bazy i pod turrety podbiegl bysmy golda za niego nie dostali ( przyznam dobrze gral Xinem ale nie wiem co mu odbilo ; d ) i tu zaczyna sie 'rozmowa' =o
Załącznik 261475
Nie rozumiem, dlaczego nikt nie wymienił Sunfire cape.
Def,hp i super passyw ,który fajnie kumuluje sie z kreciolkiem munda :)
sunfire cape miało super pasyw, jak dało się go stackować, i waliło się aoe po 120 na sekundę . :D Teraz imo tylko na amumu/garrena ew. wedle uznania na jakiegoś innego tanka/offtanka.